REKLAMA
Témata Hledat

Ceny nemovitostí a nájmů

Přehledně v mapě!

Modulární rekreační objekty se smyslem pro detail

Rychlost, variabilita, inovativní řešení. Propojení designu s architekturou. Spolupráce mezi společností KOMA Modular a spoluzakladatelkou Zlín Design Weeku Adélou Bačovou – všechny tyto body vedly ke vzniku nové produktové řady prefabrikovaných modulů Fashion Line Relax. Ta propojuje jedinečný zážitek a umění odpočívat.

Vraťme se k přírodě

Žijeme v uspěchané době, a proto si o to více vážíme chvil, kdy můžeme odpočívat v osobitém prostoru, který lze zasadit do srdce přírody. KOMA nabízí designové a pohodlné útočiště pro volné chvíle, jež je situováno podle principů cirkulární ekonomiky. Užijte si souznění s přírodou v podobě minimalistického modulu k odpočinku nebo zahradního domku.

Fashion Line Relax je také energeticky úsporná. Kvalitní tepelná izolace vyhovuje všem českým standardům u rekreačních objektů a moduly tak můžete umístit třeba i do hor. Díky prefabrikované výrobě v hale za stálých podmínek je zaručena linková kvalita, v porovnání s klasickou stavbou se tak eliminuje i prašnost a hluk přímo na stavebním pozemku. Díky připojení na inženýrské sítě také zajišťuje veškerý uživatelský komfort.

Jedinečnost v každém prvku

Osobitost a originální architektura jsou pro výrobce KOMA Modular již zažité pojmy. Teď se však posunula o pěkný krok dopředu. Systém skládání modulů zkombinovala pro moduly s neobvyklým designem a díky tomu mohl vzniknout tento odpočinkový prostor.

Zároveň je celek plně mobilní a zvukově izolovaný. Vše funguje na základě dílcového systému, který umožňuje seskupení jednotlivých, striktně standardizovaných prvků.

„Naše stávající moduly jsme rozebrali, podrobili analýze a jednotlivé části jsme znovu navrhli a vytvořili tak modulární stavebnici pro 21. století,” uvádí Adéla Bačová, designérka Fashion Line.

Na chvíli designérem

Formování objednávky a zařizování nového modulu je možné online. Exteriér i interiér si lze individuálně designovat v konfigurátoru. Výběr začíná určením velikosti stavby. Single (22,5 m2), Double (36 m2) nebo Triple (54 m2). Venkovní pohled umožňuje výběr z palety vnější fasády a venkovní terasy. Naopak za pomocí vnitřního úhlu realizujete selekci obkladů, kuchyně, podlahy, světel, koupelny a dalších detailů modulu. Dá se zvolit i typ vytápění. Jednotlivé prvky jsou také snadno vyměnitelné.

„Jednotlivé části jsou navrženy takovým způsobem, aby byly navzájem kombinovatelné a jejich konfigurace online byla pohodlná, jednoduchá pro kohokoliv a výsledek společně ladil,“ popisuje designérka Adéla a vedoucí vývojového oddělení Martin Hart dodává, „Jednotlivé prvky modulu jsou navzájem kombinovatelné a díky rukopisu designérky je výsledek vždy komplexní a esteticky vyvážený. Zákazníci tak mohou přímo ve webovém konfigurátoru vytvořit svůj nový osobní prostor, který působí dotaženě a harmonicky.”

Trvanlivost spojená s rychlostí

Celá konstrukce je stavěna na nekorodujících rámu. Pozinkované profily zaručí, že objekt vydrží věky. To dovoluje společnosti, aby jejich záruka byla delší než u většiny běžných modulárních staveb.

Další velkou výhodou je, že nejsou nastavené hranice pro dovoz. Fashion Line se soustřeďuje na lokaci bez vazeb a nabízí doručení klidně až na druhý konec světa. Protože technologie prefarbikovace byla promyšlena až do nejmenšího detailu, je dodací lhůta cca jeden měsíc. S postavením modulu si rovněž nemusíte lámat hlavu. KOMA garantuje komplexní službu a smotování za víkend.

„Při objednání jsme schopni projekt dodat kompletní, včetně zemních vrutů. Kvalitu a udržitelnost firma ještě podporuje doživotním servisem, který může zákazník objednat společně s objektem,” upřesňuje Martin Hart.

Budoucnost v dohlednu

Moduly Relax z řady Fashion Line představila firma KOMA Modular na podzim roku 2020 na pražském Designbloku. Mají však v plánu další do této výrobkové řady přidávat další kousky z odvětví designu, architektury a modulárnosti.

Kolekce Studio v sobě ponese prostory pro kavárny, bary i kadeřnictví. Nabízí se tak příležitost přivítat zákazníky v unikátním prostředí, do kterého se budou rádi vracet. Série Office poskytne moderní pracovní prostředí a subjektivní volbu při zařizování reprezentativních kanceláří.

Nebojte se začít psát novou životní kapitolu a prozkoumejte možnosti Fashion Line Relax. Navštivte showroom v Praze nebo ve Vizovicích a prohlédněte si prostor na vlastní oči.

KOMA MODULAR s.r.o.

logo
Sídlo firmy
Říčanská 1191
76312 Vizovice

telefon: +420 577 007 711
e-mail: info@koma-modular.cz

web: www.koma-modular.cz

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Související témata

Přečtěte si více k tématu Stavba

Foto: Chytrý dům, s.r.o.

Pasivní rodinný dům ze dřeva na hraně strmého svahu

Vypořádat se se strmým svahem je pro architekta výzvou. Ateliér Sféra se tohoto úkolu zhostil na výbornou. Výsledkem je příjemná třípodlažní dřevostavba v pasivním standardu zapuštěná do terénu s přímým vstupem do zahrady.

Zateplování, Kingspan, ilustrační obrázek, foto redakce

Energetická střediska EKIS poradí zdarma s úsporami energií

Energetické konzultační a informační středisko - tedy EKIS poradí podnikatelům, správcům bytových domů i obyvatelům rodinných domů, jak uspořit energie. Techničtí specialisté pomohou s přípravou konkrétních řešení. Konzultace jsou dvakrát týdně zdarma.

Zateplení fasády, ilustrační obrázek, zdroj: fotolia.com, m_kara

Na bezúročné úvěry na zateplování domů má fond investic miliardu

Na bezúročné úvěry na zateplování bytových domů má Státní fond podpory investic (SFPI) vyčleněnu miliardu korun. V programu Zateplování aktuálně přijal 118 žádostí za 440 milionů korun. Úvěr je možné získat od 500.000 do 90 milionů korun na dobu 20 let. Sdělilo to ministerstvo pro místní rozvoj (MMR), pod které fond…

Řeka, ilustrační obrázek, zdroj: fotolia.com

Orlice se u Týniště po 30 letech vrátila do původního koryta

Řeka Orlice se u Týniště nad Orlicí na Rychnovsku po více než 30 letech vrátila do původního koryta a její tok se prodloužil o 400 metrů. Práce na převedení řeky do odstaveného meandru zvaného Jordán zahájil státní podnik Povodí Labe v říjnu 2019. Umělé koryto zkrácení řeky, které vzniklo na konci 80. let minulého…

Letiště Saudská Arábie, ilustrační obrázek, zdroj: fotolia.com

Saúdská Arábie začne stavět futuristické ekologické město

Saúdskoarabský korunní princ Muhammad bin Salmán představil megaprojekt futuristického ekologického města, v němž podle něj "nebudou auta, ulice, ani uhlíkové emise" a lidé budou žít v souladu s přírodou díky vysoce vyspělým technologiím. S výstavbou města, v němž má žít milion lidí, chce Rijád začít už letos v…

REKLAMA