REKLAMA
Témata Hledat

Ceny nemovitostí a nájmů

Přehledně v mapě!

MECHANIKA Praha, družstvo

Základní informace

název:MECHANIKA Praha, družstvo
adresa:Malešická 47, 130 00 Praha 3
region:Praha
internet:www.mechanika.cz
IČO: 00027545
DIČ: CZ00027545
založení/historie: od r. 1936
počet zaměstnanců: 200
roční obrat: 150,0 mil. Kč za rok 2000

Činnost firmy

Výroba drátěných polic a regálů, aranžérských stojanů a prvků drátěného programu pro vybavování prodejen a vystavování zboží; výroba kovových dílů nábytku - podstavce, nožičky apod.; výroba kuchyňských pomůcek a strojků pro mechanizaci domácích prací; výroba teflonového nádobí; zakázková výroba jednofázových transformátorů; výroba plastových dílů vstřikováním; prodej náhradních dílů na opravy elektrospotřebičů; hromadné lakování práškem na průběžné lince EISENMANN

Stavební cechy, svazy, komory, sdružení, asociace
  • SČMVD   Svaz českých a moravských výrobních družstev
Obchodní činnost
Výrobní činnost - výrobky, prefabrikáty Stavební činnost - PSV

Výrobky

  • Police a regály drátěné M
  • Transformátor jednofázový vestavný OJV 0,2 až OJV 10, BOJV 0,20 až BOJV 10, BJV 0,20 až BJV 10
  • Transformátor jednofázový vestavný T 392 BOJV-0,1 E, BJV-0,1 E
  • Transformátor jednofázový vestavný T 414 BOJV 0,05 E, BJV 0,05 E
  • Transformátor trojfázový vestavný OTV 0,1 až OTV 25, BOTV 0,1 až BOTV 25, BTV 0,1 až BTV 25

Nejnovější články

Heluz soutěž studenti 2021 Zdroj: ejirihlousek xproduction

Studentská soutěž pokračuje 2. ročníkem s titulem HELUZ LEVEL UP!

Krásně vypadající domy se zelenou střechou, zasazeny do krajiny, s líbivým interiérem a podtrženy kvalitním technickým zpracováním. Takové projekty hodnotila porota v úvodním ročníku soutěže PROJEKTUJEME ENERGETICKY ÚSPORNÝ RODINNÝ DŮM Z CIHELNÉHO SYSTÉMU HELUZ 2021, která je určena studentům 3. ročníků SPŠ oboru pozemní stavby. Vyhlášení vítězů a udělení cen autorům vítězných projektů společností HELUZ cihlářský průmysl v.o.s. proběhlo poslední zářijový den v areálu vily Stiassni, jedné ze skvostných brněnských „vládních“ vil, inspirativním místě pro potenciální budoucí projektanty či architekty.

Zdroj: AdobeStock - pressmaster

Žáků odborných škol přibývá. Covid-19 zájem o řemeslo nesnížil

Praktická výuka je pro studium řemesla stěžejní. Kvůli protiepidemickým opatřením se ale v loňském školním roce učni do školních dílen téměř nepodívali. I proto se ředitelé středních odborných škol báli, že do prvních ročníků letos nastoupí výrazně méně žáků. Jejich obavy se ale nenaplnily. Naopak. Většina středních odborných škol hlásí větší počet prváků než loni.

Zdroj: AdobeStock - vladimirnenezic-1

Není sklo jako sklo. Okenní skla mají technické možnosti, které se vyplatí využívat

Není sklo, jako sklo. Okenní sklo může mít různé vlastnosti. Na domě můžeme využít skla akustická, protipožární, bezpečnostní. Náhledem do budoucnosti je technologie aktivních skel, které se zatemňují či zmatní řízeně. Začneme ale pěkně popořadě. Z čeho se okenní sklo skládá? A proč se nedávají na celý dům stejná skla?

Zdroj: Viessmann

Odvlhčovač vzduchu AIRHOME 20-D

Jednoduchý způsob, jak dosáhnout ideální vlhkosti vzduchu ve vytápěných bytových a nebytových prostorech.

Zdroj: Wavin

PP-RCT posouvá vodovodní rozvody výš

Než se kvalitní čistá pitná voda dostane k vodovodnímu kohoutku, musí putovat i několik kilometrů pod zemí a pak desítky metrů ve zdech domů. Aby si uchovala svou kvalitu, je potřeba pro její rozvody volit kvalitní materiál. Trendem je v současné době polypropylen nové generace PP-RCT. Ve srovnání se svým předchůdcem se vyznačuje výrazně lepší tlakovou odolnosti při vyšších teplotách, a tím i možností širšího využití - nejen pro vnitřní rozvody vody, ale i topení a klimatizace.

Zdroj: AdobeStock - Wayhome Studio

Vyplatí se hypotéka nebo nájem? Výpočty překvapí. A jak to udělat chytře?

Hypotéka nebo nájem? Odvěká otázka měla vcelku jasnou odpověď, ale se vzrůstajícími ceny nemovitostí, zdražujícími se hypotékami a pokulhávajícím turistickým ruchem ovlivňujícím krátkodobé pronájmy se situace mění. V rozhovoru šéfredaktora ESTAV.cz s analytikem realitního trhu Vítem Souralem jsme se na problém podívali podrobněji.

REKLAMA