REKLAMA
Témata Hledat

Ceny nemovitostí a nájmů

Přehledně v mapě!

Módní a stylový interiér díky doplňkům z obchodu Tulup.cz

Doplňky interiérového designu jsou nenápadným prvkem výzdoby, který rozhoduje o celkové kompozici. Pokud plánujete změnit výzdobu kuchyně nebo obývacího pokoje, naplánujte si také správný výběr doplňků, a to nejen určených na stěnu. Jak vybrat správné doplňky do interiéru?
Zdroj: Tuplup.cz
Zdroj: Tuplup.cz

Módní a funkční doplňky pro malý obývací pokoj

V této sezóně je jedním z nejmódnějších trendů městská džungle. Rostlinné a botanické motivy vám umožní cítit se ve svém vlastním obývacím pokoji jako v amazonském tropickém lese! Trend návratu do přírody velmi silně rezonoval v loňském roce, kdy byly jakékoli prázdninové cesty velmi omezené nebo zcela nemožné.

V této sezóně směřuje trend městské džungle k barvám souvisejícím se zemí. Módní budou všechny doplňky interiérového designu v odstínech olivově zelené, pouštního písku, teplé skořice, intenzivní šedi a tmavě modré. Tyto barvy uklidňují, uvolňují, pomáhají snížit napětí a posilují pocit stability.

Do obývacího pokoje ve stylu městské džungle zvolte skleněné obrazy na zeď nebo obrazy canvas s rostlinnými motivy, např. zelenými listy nebo exotickými květinami. V kombinaci s tmavě šedými stěnami nebo pohovkou vytvoří jedinečnou loftovou atmosféru. Při výběru doplňků do obývacího pokoje myslete na to, abyste nezahltili malý interiér. V menších místnostech vsaďte na kvalitu doplňků, např. triptych obrazů na plátně na zdi, nikoliv na jejich množství. Není tajemstvím, že rádi kupujeme doplňky interiérového designu a můžeme snadno překročit hranici mezi umírněností a přehnaností.

V malém obývacím pokoji se také osvědčí kombinace intenzivní tmavé šedi s teplým medovým odstínem. Není náhoda, že tyto dvě barvy jsou podle Institutu Pantone barvami roku 2021. Medově žlutá zahřeje intenzivní tmavě šedou barvu a učiní interiér útulným a originálním. Je to další kombinace kontrastních barev, která by se mohla stát skutečným hitem!

V malých obývacích pokojích budou dobře vypadat skleněné nebo akrylové obrazy, které dodají interiéru hloubku a vizuálně zvětší prostor. Takové řešení je skvělým nápadem na uspořádání obývacího pokoje s kuchyňským koutem v malé garsonce.

Jak zařídit moderní kuchyň?

Moderní kuchyně má mnoho variant. Není to už jen skandinávský nebo loftový styl, ale také provensálský a modernistický styl, s použitím prvků, jako jsou například kuchyňské desky z křemene nebo kuchyňské panely z tvrzeného skla. Tvrzené sklo se díky své odolnosti vůči mechanickému poškození, vysoké teplotě a vlhkosti osvědčí při každodenním používání mnohem lépe než tradiční obklady.

Jedním ze zajímavých doplňků kuchyňské výzdoby jsou skleněné kuchyňské hodiny, které najdete v nabídce obchodu tulup.cz. Skleněné hodiny jsou vyrobeny z tvrzeného skla, stejně jako kuchyňský panel. Díky neomezenému výběru motivů se skleněné hodiny budou hodit k jakémukoli interiérovému designu.

V kuchyni ve skandinávském stylu stojí za to pověsit skleněné nebo akrylové obrazy s potiskem, které dodají kuchyni lehkost a prolomí její neutrální charakter.

Sdílet / hodnotit tento článek

Související témata

Přečtěte si více k tématu Interiér

Zdroj: DECOLED

Vánoční dům na poslední chvíli: Stačí pár doplňků a správná světýlka

Vánoční svátky a oslavy nového roku jsou jedinečnou příležitostí vykouzlit v rodinném domě, na jeho terase i na zahradě vlastní osobitou scénografii. Nabízíme přehlídku zajímavých doplňků, dekorací i nových technologií, které mohou inspirovat. Nemusíte to přehánět, i s málem lze vykouzlit vánoční atmosféru rychle a…

Foto: Alexandra Timpau

Petr Stolín architektem roku 2021

Ocenění za mimořádný přínos architektuře v posledních pěti letech – cenu Architekt roku 2021, získal liberecký architekt a pedagog Petr Stolín, jehož poetické stavby zaujmou svou střídmostí. Čestné uznání poroty obdržela historička architektury a umění Kateřina Bečková. Spolupráce architekta Aleše Buriana a města…

REKLAMA