REKLAMA
Témata Hledat

Ceny nemovitostí a nájmů

Přehledně v mapě!

Hledáte pomoc doma nebo jste kutil a chcete nabídnout službu? Hoďte to do aplikace Mfix

Mfix přináší způsob, jak vyřešit problémy běžného života. Přestěhování nábytku, opravu domácího spotřebiče nebo třeba jen vyvenčení psa lze pomocí mobilní aplikace zařídit jedním kliknutím.
Aplikace Mfix propojuje kutily s žádostí o pomoc v domácnosti, foto D. Kopačková

Příležitost zaregistrovat se jako pomocník či poptávající v Mfix má každý

Samotné ovládání aplikace Mfix je jednoduché a intuitivní. V prvním kroku musí poptávající vyfotit a vyspecifikovat problém, například rozbitou pračku. Pomocníkům se poptávka zobrazí v aplikaci, pomocí které poptávajícího napřímo kontaktují. Mohou mu také rovnou navrhnout cenu či se s ním spojit skrze chat a upřesnit si s ním detaily zakázky. Poptávající vidí kromě konkrétního pomocníka také jeho hodnocení, jež mu udělili další zákazníci na základě předchozích zkušeností. Jakmile se strany shodnou na podmínkách, poptávající už jen vyčká na provedení služby.

Aplikaci lze prohlížet bez registrace

Registrace je vyžadována až v případě, že chce uživatel podat nabídku či poptávku. Podávat poptávky a zároveň i nabídky může každý uživatel. První uživatele chce aplikace získat skrze spolupráce s hobby markety, bytovými družstvy, správcovskými firmami a realitkami. Samotné používání aplikace je prozatím dostupné zdarma. Mobilní aplikaci Mfix spustila společnost M2C 01. 10. 2020 a k dispozici je na zařízeních s operačním systémem iOS a Android. Za zprostředkování služeb si momentálně společnost M2C nebere žádné provize.

M2C

logo
M2C
Vladislavova 17
11000 Praha 1

telefon: 725 930 112
zelená linka: 800 111 112
e-mail: obchod@m2c.eu

web: www.m2c.eu

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Související témata

Přečtěte si více k tématu Stavba

Zdroj: Adobe Stock - mike mareen

Dálnici D4 stavíme od 60. let. Další úsek bude formou PPP. Začne se březnu

Výstavba a provoz části dálnice D4 mezi Příbrami a Pískem formou PPP je definitivně stvrzena. Ministr dopravy Karel Havlíček (za ANO) podepsal smlouvu s francouzským konsorciem DIVia. Stavba by měla začít v března, řekl po podpisu Havlíček. Jde o první projekt výstavby dálnice formou PPP v Česku. Co je PPP a jak šel…

REKLAMA
REKLAMA