Hledat
Mapa cennemovitostí v ČR
estav.tvnový videoportál
Všechna témata

GRADUS s.r.o.

Základní informace

název:GRADUS s.r.o.
adresa:Běluňská 574/9, 193 00 Praha 9 - Horní Počernice
region:Praha
internet:www.gradus-sro.cz
IČO: 60490179
DIČ: CZ60490179
založení/historie: od r. 1994
počet zaměstnanců: 17
certifikát jakosti: ČSN EN ISO 9001

Činnost firmy

Dodávky a montáže střeš. bodových světlíků ESSERTOP, ESSERNORM, zařízení pro odvod kouře a tepla FUMILUX 3000, zařízení pro odvod kouře chráněných únikových cest FUMILUX 2024 a 2050, střeš. vpustí, detektorů větru a deště od fy ETERNIT, pásových obloukových, sedlových a shedových střeš. světlíků s klapkami pro odvod kouře, žaluziových zařízení pro odvod kouře a přívod vzduchu do vertik. konstrukcí od fy INDU-LIGHT, atyp. Al i ocel. konstrukcí; dodávka a pokládka podlah. krytin SARLON TRAFFIC, TECH fy Forbo Sarlino

Obchodní činnost Montážní činnost Stavební činnost - PSV

Výrobky

  • Bodový střešní světlík ESSERTOP 4000
  • Krytina podlahová pro střední a těžké zatížení SARLON TRAFFIC 33, TRAFFIC 43, TECH 43
  • Obklad schodů z PVC se zalisovanou hranou SARLON COMPLETE STEP
  • Odvod kouře a tepla FUMILUX 4000
  • Otevírače pro odvod kouře a tepla FUMILUX 2024, 2050
  • Světlík střešní bodový ESSERTOP, ESSERNORM 1000, 2000
  • Vpust střešní polyuretanová ESSERGULLY 2000
  • Zařízení pro odvod kouře a tepla FUMILUX 3000
  • Zařízení pro odvod kouře a tepla, přívod vzduchu JALOUSIE lamelový otvírač

Nejnovější články

Zdroj: PREFA

Kosočtvercové šablony v oblouku

Speciální forma vyžaduje vždy vhodný materiál. Kosočtvercové střešní a fasádní falcované šablony 44 × 44 od společnosti PREFA Aluminiumprodukte byly na novostavbě tělocvičny v západofrancouzském Basse-Goulaine plynule položeny přes všechna nároží, konvexní hrany i na lemování pláště budovy. A přitom rozměry i stříbrným odstínem důvěryhodně napodobují styl tradiční křehké břidlicové krytiny.

Zdroj: Studio Flusser

Dům na skvělé adrese si po revitalizaci zachoval původní noblesu

Jižní svahy prvních velkých předměstí Prahy odjakživa lákaly k noblesnímu rezidenčnímu bydlení. A jedno takové jsme právě pomohli rehabilitovat a nabízíme vám je ke zhlédnutí. Přestože se jednalo o kompletní rekonstrukci, přímo jsme s původním domem nesoupeřili. Láká nás svojí srozumitelností.

Dům Autoklubu ČR Foto: Autoklub ČR

Dům Autoklubu ČR stál dříve na okraji Prahy. Navrhl jej slavný architekt Pavel Janák. Prvky interiéru jsou moderní i dnes

Dům přestavený v letech 1926-1929 architektem Pavlem Janákem slouží dodnes Autoklubu ČR, naší nejstarší organizaci sdružující motoristy. Budova před třemi lety oslavila jubilejních 90 let, historie Autoklubu, který se významně podílel na rozvoji motorismu v Československu, sahá ale ještě o něco dále. Dnes si tento zajímavý dům a organizaci představíme díky redaktorce ESTAV.cz, která navštívila akci Den architektury.

Zdroj: AdobeStock.com - grand-warszawski

Jak bydlí Češi? Nájmy na vzestupu. Lidé hledají také alternativy bydlení

O krizi bydlení se hovoří už dlouho, nezávisle na aktuální situaci spojené s krizí energetickou. Ceny bytů a domů ve velkých městech neustále rostou, stejně jako nájmy. Přesto je zde patrná změna ve prospěch nájemního bydlení. Ukazují to data Sociologického ústavu AV ČR, který na konci minulého roku představil svoji platformu s názvem Nájem plus. Své místo na slunci si vybojovaly i nejrůznější alternativy, hlavně z iniciativy s názvem Finančně dostupné bydlení (FDB).

REKLAMA