Hledat
Mapa cennemovitostí v ČR
estav.tvnový videoportál
Všechna témata

Tesla zlevňuje chytré domácí kamery a čističky vzduchu

Během posledních dvou týdnů prázdnin je možné vybavit si domácnost chytrými zařízeními za zvýhodněnou cenu. Od 16. do 29. srpna lze u vybraných prodejců pořídit vybranou nabídku chytrých bezpečnostních kamer a hned tři modely čističek vzduchu se zajímavou slevou. Společnou vlastností všech těchto produktů značky Tesla je jejich snadná instalace a připojení k domácí Wi-Fi síti, stejně jako následné pohodlné ovládání prostřednictvím mobilní aplikace v chytrém telefonu.
Zdroj: TESLA

Chytré kamery Tesla Smart Camera Mini a Tesla Smart Camera Outdoor jsou určené pro vzdálený dohled nad domácností i okolím domu. Zatímco kamera označená jako Mini je určena pro nenápadnou instalaci do interiéru, odolný model Outdoor ohlídá okolí domu nebo třeba zahradu. Obě kamery se připojují k domácí Wi-Fi síti a ovládají se smartphonem prostřednictvím přehledné mobilní aplikace v českém jazyce. Chytré kamery Tesla jsou vybavené detekcí obrazu i zvuku a videozáznam ukládají na paměťovou kartu nebo do cloudového úložiště. Mobilní aplikace umožňuje kdykoli zkontrolovat dům nebo byt, procházet uložené záznamy a samozřejmě také zobrazuje upozornění, pokud se ve sledované oblasti něco děje.

Za zvýhodněnou cenu lze pořídit i speciální modely kamer značky Tesla. Pro dohled nad místy, kam by bylo obtížné dovést napájení elektřinou, slouží Tesla Smart Camera PIR Battery, která je vybavena nabíjecími bateriemi a PIR senzorem pro detekci pohybu. Bez připojení do elektrické zásuvky zvládne Tesla Smart Camera PIR Battery až 90 dní provozu, samozřejmě při zachování všech důležitých funkcí, jako jsou detekce pohybu, vzdálený dohled prostřednictvím mobilní aplikace i ukládání záznamu na paměťovou kartu a do cloudu.

Tesla camera pir battery

Rodiče malých dětí pak jistě bude zajímat Tesla Smart Camera 360 Pink, která může sloužit jako moderní náhrada dětských chůviček. Kromě vizuálního dohledu nad dětmi poskytuje tato kamera také obousměrnou hlasovou komunikaci a kontroluje teplotu i vlhkost v místnosti, kde je instalována. A když nemůže dítě usnout, zahraje mu kamera ukolébavku.

„Dohledové kamery ovládané prostřednictvím chytrých telefonů patří k základním prvkům vybavení tzv. chytré domácnosti. Jejich instalaci a používání zvládne opravdu každý, a kromě bezpečnostních funkcí umožní i dohled nad dětmi nebo třeba domácími mazlíčky pokaždé, když zrovna nemůžete být poblíž,“ říká Matěj Nimmerrichter, Project Manager za značku Tesla.

Tesla camera mini

Čisté a zdravé domácí ovzduší

V rámci aktuální slevové akce značky Tesla lze za zvýhodněnou cenu pořídit hned tři modely chytrých čističek vzduchu. Nejmenší model Tesla Smart Air Purifier Mini je určen pro místnosti do 14 m2 a ve své výbavě nabízí kromě předfiltru na hrubé nečistoty také uhlíkový filtr a HEPA filtr, stejně jako ionizátor vzduchu. Díky tomu si poradí jak se zachycením nejmenších částic o velikosti jen 0,3 mikrometru, tak s odstraněním pylu, smogu, virů, bakterií a třeba i cigaretového kouře nebo zápachu z kuchyně. Vetší modely Tesla Smart Air Purifier Pro M (pro místnosti do 25 m2) a Tesla Smart Air Purifier Pro L (pro místnosti do 43 m2) mají ve své výbavě navíc i fotokatalytický filtr, který s využitím ultrafialového záření rozkládá těkavé látky, jako jsou formaldehyd, toluen či xylen. Tyto škodliviny se nejčastěji uvolňují ze stavebních materiálů, nábytku nebo některých koberců a těsnění. Protékající vzduch navíc sterilizuje UVC lampa, která dokončí likvidaci bakterií a virů.

Všechny chytré čističky vzduchu značky Tesla podporují připojení k domácí Wi-Fi síti a ovládání prostřednictvím mobilní aplikace. V telefonu je možné řídit výkon čističky, aktivovat ionizátor nebo nastavovat časový harmonogram automatického čištění vzduchu.

Tesla čistička mini

„Aby domácí čistička vzduchu bezezbytku plnila svoji roli, neměl by v sestavě jejích filtrů chybět uhlíkový, fotokatalytický ani HEPA filtr, stejně jako UVC lampa a ionizátor na sterilizaci a ověžení protékajícího vzduchu. Volba správné velikosti čističky je nezbytná pro její efektivní a zároveň i tichý provoz,“ dodává Tesla Project Manager Matěj Nimmerrichter.  

Sdílet / hodnotit tento článek

Související témata

Přečtěte si více k tématu Akce a slevy

Zdroj: Heluz

Přihlaste se na webinář „Jednovrstvé konstrukce HELUZ“

Společnost HELUZ vás zve na další online webinář , který se uskuteční 6. září od 10 hodin. Během hodinové prezentace vám techničtí poradci společnosti HELUZ představí jednovrstvou konstrukci z tepelněizolačních cihel HELUZ.

Seminář TZB-info: Správa a provoz nemovitostí, facility management v praxi

Seminář TZB-info: Správa a provoz nemovitostí, facility management v praxi

Neváhejte s přihlášením - na březnový termín zbývá už jen 5 volných míst - začínáme v pondělí 23. března. Intenzivní pětidenní vzdělávací seminář je zaměřen na technické, ekonomické a energetické aspekty správy nemovitostí. Účastníci obdrží Certifikát managera správy a provozu nemovitostí, který vydává TZB-info.

Vezměte své děti v sobotu na akci Řemeslo dětem na veletrh FOR ARCH

Vezměte své děti v sobotu na akci Řemeslo dětem na veletrh FOR ARCH

Celou sobotu si děti vyzkouší práci řemeslníků na vlastní kůži. Připraveno je 13 stanovišť - tradiční řemesla jako je truhlář, instalatér, klempíř, malíř/natěrač, elektrikář a sklenář, ale i moderní technologie, třeba vakuování plastu, odlévání, řezání polystyrenu.

REKLAMA