REKLAMA
Témata Hledat

Ceny nemovitostí a nájmů

Přehledně v mapě!

Modulární rekreační objekty se smyslem pro detail

Rychlost, variabilita, inovativní řešení. Propojení designu s architekturou. Spolupráce mezi společností KOMA Modular a spoluzakladatelkou Zlín Design Weeku Adélou Bačovou – všechny tyto body vedly ke vzniku nové produktové řady prefabrikovaných modulů Fashion Line Relax. Ta propojuje jedinečný zážitek a umění odpočívat.

Vraťme se k přírodě

Žijeme v uspěchané době, a proto si o to více vážíme chvil, kdy můžeme odpočívat v osobitém prostoru, který lze zasadit do srdce přírody. KOMA nabízí designové a pohodlné útočiště pro volné chvíle, jež je situováno podle principů cirkulární ekonomiky. Užijte si souznění s přírodou v podobě minimalistického modulu k odpočinku nebo zahradního domku.

Fashion Line Relax je také energeticky úsporná. Kvalitní tepelná izolace vyhovuje všem českým standardům u rekreačních objektů a moduly tak můžete umístit třeba i do hor. Díky prefabrikované výrobě v hale za stálých podmínek je zaručena linková kvalita, v porovnání s klasickou stavbou se tak eliminuje i prašnost a hluk přímo na stavebním pozemku. Díky připojení na inženýrské sítě také zajišťuje veškerý uživatelský komfort.

Jedinečnost v každém prvku

Osobitost a originální architektura jsou pro výrobce KOMA Modular již zažité pojmy. Teď se však posunula o pěkný krok dopředu. Systém skládání modulů zkombinovala pro moduly s neobvyklým designem a díky tomu mohl vzniknout tento odpočinkový prostor.

Zároveň je celek plně mobilní a zvukově izolovaný. Vše funguje na základě dílcového systému, který umožňuje seskupení jednotlivých, striktně standardizovaných prvků.

„Naše stávající moduly jsme rozebrali, podrobili analýze a jednotlivé části jsme znovu navrhli a vytvořili tak modulární stavebnici pro 21. století,” uvádí Adéla Bačová, designérka Fashion Line.

Na chvíli designérem

Formování objednávky a zařizování nového modulu je možné online. Exteriér i interiér si lze individuálně designovat v konfigurátoru. Výběr začíná určením velikosti stavby. Single (22,5 m2), Double (36 m2) nebo Triple (54 m2). Venkovní pohled umožňuje výběr z palety vnější fasády a venkovní terasy. Naopak za pomocí vnitřního úhlu realizujete selekci obkladů, kuchyně, podlahy, světel, koupelny a dalších detailů modulu. Dá se zvolit i typ vytápění. Jednotlivé prvky jsou také snadno vyměnitelné.

„Jednotlivé části jsou navrženy takovým způsobem, aby byly navzájem kombinovatelné a jejich konfigurace online byla pohodlná, jednoduchá pro kohokoliv a výsledek společně ladil,“ popisuje designérka Adéla a vedoucí vývojového oddělení Martin Hart dodává, „Jednotlivé prvky modulu jsou navzájem kombinovatelné a díky rukopisu designérky je výsledek vždy komplexní a esteticky vyvážený. Zákazníci tak mohou přímo ve webovém konfigurátoru vytvořit svůj nový osobní prostor, který působí dotaženě a harmonicky.”

Trvanlivost spojená s rychlostí

Celá konstrukce je stavěna na nekorodujících rámu. Pozinkované profily zaručí, že objekt vydrží věky. To dovoluje společnosti, aby jejich záruka byla delší než u většiny běžných modulárních staveb.

Další velkou výhodou je, že nejsou nastavené hranice pro dovoz. Fashion Line se soustřeďuje na lokaci bez vazeb a nabízí doručení klidně až na druhý konec světa. Protože technologie prefarbikovace byla promyšlena až do nejmenšího detailu, je dodací lhůta cca jeden měsíc. S postavením modulu si rovněž nemusíte lámat hlavu. KOMA garantuje komplexní službu a smotování za víkend.

„Při objednání jsme schopni projekt dodat kompletní, včetně zemních vrutů. Kvalitu a udržitelnost firma ještě podporuje doživotním servisem, který může zákazník objednat společně s objektem,” upřesňuje Martin Hart.

Budoucnost v dohlednu

Moduly Relax z řady Fashion Line představila firma KOMA Modular na podzim roku 2020 na pražském Designbloku. Mají však v plánu další do této výrobkové řady přidávat další kousky z odvětví designu, architektury a modulárnosti.

Kolekce Studio v sobě ponese prostory pro kavárny, bary i kadeřnictví. Nabízí se tak příležitost přivítat zákazníky v unikátním prostředí, do kterého se budou rádi vracet. Série Office poskytne moderní pracovní prostředí a subjektivní volbu při zařizování reprezentativních kanceláří.

Nebojte se začít psát novou životní kapitolu a prozkoumejte možnosti Fashion Line Relax. Navštivte showroom v Praze nebo ve Vizovicích a prohlédněte si prostor na vlastní oči.

KOMA MODULAR s.r.o.

logo
Sídlo firmy
Říčanská 1191
76312 Vizovice

telefon: +420 577 007 711
e-mail: info@koma-modular.cz

web: www.koma-modular.cz

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Související témata

Přečtěte si více k tématu Stavba

Hradec Králové, ilustrační obrázek, Zdroj: fotolia.com, josefkubes

Hradec Králové má smlouvu na stadion, Strabag začne stavět na podzim

Město Hradec Králové dnes podepsalo smlouvu se sdružením firem Strabag, Geosan Group a D&D Elektromont na stavbu nového fotbalového stadionu. Cena kontraktu činí 568 milionů korun bez DPH, jde tak o největší zakázku v novodobé historii města. Nyní budou firmy stadion projektovat.

Zdroj: Ing. Zdeněk Žabička

Jak odvést dešťovou vodu ze střechy: Nejčastější problémy

Dešťová voda je přirozená srážková voda, která nebyla znečištěna použitím. Těsně před dopadem na povrch obsahuje řadu látek. Jsou to zejména rozpuštěné plyny a látky zachycené průchodem atmosférou jak organické, tak neorganické. Po dopadu na povrch se obohacuje o další látky, které unáší nebo rozpouští na své cestě…

Zákon, ilustrační obrázek, Zdroj: Fotolia, vege

MInistr Zaorálek varoval před změnami ve stavebním zákoně

Před změnami stavebního zákona během projednávání ve Sněmovně dnes varoval ministr kultury Lubomír Zaorálek (ČSSD). To, co se odehrává s návrhem ve Sněmovně, podle jeho slov vzbuzuje obavu, že ze zákona zmizí i to minimum, které bylo dohodnuto ohledně památek a kulturního dědictví. Také varoval před prostorem pro…

Soud, ilustrační obrázek, Zdroj: fotolia.com, BCFC

H-System: Kauza zkrachovalé stavební společnosti nebere konce ani po čtvrt století

Lidem bydlícím v bytech po H-Systemu v Horoměřicích u Prahy opět hrozí vystěhování. Prodeje v konkursu zablokovala vylučovací žaloba na pozemky pod cestami. Kauza zkrachovalé stavební společnosti, která se táhne od konce devadesátých let má další pokračování a konec je nejistý jak pro obyvatele domů, tak pro věřitele.

E-book: Příručky ZDARMA!

Příručka Jak koupit bydlení

Jak koupit bydlení

Pomocník při koupi domu, bytu, pozemku.

Příručka Jak na povolení rodinného domu

Příručka Jak na povolení rodinného domu

Poradíme s vyřízením stavebního povolení

Partner tématu

Nejnovější články

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Akce a slevy

Zdroj: Rigips.cz

Zapojte se do Rekonstrukční výzvy a získejte materiál v hodnotě 150 tis. Kč

Soutěž - získejte materiál na konstrukce suché výstavby značky Rigips a ISOVER

Zdroj: IVAR CS

Akce IVAR DAB Studená voda

Akce IVAR DAB Studená voda

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA