REKLAMA
Témata Hledat

Ceny nemovitostí a nájmů

Přehledně v mapě!

Sprchové zástěny CADURA a vaničky LIVADA: Dokonalá kombinace v nových barvách

Dokonale sladěnou kombinaci představují sprchové zástěny CADURA a superploché vaničky LIVADA z kvalitního litého mramoru. Sprchové zástěny CADURA Vás nadchnou vytříbeným smyslem pro design, kvalitu i funkčnost. Nyní jsou dostupné také v luxusní zlaté (GOLD LINE), trendové matně černé (BLACK LINE) a decentní bílé barvě (WHITE LINE).

Moderní ergonomické madlo sprchové zástěny CADURA je v naprostém designovém souladu s panty, kováním i profily s decentními hranami. Je dodávané pro křídlové i posuvné dveře. Hlavní pohledové díly vyrábí SanSwiss vždy v příslušné barvě – zlaté, černé nebo bílé. Je tak zajištěn dokonalý soulad.

Bezpečnostní sklo sprchové zástěny CADURA je 6mm a je ošetřeno antiplakovou úpravou skla Aquaperle (na vnitřní straně skla). Díky Aquaperle se stékající voda neusazuje na skle, ale hladce stéká dolů. Čištění sprchového koutu nikdy nebylo snazší.

Standardní výška sprchové zástěny CADURA je komfortních 2000 mm. Sprchové zástěny řady CADURA je možné vyrobit i v nestandardních rozměrech – SanSwiss je specialistou na atypická řešení.

Sprchové zástěny CADURA jsou dostupné v klasickém čirém skle, pro zajištění soukromí doporučujeme originální dekor skla Shade (bílý sítotisk na vnější straně skla).

CADURA Black Line – Jednodílné posuvné dveře s pevnou stěnou v rovině a boční stěna v 90°. Vanička LIVADA.

Inovativní funkční prvky pro komfort i snadné čištění

Křídlové dveře řady CADURA se otevírají ven i dovnitř a disponují integrovanými panty pro snadné čistění. Posuvné dveře sprchové zástěny CADURA jsou vybaveny tzv. „Soft open/close“ systémem pro snadné i tiché otevírání a zavírání dveří. Posuvné dveře lze snadno čistit díky praktickému systému odklápění.

CADURA Gold Line – Rohový vstup s dvoudílnými posuvnými dveřmi v zářivé zlaté barvě. Vanička ILA.

Velkorysá řešení nejen pro velké koupelny

Pro velkoryse navržené koupelny, ale i wellness centra a lázeňské komplexy doporučuje SanSwiss originální řešení – spojení sprchových dveří se dvěma bočními stěnami – tzv. U-montáž. Sprchová zástěna může být umístěna volně do prostoru. Kromě zajímavého vzhledu to přináší komfort velké šířky vstupu. I zde je možná kombinace čirého skla a skla s dekorem Shade.

CADURA – Jednokřídlé dveře s pevnou stěnou v rovině a dvěma bočními stěnami (U-montáž), aluchrom, čiré sklo – pro velkoryse řešené koupelny. Vanička LIVADA.

Trendové walk-in zástěny

CADURA je dostupná také jako vysoce moderní řešení WALK-IN – buď jako walk-in zástěna samostatná s posuvným dílem (včetně Soft open/close systému) nebo jako pevná stěna doplněná o otočnou boční stěnu, která částečně zamezí vytékání vody ze sprchovacího prostoru. Vaše koupelna bude vypadat opticky prostorněji, příjemně vzdušně a stylově.

CADURA Walk-in – Pevná stěna samostatná s posuvným dílem, aluchrom, čiré sklo. Vanička ILA.

Superplochá vanička LIVADA pro maximální pohodlí

Pro optimální komfort doporučujeme instalovat sprchový kout na vaničku. Sprchová vanička tlumí hluk a poskytuje tepelnou izolaci. Preferujete-li zároveň čistý design v koupelně, sprchový kout CADURA nejlépe doplní vanička LIVADA. Superplochá vanička LIVADA má výšku pouhých 35 mm a 37 mm, takže je zajištěn čistý design pro Vaši koupelnu i snadný přístup do sprchovacího prostoru. Vanička LIVADA je vyrobena z kvalitního litého mramoru. Její povrch je opatřen speciální povrchovou úpravou Gelcoat z polyesterové pryskyřice. Povrch Gelcoat umocňuje izolační schopnosti vaničky a chrání ji před vnějšími vlivy. Snese i vyšší zátěž – perfektní stabilita dna vaničky je garantována i při zatížení 150 kg.

CADURA WHITE LINE – Jednokřídlé dveře s pevnou stěnou v rovině a boční stěnou v nadčasové bílé barvě a dekorem skla Shade. Vanička LIVADA.

SanSwiss je tradičním evropským výrobcem sprchových zástěn a vaniček s téměř 40letým know-how. Receptem na úspěch SanSwiss je česká výroba a švýcarská kvalita. Všechny produkty SanSwiss splňují nejvyšší požadavky na technická řešení, funkčnost, komfort i design.

Prohlédněte si všechna řešení na www.sanswiss.cz.

SanSwiss s.r.o.

logo
Popovická 1123
50601 Jičín

telefon: 493 644 644 (ústředna)
e-mail: prodej@sanswiss.cz

web: www.sanswiss.cz

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Přečtěte si více k tématu Zařizovací předměty v koupelně

Zdroj: Adobe Stock -  stanislawmikulski

Vysoušení rukou na záchodech v době pandemie nemoci COVID-19

Hygiena v kancelářských budovách se ještě donedávna jevila být okrajovým tématem, ale události tohoto roku to změnily. Dost výrazně. A zdá se, že udržovat dvoumetrový odstup, nosit roušky a mýt si ruce při každé příležitosti ještě chvilku budeme. Mantry o opakovaném mytí rukou si povšimli i odborníci z mezinárodní…

Tlačítko dvojitého splachování, foto © TZB-info

Úsporné splachování je dnes standardem

Sucho, nedostatek vody a její neustále rostoucí cena v posledních letech vedou ke snahám o úsporu vody. Splachování toalet je také jednou z možností, kde lze vodou šetřit, a to ve větším množství. Podle statistických údajů se nejvíce pitné vody spotřebuje při splachování toalet, na druhém místě je koupání ve vaně, na…

Interiéry plné inspirace. Kuchyně, koupelna i obývák s tipy od designérek

Interiéry plné inspirace. Kuchyně, koupelna i obývák s tipy od designérek

Pěkné bydlení člověku pozdvihne náladu nejen v dobách, kdy musíme doma trávit více času, než bychom asi sami chtěli. Tipy a triky pro vaši kuchyni, koupelnu, obývací pokoj nebo třeba i jídelnu či pokoj pro studenta přináší interiérové designérky na vzorové instalaci. Přečtěte si jejich tipy.

Zdroj: AdobeStock-Roman Milert

Vnitřní kanalizace: druhy a charakteristika potrubí

Kanalizace – neviditelná, v ideálním případě i neslyšitelná. Systém vnitřní kanalizace je soustava několika potrubí, každé má své požadavky na průměr tvarovky i na její materiál či sklon. Abychom si ve stavařině rozuměli, je potřeba mluvit stejným jazykem. Víte co je připojovací potrubí, svodné potrubí a k čemu je v…

Architekt: Špatnou ergonomii a dispozici interiéru žádná dekorace nezachrání

Architekt: Špatnou ergonomii a dispozici interiéru žádná dekorace nezachrání

Tentokrát si povídáme s architektem Liborem Kaplanem, který vystudoval architekturu v Brně a v Brightonu. Již během školy spolupracoval s brněnským ateliérem A77, ve kterém působil až do své autorizace. Následně se vydal vlastní cestou a nyní se věnuje návrhům staveb i interiérů. A za návrh interiéru pro firmu…

REKLAMA