REKLAMA
Témata Hledat

Ceny nemovitostí a nájmů

Přehledně v mapě!

MECHANIKA Praha, družstvo

Základní informace

název:MECHANIKA Praha, družstvo
adresa:Malešická 47, 130 00 Praha 3
region:Praha
internet:www.mechanika.cz
www-adresa:www.estav.cz/mechanika
IČO: 00027545
DIČ: CZ00027545
založení/historie: od r. 1936
počet zaměstnanců: 200
roční obrat: 150,0 mil. Kč za rok 2000

Činnost firmy

Výroba drátěných polic a regálů, aranžérských stojanů a prvků drátěného programu pro vybavování prodejen a vystavování zboží; výroba kovových dílů nábytku - podstavce, nožičky apod.; výroba kuchyňských pomůcek a strojků pro mechanizaci domácích prací; výroba teflonového nádobí; zakázková výroba jednofázových transformátorů; výroba plastových dílů vstřikováním; prodej náhradních dílů na opravy elektrospotřebičů; hromadné lakování práškem na průběžné lince EISENMANN

Stavební cechy, svazy, komory, sdružení, asociace
  • SČMVD   Svaz českých a moravských výrobních družstev
Obchodní činnost
Výrobní činnost - výrobky, prefabrikáty Stavební činnost - PSV

Výrobky

  • Police a regály drátěné M
  • Transformátor jednofázový vestavný OJV 0,2 až OJV 10, BOJV 0,20 až BOJV 10, BJV 0,20 až BJV 10
  • Transformátor jednofázový vestavný T 392 BOJV-0,1 E, BJV-0,1 E
  • Transformátor jednofázový vestavný T 414 BOJV 0,05 E, BJV 0,05 E
  • Transformátor trojfázový vestavný OTV 0,1 až OTV 25, BOTV 0,1 až BOTV 25, BTV 0,1 až BTV 25

Nejnovější články

Zdroj: Thermona

Kontrola kvality topné a užitkové vody pomůže s prodloužením životnosti vašeho kotle

Nekvalitní voda moderním kotlům nesvědčí. Moderní kotel potřebuje ke svému správnému fungování zemní plyn, elektrickou energii a vodu. Zatímco zemní plyn i elektrická energie jsou normované a pečlivě hlídané komodity, snížená kvalita vody může časem zapříčinit zanášení kotle. Nejčastějším problémem u ohřevu teplé užitkové vody je její vysoká tvrdost, v případě topné vody mohou kotel poškodit hlavně nečistoty v systému.

Zdroj: Fotolia.com - sondem

Pozměňovací návrhy nového stavebního zákona: Jaká přináší zlepšení a jaké mají vady?

Návrhem velmi diskutovaného nového stavebního zákona se začátkem února podrobně zabývaly výbory Poslanecké sněmovny – hospodářský, pro veřejnou správu a ústavněprávní. Z předložených návrhů podpořily výbory návrh skupiny poslanců připravený ve spolupráci s Ministerstvem pro místní rozvoj (MMR). Aktuální situaci komentuje advokát Pavel Černý z Frank Bold Advokáti.

Zdroj: Fotolia.com - fefufoto

Materiály a tvarovky pro kanalizační potrubí

Ve vnitřní kanalizaci se v ČR nejvíce používají trubky a tvarovky plastové. Používaným materiálem je neměkčené PVC (polyvinylchlorid), PP (polypropylen) a PE (polyetylen), méně často ABS (terpolymer akrylonytril-butadien-styren). Trubky ukládané do země mají označení KG, ostatní trubky nesou označení HT. Jak se v materiálech pro kanalizaci vyznat, jaké se vyrábí, kam jsou které vhodné?

Nová směrnice EED – měření tepla, chladu a teplé vody

Nová směrnice EED – měření tepla, chladu a teplé vody

Již v roce 2018 došlo ke schválení nové směrnice EU 2018/2002 pod označením EED (Energy Efficiency Directive), která se týká měření tepla, chladu a teplé užitkové vody. Hlavním cílem směrnice je zkvalitnění odečtů i rychlost vyhodnocení dat spojených s měřením energií – v budovách s více bytovými jednotkami a ve víceúčelových budovách, ve kterých jsou energie dodávány většímu počtu uživatelů z centrálního zdroje

Kazetové rozšíření zárubně v provedení SOLO MATRIX MYSTERY z dílny SOLODOOR  je skvělým doplňkem moderních interiérů

Zvažujete rekonstrukci bytu či domu? Vhodné dveře pozvednou bydlení na vyšší úroveň

V minulém roce jsme trávili doma daleko více času než kdy dříve, což spoustu lidí přivedlo na myšlenku vylepšit si své bydlení. Rekonstrukce bytu či domu je bezesporu náročnou záležitostí, která si kromě financí žádá také fantazii a čas. Jde o změnu na mnoho let, a tak hodiny plánování a vybírání správného řešení předejdou zbytečným, a hlavně nevratným chybám. Po výběru vhodné podlahy, obkladů a barev do interiéru přichází řada na další neméně důležitou dominantu bytu – dveře a zárubně.

REKLAMA
REKLAMA