REKLAMA
Témata Hledat

Ceny nemovitostí a nájmů

Přehledně v mapě!

Skleněné nebo keramické topné panely do koupelny? Vyberte si podle svého vkusu

Spojení krásy, tepelného komfortu a praktičnosti. To umožňují skleněné a keramické bezrámové sálavé panely, které jsou hitem evropských i našich interiérů.

Skleněné topné panely do koupelny lze doplnit o držák na ručníky │ Foto: Fenix Group

Důvod je prostý – z hlediska tepelného komfortu i nákladů jsou nejefektivnější zdrojem tepla. Když k tomu dodáme široké spektrum materiálů, mezi kterými dominují právě sklo a keramika, výběr příkonů (300 až 900 W) a různé možnosti uchycení (na šířku či na výšku, na stěnu či strop), představují panely ideální formu vytápění.

Skleněné topné panely v bezrámovém i rámovém provedení jsou elegantním doplňkem interiéru a lze je dokonce potisknout i na přání. Mohou tak zároveň topit i zdobit místnost vaši oblíbenou fotografií nebo vybraným obrazem z připravené galerie. K panelům si můžete vybrat také z široké nabídky příslušenství, mezi nejčastěji pořizované patří jednoznačně bezdrátové termostaty, které umožňují ovládání i přes wifi.  V koupelnách bytů a domů jsou pak oblíbené zejména nerezové držáky ručníků.

Skleněný topný panel ECOSUN GR černý s dvojitým madlem │ Foto: Fenix Group

Nerezovými madly lze osadit různé druhy sálavých topných panelů ze sortimentu společnosti Fenix Trading. Dlouholetou a osvědčenou klasikou jsou skleněné topné panely GR, které jsou vyrobeny z bezpečnostního tvrzeného skla, topného prvku, omezovacího termostatu a přívodního kabelu. Topné panely je možné zavěsit na šířku i na výšku a vyrábějí se v několika barevných provedeních skla. Záleží tedy jen na vás – vyberte si přesně takový, který bude barevně ladit s vaší koupelnou.

Do koupelen jsou vhodné i keramické topné panely ECOSUN CeRamic (CR), které firma Fenix Trading nabízí ve čtyřech různých rozměrech a čtyřech barevných provedeních. Dekorativní panely jsou ze slinuté keramiky s dokonalou imitací přírodního kamene a zájemci o praktické teplo v koupelně ocení, že s novými panely uvedl jejich výrobce na trh i zcela nový systém úchytů v postranním rámu. Ty umožňují umístit na panel libovolné množství držáků na ručníky, nebo na panel instalovat boční lišty k zakrytí zadní strany.

Keramický topný panel s imitací přírodního kamene │ Foto: Fenix Group

Nerezová madla můžete přikoupit i ke skleněným bezrámovým panelům ECOSUN GS. Místnostem s omezeným prostorem, což jsou často právě koupelny, je přizpůsoben typ ECOSUN GS 500, který se svými rozměry hodí k instalaci na výšku.

Kompletní přehled sálavých panelů GR a ECOSUN najdete na www.fenixtrading.cz.

FENIX Trading s.r.o.

logo
Sídlo společnosti
Slezská 535/2
790 01 Jeseník

telefon: 584 495 111
e-mail: fenix@fenixgroup.cz

web: www.fenixgroup.cz/cs

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Přečtěte si více k tématu Vytápění domu a zdroje tepla

Elektroměr, ilustrační obrázek, zdroj: fotolia.com, KittyKat

Jak se vyvíjí ceny energií od podzimu? Čeká nás zdražení elektřiny a plynu?

Ve vysílání ze studia TZBinfo a ESTAV.cz se mimo jiných stavebních a architektonických témat zabýváme také cenami energií. Jak se v posledním období hýbaly ceny? Co je spotový trh? Jak se budou vyvíjet ceny energií? Co analytik doporučuje koncovým odběratelům energií? Je výhodné měnit dodavatele? A jak na to?

Zdroj: Fotolia.com - vladdeep

Pitná voda není vhodná pro plnění topení. Proč je škodlivá pro otopnou soustavu?

Podstatou funkce běžné otopné soustavy rodinného či bytového domu je proudící kapalina, nejčastěji se využívá voda. Voda má vysoké měrné teplo, dobrou teplotní a tepelnou vodivost i další výhodné vlastnosti. Avšak vod je více druhů. Ta, co pijeme je sice prospěšná pro lidské tělo, ale ne pro potrubí a radiátory.…

Liberecký kraj podpořil dalších 236 žádostí o dotace na kotle

Liberecký kraj podpořil dalších 236 žádostí o dotace na kotle

Liberecký kraj podpořil dalších 236 žádostí o dotaci na výměnu kotlů za ekologičtější. Získat podporu může ještě zhruba 250 zájemců, žádosti mohou podávat až do konce května, řekl dnes novinářům liberecký hejtman Martin Půta (Starostové pro Liberecký kraj). Původně měla lhůta pro podávání žádostí v poslední výzvě…

Fotovoltaika na rodinném domě - zdroj: fotolia.com

Rozumná návratnost domácí fotovoltaiky? Pozor na správný střídač

Zvažujete fotovoltaiku na svém rodinném domě? Jakou bude mít návratnost, záleží i na střídači. Střídač schopný asymetrické dodávky elektřiny je v českých podmínkách klíčový pro zajištění návratnosti domácí fotovoltaické elektrárny. Jak účty za elektřinu ovlivňuje měření po fázích? Podívejte se na jednoduchý příklad…

E-book: Příručky ZDARMA!

Příručka Jak koupit bydlení

Jak koupit bydlení

Pomocník při koupi domu, bytu, pozemku.

Příručka Jak na povolení rodinného domu

Příručka Jak na povolení rodinného domu

Poradíme s vyřízením stavebního povolení

Partner tématu

Nejnovější články

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Akce a slevy

Zdroj: Rigips.cz

Zapojte se do Rekonstrukční výzvy a získejte materiál v hodnotě 150 tis. Kč

Soutěž - získejte materiál na konstrukce suché výstavby značky Rigips a ISOVER

Zdroj: IVAR CS

Akce IVAR DAB Studená voda

Akce IVAR DAB Studená voda

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA