REKLAMA
Témata Hledat

Ceny nemovitostí a nájmů

Přehledně v mapě!

Elegantní ploty a opěrné zdi postavíte snadno a rychle pouze ze zdicích prvků značky DITON

Betonové tvarovky VISO a ostatní okrasné tvárnice od DITONu vám umožní estetické zhotovení vašich plotových konstrukcí a opěrných zdí.
Zdroj: pro-doma.cz/

Betonové tvarovky VISO

Novinkou v sortimentu značky DITON jsou tvarovky VISO. Jejich hlavní výhodou je mnohostranné využití, minimální údržba a výstavba bez nutnosti použití těžké mechanizace.

Tvarovky VISO najdou uplatnění při výstavbě různých druhů dělicích, opěrných, protihlukových či okrasných zdí a zídek, nosných stěn, příček či podezdívek. Výrazná hluboká a široká fazeta vytváří dokonalý plastický prostorový vjem, který mohou ještě podtrhnout z roviny stěny vystupující sloupky.

Nižší modulová výška 150 mm vnáší do konstrukce zdi nečekanou eleganci a vizuální odlehčení. Možnost průběžného armování tvarovek zdiva a sloupků
a prolití betonem zajistí vysokou pevnost celé konstrukce od základů až po stříšky. U betonových tvarovek VISO můžete vybírat z pěti atraktivních barev: červená, černá a melír přírodní, pískový a cihlový.

Akční nabídka na tvarovky a tvárnice DITON

Okrasné tvárnice

Hladké i štípané okrasné tvárnice patří mezi nejoblíbenější materiály pro oplocení. Díky ostře řezaným hranám podtrhnou tvarovky vzhled každé stavby bez ohledu na to, zda jde o stavbu klasickou nebo moderní. Okrasné tvárnice využijete při stavbě zahradních plotů, nejrůznějších zídek či opěrných stěn.

Široká nabídka barev, tvarů stříšek, možnost výstavby průběžných či vystupujících sloupků, kombinace hladkých a štípaných ploch, modulární jednoduchost a různé plotové výplně – to jsou výhody okrasných tvárnic značky DITON.

U okrasných tvárnic si můžete vybrat dokonce z jedenácti barev: přírodní, bílá, černá, bílo-černá, červená, hnědá, okrová, písková, cihlová, pískovo-hnědá a cihlovo-černá.

Výhody betonových tvarovek a okrasných tvárnic značky DITON

  • stavba bez těžké mechanizace
  • vysoká pevnost konstrukce
  • minimální údržba
  • elegantní design
  • výběr z mnoha atraktivních barev a povrchů

Sdílet / hodnotit tento článek

Přečtěte si více k tématu Zahrady, chodníky, ploty a terasy

Zdroj: Lucie Peukertová

Zahrada má být krásná i v zimě, říká zahradní architektka

Zimní období je časem plánování, ale také časem zabezpečení domu, zahrady či pozemku. Co je důležité před zimou udělat a jak vše důkladně připravit, abychom se mohli následně posadit u vyhřátého krbu a vychutnávat v klidu vánoční atmosféru. Požádali jsme o rozhovor Lucii Peukertovou, která se zabývá projekcí převážně…

Zdroj: AdobeStock - bellan

Nový plot v novém stavebním zákoně. Kdy je potřeba povolení na stavbu plotu?

Stavba plotu je často nedílnou součástí realizace stavby samotné, mnohdy však probíhá samostatně a nezávisle na nové výstavbě či rekonstrukci. Zda a kdy stavebník k výstavbě plotu potřebuje povolení ze strany stavebního úřadu, zda může být ve stavbě (zejména vzhledu) omezen a co v této souvislosti přináší nový…

REKLAMA