REKLAMA
Témata Hledat

Architektonické inspirace

Mozaika nápadů z celého světa na ESTAV.cz!

ŠÍMA - realitní kancelář

Základní informace

název:ŠÍMA - realitní kancelář
adresa:Majakovského 29, 360 05 Karlovy Vary
region:Karlovy Vary
telefon:353 408 105, 604 714 135
e-mail:rk.sima@cmail.cz
internet:zapado.ceskereality.cz/rksima
www-adresa:www.estav.cz/rksima
IČO: 12856207
založení/historie: od r. 1995
počet zaměstnanců: 3

Kontakty


Petr Šíma, tel.: 604 714 135

Činnost firmy

Realitní činnost: zprostředkování prodeje, koupě a pronájmu nemovitostí, obchod s nemovitostmi, oceňování nemovitostí, vypracování smluv atp.; inženýring: zpracování územní projektové dokumentace, zakládání sdružení a společenství vlastníků domů, vypracování prohlášení vlastníka, stanovy společenství; správní činnost: správa domů a objektů, vedení účetnictví sdružení a společenství

Oceňování vč. nemovitostí
Realitní činnost
Urbanismus

Nejnovější články

Inspirujte se dřevěným designem z Londýna

Inspirujte se dřevěným designem z Londýna

Inspirujte se prestižní přehlídkou světového designu London Design Festival (LDF), který se v letošním roce uskutečnil od 14. do 22. září po celém Londýně v rámci specializovaných výstav, přednášek a workshopů. V rámci našeho stavebního portálu se podíváme především na krásu dřeva v kolekci nazvané Leaving a Legacy.

Vnitřní kanalizace: připojovací potrubí

Vnitřní kanalizace: připojovací potrubí

Pro připojení každého umyvadla či WC a dalších zařizovacích předmětů je nutné připojovací potrubí. To začíná u zápachové uzávěrky a končí napojením na odpadní potrubí. Může být v provedení větrané nebo nevětrané, častější je nevětrané. Hlavním úkolem připojovacího potrubí je zajištění dostatečného odtoku odpadních vod ze zařizovacích předmětů bez odsávání zápachových uzávěrek a zpětného zatékání.

Revoluční způsob zdění na hotovou maltovou směs Heluz SIDI

Revoluční způsob zdění na hotovou maltovou směs Heluz SIDI

Ke zdění s novou silikátovo-disperzní maltou Heluz SIDI stačí balení s hotovou směsí a váleček. Tak jednoduché bude díky revoluční novince, tekuté, předem připravené maltě Heluz SIDI zdění z broušených cihel Heluz

Poptávka po klimatizacích roste

Poptávka po klimatizacích roste

Zájem o klimatizace letos vzrostl o pět procent. Ačkoliv bylo letošní léto v Česku nejteplejší od roku 1961, podle odborníků lze za růstem obliby hledat zejména větší touhu po komfortu u samotných uživatelů.

REKLAMA