REKLAMA
Témata Hledat

Ceny nemovitostí a nájmů

Přehledně v mapě!

Nemůžete sehnat elektrikáře? Pomoci může dodavatel elektřiny

Elektrikáři často nejsou k sehnání nebo s nimi nejsme spokojeni. V cenách za jejich služby se příliš neorientujeme a uvítali bychom, kdyby nám s jejich zajištěním pomohl dodavatel energií. To ukázal aktuální průzkum Bohemia Energy. Společnost nyní zároveň představuje novou službu Elektřina servis.
Zdroj: Bohemia Energy

Ve zmiňovaném průzkumu více než třetina lidí uvedla, že měla problém elektrikáře sehnat nebo ho dokonce nesehnala vůbec. To se pravděpodobně promítá i do způsobu, jakým elektrikáře vyhledáváme. „Přes 40 procent lidí dá na doporučení svých známých. Potíž nastává, pokud ve svém okolí nikoho s dobrým tipem nemáte. S tím souvisí, že 22 procent lidí si provede potřebné práce raději svépomocí. Například na internet se spoléhá jen 11 procent dotázaných,“ shrnuje výsledky Libor Holub, obchodní ředitel Bohemia Energy.

Dobrý řemeslník nad zlato

Jenže i když se podaří elektrikáře sehnat, nemusí být ještě vyhráno. Průzkum totiž ukázal, že ve více než čtvrtině případů totiž odvedl povolaný řemeslník nekvalitní práci. A skoro pětina respondentů pak uvedla, že má pocit, že za elektrikáře platí příliš vysoké ceny.

„Většina lidí by preferovala, pokud by jim dodavatel elektřiny našel spolehlivého elektrikáře a hlídal za ně cenu jeho práce. U dvou z pěti lidí by to dokonce ovlivnilo i výběr dodavatele elektřiny. Rozhodli jsme se proto vyjít těmto přáním vstříc a uvádíme novou službu Servis elektřina,“ říká Libor Holub.

Řešení existuje

V rámci této služby Bohemia Energy nabízí nejen příspěvek na práci elektrikáře a odborníka i zajistí. To ocení zejména zákazníci, kteří mají problém řemeslníka sehnat. Ty, kteří mají svého osvědčeného elektrikáře, pak každý rok potěší příspěvek na jeho práci.

Službu Elektřina servis lze využít třeba na úpravu, údržbu či revizi domácí elektroinstalace nebo na zapojení sporáku, digestoře, bojleru, anebo na výměnu světla, zásuvek nebo jističe. Firma rovněž na sebe převezme odpovědnost za řešení případných reklamací, zákazník se tak nemusí starat o jejich vyřízení.

Jak si řemeslníka zajistit?

Ti, kdo mají službu Servis elektřina sjednánu, stačí zavolat na bezplatnou servisní linku 800 310 310 a nahlásit požadavek. Operátor následně zajistí vhodného odborníka. Využitím této služby ušetří odběratelé spoustu času se sháněním kvalitního elektrikáře, a navíc obdrží každý rok bonus 3 000 Kč na elektrikářské práce.

„Jak nejlépe bonus čerpat rádi poradíme prostřednictvím bezplatné servisní linky nebo e-mailem. Využít jej můžete dokonce i na služby vámi vybraného elektrikáře, váš soused či kamarád tak nepřijde o práci, jenom ji zaplatíme my,“ upřesňuje Libor Holub.

BOHEMIA ENERGY entity s.r.o.

logo
Na Poříčí 24-26
110 00 Praha 1

zelená linka: 800 333 333 (prodejní linka)
800 025 025 (zákaznická péče)

e-mail: kontakt@bohemiaenergy.cz

web: www.bohemiaenergy.cz

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Související témata

Přečtěte si více k tématu Instalace - TZB

Zdroj: Tisková zpráva ČVUT

Tým z ČVUT vyvinul novou sondu pro kontrolu spotřeby energie

Novou sondu pro kontrolu spotřeby energie vyvinuli vědci z ČVUT. Podle výzkumníků oproti standardním řešením odečtu energie nevyžaduje zapojení do elektrického okruhu. Lze ji tak využít v podstatě kdekoliv. Sonda nyní prochází poslední fází testování v terénu, uvedla mluvčí ČVUT Andrea Vondráková v dnešní tiskové…

Zdroj: Fotolia - 4ku3_stocksolutions

Pojmy z energetiky, které je potřeba znát při pohledu na své vyúčtování

Nerozumíte svému vyúčtování za elektřinu nebo za plyn? Je potřeba se zorientovat v pojmech, které se na něm vyskytují. Při kontrole vyúčtování za dodávku elektřiny nebo plynu, při změně dodavatele, při porovnávání nabídek cen – tam všude se vyskytují. Přinášíme přehled základních pojmů z energetického trhu, se…

E-book: Příručky ZDARMA!

Příručka Jak koupit bydlení

Jak koupit bydlení

Pomocník při koupi domu, bytu, pozemku.

Příručka Jak na povolení rodinného domu

Příručka Jak na povolení rodinného domu

Poradíme s vyřízením stavebního povolení

Partner tématu

Nejnovější články

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Akce a slevy

Zdroj: IVAR CS

Akce IVAR DAB Studená voda

Akce IVAR DAB Studená voda

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA