REKLAMA
Témata Hledat

Ceny nemovitostí a nájmů

Přehledně v mapě!

Společnost Pumpa spustila nový web s e-shopem

Společnost Pumpa, specialista na čerpadla a čerpací systémy, spustila nový web s e-shopem. Nový portál má ambici nabídnout profesionálům rychlejší orientaci v produktovém portfoliu a běžným zákazníkům pomoci s výběrem ideálního produktu pro jejich dům či zahradu.
Zdroj: PUMPA, a.s.
Zdroj: PUMPA, a.s.

Web společnosti Pumpa najdete na adrese www.pumpa.cz a kromě nového grafického designu přináší především přepracovaný katalog výrobků, který ocení profesionálové z oboru vodárenství i běžní zákazníci.

Při vyhledávání je k dispozici nový „Našeptávač“ a vyhledávat lze nejen podle názvu produktu, ale také kódu produktu od výrobce či EAN. Velkou výhodou je i možnost porovnat produkty mezi sebou – stačí kliknout na symbol vah v přehledu variant produktu nebo přímo pod jeho popiskem a daný produkt se přidá do porovnání. Zákazník tak může srovnávat několik výrobků či variant produktů mezi sebou a vybrat si pro sebe ten nejvhodnější. U produktů je k dispozici i nabídka příslušenství, případně jejich alternativa. Pokud se již produkt neprodává, i nadále jej lze dohledat v katalog a pokud existuje, je u něj uvedena jeho případná náhrada.

„Od nového webu si slibujeme ještě větší spokojenost našich odběratelů a zákazníků, jelikož jsme do nového portálů začlenily funkcionality, které naši zákazníci nejvíce postrádali. Přistoupili jsme i k úpravě kategorií a šířce členění, které více reflektuje způsob a místo použití produktů, takže i laik by měl být schopen si vybrat například vhodnou vodárnu nebo čerpadlo pro svůj dům či zahradu,“ říká Martin Křapa, obchodní ředitel společnosti Pumpa.

Na webu je nově k dispozici i detailní filtrace podle celé řady výkonnostních parametrů (např. výtlak, výkon motoru, maximální průtok), značky výrobce či skladové dostupnosti. Na detailu vybraných produktu můžete najít ke stažení i dwg soubory nebo si zobrazit 3D model.  

Registrovaní klienti mají nejen možnost vytvořit si rychlé volby pomocí „Oblíbených položek“, ale také okamžitě vidí jejich dostupnost na jednotlivých skladech. Ve svém účtu pak vidí přehled svých objednávek, faktur a dalších dokladů, které jsou k dispozici i ke stažení. Firemní klienti mají možnost nakupovat i neskladové zboží a sami si vybrat, jestli chtějí dodávku rozdělit nebo zboží doručit až v okamžiku, kdy bude celá objednávka skladem.

„Věřím, že s novým portálem usnadníme práci nejen našim profesionálním zákazníkům a partnerům programu PUMPA PRO, ale i běžným zákazníkům, kteří potřebují najít správné řešení pro svůj dům či zahradu. To byl jeden z hlavních důvodů, proč jsme velkou pozornost věnovali poradenské sekci – aby se v naší nabídce zorientovali i laici, jakými jsou například čerství majitelé rodinných domků či chat,“ doplňuje Martin Křapa.

PUMPA, a.s.

logo
U Svitavy 1
618 00 Brno

telefon: 548 422 611, 548 422 691, 548 422 693
zelená linka: 800 100 763
e-mail: pumpa@pumpa.cz

web: www.pumpa.eu

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Související témata

Nejnovější redakční zprávy

Temelín, ilustrační obrázek, fotolia - nixki

Experti: Diskuse o jaderném bloku často zastiňuje další výzvy energetiky v Česku

Diskuse o plánovaném novém bloku Jaderné elektrárny Dukovany často zastiňuje další výzvy energetiky v Česku. V hodnocení současné vlády v závěru jejího funkčního období to zmiňovali zástupci oborových asociací a další energetičtí odborníci, které oslovila ČTK. Význam nového zdroje pro Česko většinou nezpochybňují,…

Ilustrační obrázek, Zdroj: fotolia

Primátor Hřib chce jednat o plánované demolici vily v Praze 5

Pražský primátor Zdeněk Hřib (Piráti) chce v koalici jednat o dalším postupu ohledně plánované demolice vily z počátku 20. století v ulici Nad Výšinkou v Praze 5. Město by se podle Hřiba jako účastník řízení mohlo proti demoličnímu výměru odvolat, městská rada se bude otázkou zabývat na mimořádném jenání v úterý 27.…

Fotovoltaika, ilustrační obrázek, zdroj: fotolia.com

Dostálová: Program Živel jsme rozšířili o žadatele s rozestavěným bydlením

Lidé, kterým tornádo poškodilo rozestavěné bydlení, budou moci podle ministryně pro místní rozvoj Kláry Dostálové (za ANO) získat dotaci až dva miliony korun a další až tři miliony korun formou zvýhodněného úvěru z programu Živel. Z pravidel pro čerpání pomoci byl zároveň odstraněn požadavek, že žadatel nesmí být tři…

Edit Dee (Edita Holišová), CC BY 3.0, via Wikimedia Commons

Ve Valašském Meziříčí odkryly základy městské hradby

Archeologové a památkáři odkryli v Žerotínově ulici ve Valašském Meziříčí na Vsetínsku základy původní městské hradby staré asi pět století. Stalo se tak při výstavbě chodníku, sdělil to ČTK mluvčí valašskomeziříčské radnice Jakub Mikuš. Město buduje v ulici společný pás pro cyklisty a chodce a rozšiřuje parkoviště.

E-book: Příručky ZDARMA!

Příručka Jak koupit bydlení

Jak koupit bydlení

Pomocník při koupi domu, bytu, pozemku.

Příručka Jak na povolení rodinného domu

Příručka Jak na povolení rodinného domu

Poradíme s vyřízením stavebního povolení

Partner tématu

Nejnovější články

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Akce a slevy

Zdroj: Daikin

Tepelné čerpadlo Daikin Altherma s čističkou vzduchu v ceně

Čistička vzduchu v hodnotě 24 000 Kč k tepelnému čerpadlu zdarma

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA