Hledat
Mapa cennemovitostí v ČR
estav.tvnový videoportál
Všechna témata

PRONOVO

Základní informace

název:PRONOVO
adresa:Družstevní 9a, 370 06 České Budějovice
region:České Budějovice
internet:www.pronovo.cz
IČO: 26047659
DIČ: CZ6703291100

Činnost firmy

Výroba, prodej, servis vázací a manipulační techniky: ocelová lana metrážní i vazáky, textil, vysokopevnostní řetězy tř. 8 a 10, zdvihací mechanizmy

Obchodní činnost Výrobní činnost - výrobky, prefabrikáty Montážní činnost

Prodej, montáž, výroba

  • Kladkostroj pojízdný BRANO
  • Kladkostroj řetězový BRANO
  • Kočka jednonosníková BRANO
  • Zvedák řehtačkový BRANO
  • Zvedák řehtačkový BRANO

Nejnovější články

Zdroj: EST Elektro-System-Technik, s.r.o.

Tip EST: termokamera Benning TC 30 v kapesním formátu

Termokamera Benning TC 30 představuje špičkový přístroj pro termografickou analýzu a diagnostiku, který je určen pro široké spektrum profesionálních aplikací. Díky svým pokročilým funkcím a uživatelsky přívětivému designu se stává nezbytným vybavením pro techniky a odborníky v mnoha odvětvích, včetně stavebnictví, údržby či elektroinstalace.

Zdroj: Ing. Markéta Šindlarová, Krajinářská architektura M²

Když spolupracuje město, inženýři a krajináři: V Roudnici nad Labem ochlazují okolí díky záhonům. A vypadá to krásně

Rekonstrukce ulic v Roudnici nad Labem je krásným příkladem, že je možné z ulice udělat příjemné místo pro auta, cyklisty i chodce. Díky spolupráci dopravních inženýrů a krajinářských architektek se zde podařilo zřídit nová parkovací místa, vysadit stromy a trvalkové záhony i použít prvky zadržující dešťovou vodu.

Plechová střešní krytina disponuje nízkou hmotností, což pomáhá optimalizovat náklady na konstrukci krovu. Zdroj: SATJAM s.r.o.

Co umí moderní plechová krytina?

Mezi nejpopulárnější materiály pro zastřešení se v posledních letech probojovaly plechové krytiny. Technologie jdou navíc stále dopředu a s nimi tak i možnosti jejich zpracování a využití. Představíme, jaké varianty se dnes u plechových krytin nabízí.

Zdroj: Daikin

Obyčejný venkovský dům?

Řeklo by se starý dům, jakých najdeme na venkově tisíce. Ale jako každý takový dům je plný pokladů a rodinných příběhů. Možná ho nenavrhl slavný architekt, ale na návštěvě dostanete štrůdl z domácích jablek a cítíte se prostě jako doma.