REKLAMA
Témata Hledat

Ceny nemovitostí a nájmů

Přehledně v mapě!

Moderní interiérové dveře Frézie od výrobce Erkado

Vybíráte interiérové dveře a nevíte, pro jaké se rozhodnout? Co třeba pro ty, které jsou dostupné hned v několika barevných dekorech, povrchových úpravách i rozměrech a vynikají precizním zpracováním.
Zdroj: Plancher, s.r.o.
Zdroj: Plancher, s.r.o.

Vybíráte interiérové dveře a nevíte, pro jaké se rozhodnout? Co třeba pro ty, které jsou dostupné hned v několika barevných dekorech, povrchových úpravách i rozměrech a vynikají precizním zpracováním i velmi kvalitní konstrukcí? Objevte přednosti interiérových dveří Frézie od výrobce Erkado.

Kvalita a odolnost

Jak už jsme nastínili v úvodu, rámové dveře Frézie se vyznačují kvalitní konstrukcí, jež je ve spojích čepovaná. Díky tomu dveře udrží svůj tvar a stálost i řadu let. Rámy dveří pro povrchovou úpravu GREKO jsou vyráběny z odolného plného materiálu MDF. U rámů dveří pro povrchovou úpravu PREMIUM a SR CPL se využívá plné masivní dřevo.

Povrchové úpravy a barvy

Dáváte přednost elegantním bílým dveřím, nebo se vám spíše líbí dekor dřeva? Z 16 barevných variant si jistě vyberete tu pravou. Co se týče povrchových úprav, povrchová úprava GREKO svým vzhledem dokonale imituje masivní dřevo a povrchové úpravy ST CPL a PREMIUM jsou velmi odolné proti mechanickému poškození a jsou ideální volbou pro majitele domácích mazlíčků.

Provedení dveří

Ať už se poohlížíte po dveřích s polodrážkou, posuvných dveřích, dvoukřídlých dveřích, zasouvacích dveřích na stěnu nebo zasouvacích dveřích do pouzdra, jistě vás potěší, že jsou interiérové dveře Frézie dostupné ve všech zmíněných variantách.

Rozměry dveří

Dostupné rozměry rámových dveří Frézie značky Erkado jsou "60", "70", "80", "90" a "100".

Kvalitní, odolné a designové. Právě takové jsou interiérové dveře Frézie, které mohou zdobit i váš domov.

Plancher s.r.o.

logo
Lovosická 439/42
19000 Praha 9

telefon: 603 279 682
e-mail: kelbich@plancher.cz

web: www.plancher.cz

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Související témata

Nejnovější redakční zprávy

Temelín, ilustrační obrázek, fotolia - nixki

Experti: Diskuse o jaderném bloku často zastiňuje další výzvy energetiky v Česku

Diskuse o plánovaném novém bloku Jaderné elektrárny Dukovany často zastiňuje další výzvy energetiky v Česku. V hodnocení současné vlády v závěru jejího funkčního období to zmiňovali zástupci oborových asociací a další energetičtí odborníci, které oslovila ČTK. Význam nového zdroje pro Česko většinou nezpochybňují,…

Ilustrační obrázek, Zdroj: fotolia

Primátor Hřib chce jednat o plánované demolici vily v Praze 5

Pražský primátor Zdeněk Hřib (Piráti) chce v koalici jednat o dalším postupu ohledně plánované demolice vily z počátku 20. století v ulici Nad Výšinkou v Praze 5. Město by se podle Hřiba jako účastník řízení mohlo proti demoličnímu výměru odvolat, městská rada se bude otázkou zabývat na mimořádném jenání v úterý 27.…

Fotovoltaika, ilustrační obrázek, zdroj: fotolia.com

Dostálová: Program Živel jsme rozšířili o žadatele s rozestavěným bydlením

Lidé, kterým tornádo poškodilo rozestavěné bydlení, budou moci podle ministryně pro místní rozvoj Kláry Dostálové (za ANO) získat dotaci až dva miliony korun a další až tři miliony korun formou zvýhodněného úvěru z programu Živel. Z pravidel pro čerpání pomoci byl zároveň odstraněn požadavek, že žadatel nesmí být tři…

Edit Dee (Edita Holišová), CC BY 3.0, via Wikimedia Commons

Ve Valašském Meziříčí odkryly základy městské hradby

Archeologové a památkáři odkryli v Žerotínově ulici ve Valašském Meziříčí na Vsetínsku základy původní městské hradby staré asi pět století. Stalo se tak při výstavbě chodníku, sdělil to ČTK mluvčí valašskomeziříčské radnice Jakub Mikuš. Město buduje v ulici společný pás pro cyklisty a chodce a rozšiřuje parkoviště.

REKLAMA