Hledat
estav.tvnový videoportál
Všechna témata

Akce na střešní okna FAKRO: Hromada výhod

Získejte až 2600 Kč* zpět za nákup 1 balíčku superTrio. Akce trvá od 1. 4. do 30. 9. 2021 (* při nákupu okna FTT, markýzy s elektrickým ovládáním a lemování Thermo).
Zdroj: Fakro Czech

Energeticky úsporné a praktické výrobky FAKRO zajišťují nejvyšší standard bydlení a pocit jistoty, díky kterému se doma cítíme bezpečně a jsme optimisticky naladěni. Prostě se cítíme šťastní! Chcete-li zažít skvělý pocit z komfortního podkroví dle Vašich představ, kupte vysoce kvalitní výrobky FAKRO, získejte až 15 600 Kč zpět při nákupu energeticky úsporných střešních oken, lemování Thermo a markýz! (při nákupu 6 balíčků superTrio)

Jak se zúčastnit akce?

I. Koupit energeticky úsporné a praktické výrobky FAKRO

V termínu od 1. 4. do 30. 9. 2021 kupte střešní okno spolu s lemováním Thermo a předokenní markýzou zahrnutou do akce u distributora/prodejce/realizační firmy zapsané v databázi firem na www.fakro.cz. Maximální množství zakoupených Výrobků jedním účastníkem je 6 balíčků superTrio (střešní okno + markýza + lemování Thermo). Uschovejte si doklad o koupi (fakturu) – jeho kopii budete muset připojit k přihlašovacímu formuláři.

II. Vypočítat si prémii, na kterou se můžete těšit

III. Do 15. 10. 2021 vyplnit přihlašovací formulář na www.fakro.cz

IV. Počkat na ověření přihlášky

Vaše přihláška bude ověřena a o rozhodnutí o jejím schválení/odmítnutí budete informovaní emailem. V případě schválení Vám bude na účet uvedený v přihlašovacím formuláři zaslána prémie. Účastník za nákup 1 až maximálně 6 balíčků superTrio (střešní okno + markýza + lemování Thermo) získá prémii na bankovní účet. Jestliže Účastník zakoupil více výrobků FAKRO zahrnutých do akce, pak se výše celkové částky tvoří z hodnoty výrobků s nejvyšší hodnotou prémie.

Přihláška k akci musí obsahovat: * Přihlašovací formulář – formulář je dostupný na webové stránce FAKRO (www.fakro.cz) * Kopii dokladů o koupi – kopii faktury za nákup výrobků FAKRO zahrnutých do akce potvrzující nákup výrobků v období trvání akce, obsahující jejich názvy a množství.

Kyvná střešní okna jsou oblíbenou konstrukcí oken se závěsy umístěnými v polovině výšky okna. Pohodlnou obsluhu přináší klika umístěná v dolní části křídla.

dřevěná okna s trojsklem U4 - Uw=1,0 W/m²K s lemováním Thermo
plastová okna s trojsklem U4 - Uw=1,0 W/m²K s lemováním Thermo
dřevěná okna s trojsklem U5 - Uw=0,86 W/m²K s lemováním Thermo
plastová okna s trojsklem U5 - Uw=0,9 W/m²K s lemováním Thermo

Výkopně-kyvná střešní okna PRESELECT MAX jsou okna nové generace se dvěma oddělenými funkcemi otevírání, výklopnou a kyvnou. Výklopná funkce v rozsahu až 45° přináší neomezený výhled ven. Volbu způsobu otevírání zajišťuje přepínač preSelect umístěný ve spodní části rámu. Dřevěná okna s trojsklem U5 - 1,0 W/m²K se standardním lemováním

Markýza

Super energeticky úsporná střešní okna jsou speciální okna určená pro energeticky úsporné a pasivní stavby.

Předokenní markýzy AMZ představují optimální ochranu před teplem a současně umožňují výhled ven. Absorbují sluneční záření již před zasklením a emitují teplo ven, čímž velmi dobře chrání interiér před horkem. Markýzy s elektrickým ovládáním Solar, Z-Wave a WiFi vynikají komfortním používáním.

Těsnící lemování THERMO s dodatečnou izolací představuje vynikající systémové řešení pro těsné a „teplé“ spojení okna se střešním pláštěm a zajišťuje zateplení střešních oken nad úrovní laťování.

Použitím balíčku superTrio získáte:

  • teplo a nižší náklady na vytápění díky super energeticky úsporným střešním oknům,
  • větší odolnost a ještě lepší termoizolační parametry střešního okna díky Thermo lemování,
  • komfortní teplotu v podkroví v horkém počasí díky markýze, která chrání proti nahřívání.

FTT U6 - okno s trojsklem U6 má součinitel Uw=0,71W/m2K s lemováním Thermo
FTT R3 - okno s trojsklem proti hluku R3 má součinitel prostupu tepla Uw=0,81 W/m2K
FTT U8 - okno spolu s těsnícím lemováním EHV-AT Thermo a s pasivním čtyřsklem U8 je určeno do pasivních staveb, co potvrzuje certifikát Passive House. Součnitel prostupu tepla Uw=0,58 W/m2 K.

Podrobnosti na www.fakro.cz

FAKRO CZECH s.r.o.

logo
Ostravská 555/24
737 01 Český Těšín

telefon: +420 558 712 629
e-mail: fakro@fakro.cz

web: www.fakro.cz

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Související témata

Přečtěte si více k tématu Akce a slevy

Seminář TZB-info: Správa a provoz nemovitostí, facility management v praxi

Seminář TZB-info: Správa a provoz nemovitostí, facility management v praxi

Neváhejte s přihlášením - na březnový termín zbývá už jen 5 volných míst - začínáme v pondělí 23. března. Intenzivní pětidenní vzdělávací seminář je zaměřen na technické, ekonomické a energetické aspekty správy nemovitostí. Účastníci obdrží Certifikát managera správy a provozu nemovitostí, který vydává TZB-info.

Vezměte své děti v sobotu na akci Řemeslo dětem na veletrh FOR ARCH

Vezměte své děti v sobotu na akci Řemeslo dětem na veletrh FOR ARCH

Celou sobotu si děti vyzkouší práci řemeslníků na vlastní kůži. Připraveno je 13 stanovišť - tradiční řemesla jako je truhlář, instalatér, klempíř, malíř/natěrač, elektrikář a sklenář, ale i moderní technologie, třeba vakuování plastu, odlévání, řezání polystyrenu.

REKLAMA