REKLAMA
Témata Hledat

Ceny nemovitostí a nájmů

Přehledně v mapě!

Módní a stylový interiér díky doplňkům z obchodu Tulup.cz

Doplňky interiérového designu jsou nenápadným prvkem výzdoby, který rozhoduje o celkové kompozici. Pokud plánujete změnit výzdobu kuchyně nebo obývacího pokoje, naplánujte si také správný výběr doplňků, a to nejen určených na stěnu. Jak vybrat správné doplňky do interiéru?
Zdroj: Tuplup.cz
Zdroj: Tuplup.cz

Módní a funkční doplňky pro malý obývací pokoj

V této sezóně je jedním z nejmódnějších trendů městská džungle. Rostlinné a botanické motivy vám umožní cítit se ve svém vlastním obývacím pokoji jako v amazonském tropickém lese! Trend návratu do přírody velmi silně rezonoval v loňském roce, kdy byly jakékoli prázdninové cesty velmi omezené nebo zcela nemožné.

V této sezóně směřuje trend městské džungle k barvám souvisejícím se zemí. Módní budou všechny doplňky interiérového designu v odstínech olivově zelené, pouštního písku, teplé skořice, intenzivní šedi a tmavě modré. Tyto barvy uklidňují, uvolňují, pomáhají snížit napětí a posilují pocit stability.

Do obývacího pokoje ve stylu městské džungle zvolte skleněné obrazy na zeď nebo obrazy canvas s rostlinnými motivy, např. zelenými listy nebo exotickými květinami. V kombinaci s tmavě šedými stěnami nebo pohovkou vytvoří jedinečnou loftovou atmosféru. Při výběru doplňků do obývacího pokoje myslete na to, abyste nezahltili malý interiér. V menších místnostech vsaďte na kvalitu doplňků, např. triptych obrazů na plátně na zdi, nikoliv na jejich množství. Není tajemstvím, že rádi kupujeme doplňky interiérového designu a můžeme snadno překročit hranici mezi umírněností a přehnaností.

V malém obývacím pokoji se také osvědčí kombinace intenzivní tmavé šedi s teplým medovým odstínem. Není náhoda, že tyto dvě barvy jsou podle Institutu Pantone barvami roku 2021. Medově žlutá zahřeje intenzivní tmavě šedou barvu a učiní interiér útulným a originálním. Je to další kombinace kontrastních barev, která by se mohla stát skutečným hitem!

V malých obývacích pokojích budou dobře vypadat skleněné nebo akrylové obrazy, které dodají interiéru hloubku a vizuálně zvětší prostor. Takové řešení je skvělým nápadem na uspořádání obývacího pokoje s kuchyňským koutem v malé garsonce.

Jak zařídit moderní kuchyň?

Moderní kuchyně má mnoho variant. Není to už jen skandinávský nebo loftový styl, ale také provensálský a modernistický styl, s použitím prvků, jako jsou například kuchyňské desky z křemene nebo kuchyňské panely z tvrzeného skla. Tvrzené sklo se díky své odolnosti vůči mechanickému poškození, vysoké teplotě a vlhkosti osvědčí při každodenním používání mnohem lépe než tradiční obklady.

Jedním ze zajímavých doplňků kuchyňské výzdoby jsou skleněné kuchyňské hodiny, které najdete v nabídce obchodu tulup.cz. Skleněné hodiny jsou vyrobeny z tvrzeného skla, stejně jako kuchyňský panel. Díky neomezenému výběru motivů se skleněné hodiny budou hodit k jakémukoli interiérovému designu.

V kuchyni ve skandinávském stylu stojí za to pověsit skleněné nebo akrylové obrazy s potiskem, které dodají kuchyni lehkost a prolomí její neutrální charakter.

Sdílet / hodnotit tento článek

Související témata

Přečtěte si více k tématu Interiér

Zdroj: Gilbert McCarragher

Dům s výkladní skříní do dvora propojuje interiér s nebem

Zatímco většina vlastníků domů si přeje, aby případné rozšíření jejich nemovitosti hladce a takříkajíc bezešvě navázalo na původní stavbu, klienti z Londýna to protentokrát pojali opačně. Z nitra domu nechali směrem do dvora vybublat dočista nový a zřetelně odlišený objem přístavby, která se k existenci hlásí…

Zdroj: Ateliér monom architekti

Nová budova knihovny na Petřinách chce být novým kulturním centrem pro městskou čtvrť

Nová knihovna se nestaví každý den, tím spíše když se v oblasti již nějaká nachází. Ta současná byla zřízena v 50. letech minulého století v typovém objektu školičky, současným požadavkům na moderní knihovny ale nevyhovuje, přestavba se jeví jako neefektivní. Architekti navrhli stavbu, která vychází z konceptu…

Zdroj: BoysPlayNice

Úplně obyčejná dřevostavba. Nebo ne?

Když budete podvečer projíždět Blanským lesem na Karlovy Vary, tenhle dům prostě minete. Svou siluetou se totiž nevymyká průměru, zapadá do předlohy venkovských stavení, kterých cestou přes Andělskou horu potkáte desítky. Vypadá jako další obyčejný dům, ale není jím. Pokud mu totiž budete věnovat více než jen letmou…

E-book: Příručky ZDARMA!

Příručka Jak koupit bydlení

Jak koupit bydlení

Pomocník při koupi domu, bytu, pozemku.

Příručka Jak na povolení rodinného domu

Příručka Jak na povolení rodinného domu

Poradíme s vyřízením stavebního povolení

Nejnovější články

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Akce a slevy

Zdroj: IVAR CS

Akce IVAR DAB Studená voda

Akce IVAR DAB Studená voda

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA