REKLAMA
Hledat
Mapa cennemovitostí v ČR
estav.tvnový videoportál
Všechna témata

Hledáte moderní, praktické a pohodlné místo k sezení? Zkuste sedací vak!

O sedacím vaku nebo pytli určitě již slyšel každý z vás. Jedná se o stále populárnější kousek nábytku, který toho má hodně co nabídnout. Důvody, proč sáhnout právě po něm, a ne po klasických křeslech nebo židlích si představíme v dnešním článku.
Zdroj: Prostock-studio/Shutterstock.com
Zdroj: Prostock-studio/Shutterstock.com

Absolutní pohodlnost

Tradiční křeslo nebo gauč zajisté nabízí jisté pohodlí, ale fakt je takový, že se sedacím pytlem se nemohou rovnat. Právě to je hlavní důvod, proč jsou tyto vaky na sezení tak populární. Díky tvarovatenému materiálu a kvalitní výplni se dokážou dokonale přizpůsobit tvaru vašeho těla. Navíc jsou velmi lehké a snadno přesouvatelné, takže si je můžete vzít kamkoliv budete zrovna potřebovat.

Oblíbené sedací vaky od značky Tuli naleznete zde: www.tuli-tuli.cz.

Jednoduché čištění a údržba

Velkou oblibu si také získaly v rodinách s dětmi nebo zvířaty, a to právě díky jednoduché údržbě a snadnému čištění. Sedací pytel pro děti vám ušetří spoustu starostí a práce. Většina modelů má odnímatelné potahy, které lze snadno prát nebo vyměnit. Nemusíte se obávat nečistot, zvířecích chlupů nebo skvrn, protože udržet jej v perfektním stavu je hračka. Vy se tak budete moci věnovat zábavnějším věcem než pracnému drhnutí špíny.

Stylový prvek pro váš interiér

Aby toho nebylo málo, tak kromě již výše zmíněných benefitů se jedná také o velmi stylový doplněk vašeho domova. Díky široké škále barev, vzorů a materiálů můžete vybrat takový, který se perfektně hodí právě k vám. Jsou ideálním způsobem, jak přidat do místnosti moderní a neformální vzhled, kterého například za pomoci křesla nebo konferenční židle tak snadno nedocílíte.

Pořízením sedacího vaku získáváte nejen pohodlné sezení, ale také výrazný prvek do vašeho domova, který poskytuje nespočet možností pro relaxaci a zábavu.

Sdílet / hodnotit tento článek

Související témata

Nejnovější redakční zprávy

Zdroj: Pexels, Jan Zakelj

Studie: Evropa může opustit fosilní paliva, kdyby investovala dva biliony eur

Evropa by mohla opustit fosilní paliva a vybudovat soběstačný energetický sektor, pokud by do roku 2040 investovala zhruba dva biliony eur (téměř 49 bilionů Kč) do obnovitelných zdrojů energie, jako jsou solární a větrné elektrárny. Tvrdí to podle agentury Reuters studie, jejímž hlavním autorem je Postupimský…

E-book: Příručky ZDARMA!

Příručka Jak koupit bydlení

Jak koupit bydlení

Pomocník při koupi domu, bytu, pozemku.

Příručka Jak na povolení rodinného domu

Příručka Jak na povolení rodinného domu

Poradíme s vyřízením stavebního povolení

Nejnovější články

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA