REKLAMA
Témata Hledat

Ceny nemovitostí a nájmů

Přehledně v mapě!

10 důvodů, proč bydlet v Rezidenci Modřanka

Jste nároční a chcete bydlet v bytě, který splní všechna vaše očekávání? I ty nejnáročnější klienty zcela jistě upoutá Rezidence Modřanka v pražských Modřanech. Přečtěte si deset důvodů, proč se do této rezidence budete chtít nastěhovat.

Městský život

Pražské Modřany se vám možná na první pohled můžou zdát jako opuštěný kraj velkoměsta, ale nenechte se zmást. Ano, o centrum města se nejedná, každopádně i zde dostanete veškerou občanskou vybavenost, kterou potřebujete. Kino, supermarket, lékárna, pošta nebo mateřská škola? Máte okolo sebe opravdu vše. A pár kroků od Rezidence Modřanka najdete i večerku, kterou oceníte hlavně večer, když vás chytne mlsná.

Doprava

Jak už jsme zmínili výše, nebudete bydlet bez občanské vybavenosti. Takže ani na městskou hromadnou dopravu nebudete čekat hodiny. Hned před novostavbou jezdí autobus, anebo můžete jít pár minut pěšky na tramvajovou a vlakovou zastávku. Jak dlouho vám bude trvat cesta do práce? Pokud pracujete v centru okolo Václavského náměstí, počítejte s cestou zhruba 20 minut.

Příroda

Kdo už zavítal do pražských Modřan, může potvrdit, že přírodu máte na dosah ruky. Byli jste se už někdy podívat u břehu Vltavy? Určitě si to naplánujte. Modřanská rokle vám zase nabídne geologické zajímavosti, naučnou stezku a nespočet procházek na čerstvém vzduchu.

Rezidence Modřanka

Výhled

Rádi popíjíte ranní kávu s výhledem? Máte štěstí! Každý byt je vybaven balkonem či terasou. Jen si představte snídat s výhledem na krásnou Vltavu. Naše nové byty v Praze si zcela jistě oblíbíte. 

Sportování

Sportem ku zdraví! Pokud milujete procházky, jízdu na kole, kolečkové brusle nebo běhání vyzkoušejte Modřanskou cyklostezku, která vede podél Vltavy až do Vraného nad Vltavou. Pro milovníky minigolfu a plážového volejbalu máme také dobrou zprávu. Navštivte nedaleký Freestyle park Modřany. A co se sportováním v zimě? V blízkosti máte několik fitness center, kam si můžete jít zacvičit třeba jógu.

Stavba

Rezidenci Modřanka v okolí nepřehlédnete. Přináší totiž dotek moderní architektury. Na první pohled vás zaujme nevšední fasáda, jejíž design je inspirován neoplasticismem i nezaměnitelnými díly nizozemského malíře Pieta Mondriana. Ale hlavně se stavba pyšní nízkou energetickou náročností!

Rezidence Modřanka

Park

Přírodu naleznete i v srdci Rezidence. Uprostřed stavby naleznete park se stromy, lavičkami i dětským hřištěm. Není to nádhera? Můžete jít venčit psa i v županu a pantoflích. A co si o víkendu udělat piknik se sousedy v trávě?

Příznivá cena

Cenová dostupnost nových bytů vás potěší. K dispozici máte byty od menších 1+kk, až k rozlehlým apartmánům v nejvyšších patrech. Další výhodou jsou poradenské služby. Využijte služeb profesionálů, kteří vám poradí nejvhodnější hypoteční produkt.

Pro všechny věkové kategorie

Každý si v okolí najde své. Rezidence Modřanka myslí na všechny věkové kategorie. Kina si oblíbí mladí, školy a školky ocení rodiče a lidé v důchodcovském věku? Ti budou rádi za doktory a obchody v blízkosti.

Historie

Modřany mají své kouzlo i historii. Věděli jste, že se o tomto území prvně zmínil už Soběslav II. v roce 1178? Další zajímavostí je, že Modřany se podle odborníků jmenují po luční modře kvetoucí rostlině. Znáte hyacint modrý?

Sdílet / hodnotit tento článek

Související témata

Přečtěte si více k tématu Reality

Bytový dům, ilustrační obrázek, zdroj: Stock.adobe.com_mimacz

Polička plánuje připravit pozemky pro rozsáhlou bytovou výstavbu

Polička plánuje připravit pozemky pro další rozsáhlou výstavbu rodinných a bytových domů. Podle strategického plánu rozvoje města pro období 2021 až 2027 by se mohly stavět hned v několika lokalitách. Od roku 2002 už radnice vykoupila, vybavila inženýrskými sítěmi a rozprodala asi 200 parcel. Snaží se tak udržet ve…

Zdroj: Fotolia.com - ilkercelik

Meziroční růst cen domů a bytů v ČR zrychlil na 8,4 %

Růst cen nemovitostí v ČR byl ve třetím čtvrtletí loňského roku pátý nejvyšší v EU. V EU ceny meziročně vzrostly v průměru o 5,2 %. Mezi zeměmi Evropské unie byl růst pátý nejvyšší, na konci června byl šestý.

Razítka, ilustrační obrázek, zdroj: Stock.adobe.com

Letos by měla být vypsána soutěž na studii pozemků v Letňanech

Praha ve spolupráci se státem letos plánuje dokončit zadání a vypsat soutěž na vytvoření studie, která navrhne budoucí podobu zástavby na městských pozemcích v okolí metra Letňany. Řekl to náměstek primátora Petr Hlaváček (za TOP 09). Studie bude sloužit také jako podklad pro nutnou změnu územního plánu. O pozemky…

Zdroj: Fotolia.com - vojtech-herout

Převod družstevního bytu do osobního vlastnictví po 1. lednu 2021 je možný ale jen někde

Do 31. 12. 2020 měli členové družstev, na jejichž výstavbu byla poskytována finanční, úvěrová a jiná pomoc podle zvláštních předpisů a družstev vzniklých do 31. 12. 1991, zákonný nárok na převod družstevního bytu do osobního vlastnictví, a to za podmínky, že družstvo k převodu včas vyzvali a splnili své závazky vůči…

Letiště Saudská Arábie, ilustrační obrázek, zdroj: fotolia.com

Saúdská Arábie začne stavět futuristické ekologické město

Saúdskoarabský korunní princ Muhammad bin Salmán představil megaprojekt futuristického ekologického města, v němž podle něj "nebudou auta, ulice, ani uhlíkové emise" a lidé budou žít v souladu s přírodou díky vysoce vyspělým technologiím. S výstavbou města, v němž má žít milion lidí, chce Rijád začít už letos v…

REKLAMA