REKLAMA
Témata Hledat

Ceny nemovitostí a nájmů

Přehledně v mapě!

Samolepky na zeď: Těmito motivy určitě oživíte jakýkoli interiér

Uvažujete o nějakém oživení vašeho interiéru? Pokud ano, zcela jistě byste měli vsadit na něco minimálně nákladného s maximálním efektem. Jakousi klasiku představují obrazy, které jsou ale často vcelku bytelné a drahé. Proto se vyplatí vsadit na elegantní samolepky na stěnu.
Zdroj: Shutterstock

Ty se vyznačují velmi jednoduchou aplikací, vysokou výdrží a spoustou zajímavých motivů, jež lze využít v jakékoli místnosti. My se na některé nejznámější podíváme mnohem podrobněji v následujících řádcích.

Motivační nápisy

Také se vám nejen při práci stává, že vašemu organismu chybí energie a docházejí vám síly? Jasně, nejste sami, tato nepříjemnost se může přihodit úplně každému. Možná ale stačí málo a můžete fungovat směle dál. Často postačí pouhý pohled na nějaký zajímavý citát, který vás popožene dál. Slov z úst slavných lidí existuje spousta, a tak není od věci na některá vsadit i v interiéru vašeho bytu nebo kanceláře. Samolepky na zeď s takovýmito nápisy lze sehnat v mnoha variacích.

Motivy různých metropolí

Pokud máte rádi cestování, určitě se nebojte nejrůznějších motivů, které se týkají různých evropských velkoměst. Třeba taková Eiffelova věž v různých podobách dokáže elegantně oživit jakýkoli prostor. A co takový Big Ben? Jasně, Londýn je městem představujícím maximální možnou míru inspirace pro každého člověka. S kvalitními dekorativními samolepkami na zeď můžete mít tuto část hlavního města Velké Británie i u vás doma.

Funkční dětské metry

Pamatujete si na dobu, kdy jste vyrůstali a vaši rodiče se snažili zaznamenat vaši výšku? Jasně, vždyť to bylo tak zábavné zjišťovat, o kolik centimetrů jste porostli. Dnes se již nic takového řešit nemusí, vždyť existují speciální dětské metry, které se jednoduše nalepí na stěnu. Jsou navíc typické dětskými motivy zvířátek, která jsou tak milá.

Sdílet / hodnotit tento článek

Přečtěte si více k tématu Interiér

Zdroj: BoysPlayNice

Úplně obyčejná dřevostavba. Nebo ne?

Když budete podvečer projíždět Blanským lesem na Karlovy Vary, tenhle dům prostě minete. Svou siluetou se totiž nevymyká průměru, zapadá do předlohy venkovských stavení, kterých cestou přes Andělskou horu potkáte desítky. Vypadá jako další obyčejný dům, ale není jím. Pokud mu totiž budete věnovat více než jen letmou…

Zdroj: Flower Company

Květiny na stěně: Největší vertikální zahradu v ČR najdete v centru Prahy

Největší zelená stěna v ČR a nejvyšší hydroponická vertikální zahrada na světě vyrostla v centru Prahy v Jindřišské ulici. Na její realizaci bylo potřeba 5 500 hydroponických rostlin, 12 měsíců přípravy, 500 metrů hadic a kabelů, technologiemi nabitý závlahový systém, 11 pater lešení, tým deseti pracovníků a téměř…

Zdroj: BoysPlayNice

Světlý byt pro pana doktora v Opavě. Majitel i byt jsou připraveni na budoucnost

Jak asi vypadá bydlení snů? I když se tohle slovní spojení vcelku zažilo, nepopisuje konkrétní představu. Zhusta je to jen váš soukromý ideál, a v zásadě pokaždé je to stav, ke kterému teprve budoucnost povede. Není to něco, co máte, ale o co se snažíte zasadit. A přesně touto cestou se ubíral i projekt rekonstrukce…

E-book: Příručky ZDARMA!

Příručka Jak koupit bydlení

Jak koupit bydlení

Pomocník při koupi domu, bytu, pozemku.

Příručka Jak na povolení rodinného domu

Příručka Jak na povolení rodinného domu

Poradíme s vyřízením stavebního povolení

Nejnovější články

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Akce a slevy

Zdroj: Rigips.cz

Zapojte se do Rekonstrukční výzvy a získejte materiál v hodnotě 150 tis. Kč

Soutěž - získejte materiál na konstrukce suché výstavby značky Rigips a ISOVER

Zdroj: IVAR CS

Akce IVAR DAB Studená voda

Akce IVAR DAB Studená voda

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA