REKLAMA
Hledat
Mapa cennemovitostí v ČR
estav.tvnový videoportál
Všechna témata

Stoprocentně těsné nadzemní nádrže

Pro snadnou instalaci nádrží bez kopání můžeme pro zalévání nebo jiné využití použít nadzemní sloupové a nástěnné nádrže. Přes okapový filtr je část vody z okapového svodu vedena do nádrže, ze které potom můžeme vodu používat na zalévání. Nemusíme tak kopat v zahradě, ale pouze postavíme nádrž k okapu.
Zdroj: MEA Water

Tvary nádrží MEA jsou uzpůsobené pro různé případy umístění a optimální využití prostoru.  Když je nádoba umístěna na viditelném místě, tak na vzhledu jistě záleží. Pokud jí umísťujeme ve sklepě, zvolíme úzký typ nádoby, aby se dala pronést dveřmi.

MEA nádrže - cisterna

Nádrže se většinou používají pro zachycení dešťové vody. Mohou však sloužit i pro akumulaci pitné či užitkové vody, pro skladování vína nebo olejů. Nadzemní nádrže MEA zachytí 100 až 10 000 litrů, podzemní nádrže od 1 000 po 50 000 litrů. Nádrže se mohou propojovat za sebou a také je napojit na čerpadlo (ponorné, externí i akumulátorové).

Sloupové a nástěnné nádrže mohou být s vypouštěcím kulovým ventilem nebo s vsuvkou se závitem pro napojení zahradní hadice. Jsou vyráběné technologií Roto moulding bez svařování a tím je zajištěna jejich 100% těsnost.

Pomoc se zajištěním dotace Dešťovka: www.zetr.cz/destovka

Více o nadzemních nádržích MEA Water Management .

MEA Water Management s.r.o.

logo
Nad Primaskou 9
10000 Praha 10

zelená linka: 841 111 128
e-mail: praha@mea-odvodneni.cz

web: www.mea-odvodneni.cz

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Mohlo by vás zajímat

Zdroj: MEA Watermanagement

Kde všude lze zachytit dešťovou vodu?

Chytré hospodaření s dešťovou vodou dokáže v letní sezóně výrazně snížit rozpočet domácnosti. Kde všude je možné zachytit dešťovou vodu? Samozřejmě ze zpevněných ploch, ale také tam, kde je pohyb osob nebo vozidel mezi venkovním a vnitřním prostorem domu.

Zdroj: Fotolia.com

Předčištění dešťové vody pro využití v zahradách

Dešťová voda ze střech, příjezdových cest a parkovacích stání se akumuluje do nádrží, nebo se může přímo zasáknout do trávníků nebo záhonků. Ovšem při tomto způsobu nakládání s vodou je třeba vždy myslet na odstranění hrubých, ale i drobnějších nečistot. Vsakovací bloky mají pak delší funkční životnost a voda v…

Zdroj: MEA Water

Nerezové žlaby pro pivovar Budvar

Již třetí objekt pro rozšíření provozu kvasné kapacity cylindrokónických tanků v českobudějovickém Budvaru je odvodněn nerezovými žlaby MEA.

Zdroj: mea-odvodneni.cz

Odvodnění nového parkovacího domu v Brně

V Brně na ulici Polní finalizuje nová stavba parkovacího domu pro přibližně 110 aut. Je připravena i pro osoby se sníženou pohyblivostí a rodiny s kočárky.