REKLAMA
Témata Hledat

Ceny nemovitostí a nájmů

Přehledně v mapě!

MICOS spol. s r.o.

Základní informace

název:MICOS spol. s r.o.
adresa:Vápenice 17, 796 01 Prostějov
region:Prostějov
internet:www.micos.cz
IČO: 00533394
DIČ: CZ00533394
založení/historie: od r. 1990
certifikát jakosti: ČSN EN ISO 9001

Činnost firmy

Vývoj, výroba a prodej plastových a kovových rozváděčových skříní, optických, datových a hybridních rozváděčů, 19", 21" datových skříní pro přístupové sítě, elektromagneticky zodolněných skříní EMC, transportních přístrojových skříní a prvků osvětlovací techniky

Stavební cechy, svazy, komory, sdružení, asociace
 • HK ČR   Hospodářská komora ČR
Obchodní činnost Výrobní činnost - výrobky, prefabrikáty

Výrobky

 • Mikrorozváděč MRK 2
 • Příslušenství 19" rozváděčů
 • Rozváděč MIS 1a, MIS 1b
 • Rozváděč domovní RD 001
 • Rozváděč optický ORM 4, ORM 12, ORM 24, ORM 48
 • Rozváděč venkovní MIS 2, MIS 3
 • Rozváděč venkovní MIS 200, MIS 300
 • Rozváděč venkovní MRK 10, MRK 20, MKR 10 pod omítku, MKR 20 pod omítku
 • Rozváděč venkovní pod omítku MIS 1b pod omítku
 • Rozváděč venkovní pro montáž na sloup MRS 3 P
 • Skříň rozvodná dvojdílná 19" MDS 6U, 9U, 12U, 15U
 • Skříň rozvodná stojanová 19" MSS 15U, 17U, 22U, 27U, 32U, ...
 • Skříň rozvodná výklopná 19" MVS 9U, 12U, 15U, 17U
 • Sloupek rozvodný SIS 1, SIS 1d, SIS 2, SIS 3, SIS 200, ...

Nejnovější články

Zdroj: Laufen CZ

Moderní koupelnová baterie? Design, kvalita i nejnovější technologie v jednom

Při zařizování koupelny věnujeme hlavní pozornost zejména dominantním prvkům, jakými je vana či úložné prostory. Neméně podstatné jsou ale také sebemenší detaily dotvářející a zdůrazňující celkový design místnosti. Jedním z nich jsou i baterie. „Výběr baterií do koupelny si zaslouží stejnou pozornost, jakou věnujeme koupelnové keramice. Spolu s umyvadlem nebo vanou tvoří designový celek a je proto důležité, aby se navzájem doplňovaly. Vedle vizuální stránky je stejně podstatnou složkou kvalita. I proto jsou baterie Laufen oblíbenou volbou. Nabízí to nejlepší z designu, využívají nejmodernější švýcarské technologie a poskytují maximální uživatelský komfort,“ říká Iva Šedivá, vedoucí marketingové komunikace společnosti Laufen CZ.

Ceny energií utržené ze řetězu mohou způsobit rozvrat ústředního vytápění bytových domů

Ceny energií utržené ze řetězu mohou způsobit rozvrat ústředního vytápění bytových domů

Nemůže být sporu, že ceny energií, tedy tepla, elektřiny a plynu, jsou jednou z klíčových položek nákladů na bydlení. A aktuální situace na energetickém trhu dává tušit, že nás čekají dramatické změny. Ceny energií letí vzhůru a oživují tak vzpomínky na energetickou krizi v sedmdesátých letech minulého století. Srovnávat to úplně nejde, příčiny byly tehdy jiné, ale výsledek je v zásadě stejný, chtě nechtě se budeme muset uskromnit.

Zdroj: Wienerberger

Využijte možnosti bezplatné konzultace se stavební firmou

V současné době, kdy stavební firmy nestíhají stavět, posouvají termíny a nedodržují dohodnuté kalkulace, mají stavebníci jen málo jistot. Ovšem právě jednou z mála jistot je pro ně program Wienerberger e4 dům a v jeho rámci možnost bezplatné konzultace se stavební firmou. Garance za stavební firmy přitom dává přímo dodavatel cihel Porotherm. Zajímavá je též možnost si spočítat rámcovou cenu budoucího domu v internetovém konfigurátoru.

Elektrické podlahové vytápění v praxi.

Elektrické podlahové vytápění v praxi. Co obnáší instalace? Jakým chybám se vyvarovat?

Výhody elektrického podlahového vytápění většina současných stavebníků a projektantů dobře zná. Ne všichni však vědí, jaký konkrétní typ tohoto topného systému zvolit. Přinášíme proto reportáž z objektu, ve kterém mimo jiné proběhla instalace podlahového elektrického topení. Pokud jste stále na vážkách, jaké vytápění zvolit pro vaše bydlení, praktické informace v tomto článku vám mohou usnadnit rozhodování.

Zdroj: AdobeStock - Gorodenkoff

Virtuální i rozšířená realita v praxi na stavbách. Podívejte se na budoucnost stavebnictví

Virtuální realita nebo rozšířená realita. Dodnes možná vnímané jako hračka pro nadšence, pro hraní moderních počítačových her a podobně. Své využití má i zcela praktické například v automobilovém průmyslu, edukativních projektech ale i přímo na stavbě. Na stavbách se již reálně používá a má mnoho výhod při řízení projektu nebo zanášení změn, komunikací s profesemi atp. Pojďme se podívat na budoucnost stavitelství, která se mnohde již stává realitou. Nejen virtuálně.

Foto: ONI studio

Bílý dům: Kostka poskytuje bezpečné bydlení pro rodinu. Terasa je středem dění

Co přinese budoucnost je vždy nejisté. Že ale i v neklidných časech oceníte bezpečné zázemí pro vlastní rodinu, bude platit napořád. Tento základní motiv pak rozvedli polští architekti v realizaci kousek od Varšavy. Do jejich návrhu přitom vstoupila pandemie, která ovlivnila celkový návrh.

REKLAMA
REKLAMA

REKLAMA