REKLAMA
Témata Hledat

Ceny nemovitostí a nájmů

Přehledně v mapě!

Nový inteligentní systém vytápění – Danfoss Ally™

Danfoss Ally ™ vám poskytuje všechny výhody plnohodnotného inteligentního systému vytápění - v jednoduché aplikaci. S Danfoss Ally ™ získáte plnou kontrolu nad svým radiátorem a teplovodním podlahovým vytápěním i nad Vaším účtem za vytápění. Prakticky odkudkoli a kdykoli, ať jste doma nebo na cestách.

Díky Ally™ může společnost Danfoss uvítat přechod na obnovu zelené energie nabídkou silného, spolehlivého, hlasem ovládaného inteligentního systému vytápění domácnosti za dostupnou cenu, který majitelům domů přináší dlouhodobou hodnotu.

Při navrhování Ally™  se soustavně zaměřujeme na zlepšování uživatelského komfortu a nyní nabízíme systém eTRV, který je snadno použivatelný díky intuitivnímu ovládání pomocí aplikace a hlasovému ovládání v kombinaci se službami Google Assistant a Alexa.“

Kompatibilní a propojené s inteligentním vytápěním domácnosti nové generace

Kromě toho, že je nová aplikace eTRV Ally™ ovladatelná odkudkoli, například když vás zastihne déšť a chcete doma zvýšit teplotu, vyniká nad konkurencí zejména ve dvou kritériích: Ally™ má certifikaci Zigbee 3.0 a přichází s otevřeným rozhraním Open API – veřejně dostupným programovacím rozhraním aplikace:

„Skutečnost, že jsme získali certifikaci Zigbee 3.0 pro bezdrátovou komunikaci, je pro naše zákazníky jasným prohlášením, že se Ally™ může připojit a komunikovat s řešeními mnoha výrobců. Programovací rozhraní API jsou soubory požadavků, které určují, jak může jedna aplikace komunikovat a vzájemně na sebe působit s jinou, a díky veřejnému programovacímu rozhraní Open API je Ally™ volbou budoucnosti v oblasti inteligentního vytápění domácností zítřka,” uvedl Alex Holm, produktový manažer společnosti Danfoss.

Poskytovatel výzkumu Delta-EE uvádí, že majitelé inteligentních reproduktorů většinou používají svá hlasová zařízení k zábavě, jako je přehrávání hudby a poslech zpráv. „Docela překvapivě 58 % majitelů také tvrdí, že inteligentní reproduktory používají k ovládání připojených produktů v domácnosti.“ Hlasové ovládání tu zůstane a v současnosti zaznamenáváme nárůst zařízení ovládaných hlasem v soukromých domácnostech; právě zde se dokonale hodí Danfoss Ally™ za dostupnou cenu a s dlouhodobou hodnotou.“

Až 30% úspora energie s Ally™

Abychom splnili Pařížskou dohodu omezující nárůst průměrné globální teploty hranicí 1,5 °C, musíme letos a každý rok v příštím desetiletí snížit emise o 7,6 %. Udržitelná a účinná energetická infrastruktura spolu s modernizací energetické účinnosti budov jsou investicemi, které mohou zemím pomoci v rozmachu hospodářského růstu a ve zmírňování klimatických změn.

Ally™ nabízí širokou škálu výhod a pomáhá majitelům domů a bytovým družstvům dodržovat směrnici o energetické náročnosti budov (EPBD), která vyžaduje povinnou instalaci samoregulačních zařízení pro regulaci teploty místností v nových budovách nebo při výměně tepelných generátorů. (Nová směrnice o energetické náročnosti budov, čl. 8 odst. 1, třetí pododstavec).

„Ally™ nabízí až 30% úsporu energie, a pokud chcete podpořit restart ekonomiky a přechod na zelenou energii, nyní je čas jednat.“

Výhody:

 • Plná kontrola radiátorů a podlahového vytápění prostřednictvím aplikace ve vašem smartphonu
 • Vyšší úroveň pohodlí a energetické účinnosti upravením pokojové teploty podle denního rozvrhu
 • Snadné používání a instalace díky intuitivnímu ovládání aplikace
 • Dálkové ovládání odkudkoli
 • Úspora energie až 30 %
 • Vhodné pro 95 % všech ventilů
 • Bezúdržbový termostat – baterie vydrží až dva roky
 • Funguje se službami Amazon Alexa a Google Assistant
 • Vynikající přesnost teploty
 • Vyhovuje směrnici EPBD
 • Otevřené programovací rozhraní Open API
 • Certifikace Zigbee 3.0

Přečtěte si více o Ally™ online:

www.ally.danfoss.cz

DANFOSS, s. r. o.

logo
Jihlavská 1558/21
140 00 Praha 4

telefon: 283 014 111
e-mail: danfoss.cz@danfoss.com

web: www.danfoss.com/cs-cz/

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Přečtěte si více k tématu Vytápění domu a zdroje tepla

Zdroj: Fotolia - 4ku3_stocksolutions

Pojmy z energetiky, které je potřeba znát při pohledu na své vyúčtování

Nerozumíte svému vyúčtování za elektřinu nebo za plyn? Je potřeba se zorientovat v pojmech, které se na něm vyskytují. Při kontrole vyúčtování za dodávku elektřiny nebo plynu, při změně dodavatele, při porovnávání nabídek cen – tam všude se vyskytují. Přinášíme přehled základních pojmů z energetického trhu, se…

Elektroměr, ilustrační obrázek, zdroj: fotolia.com, KittyKat

Jak se vyvíjí ceny energií od podzimu? Čeká nás zdražení elektřiny a plynu?

Ve vysílání ze studia TZBinfo a ESTAV.cz se mimo jiných stavebních a architektonických témat zabýváme také cenami energií. Jak se v posledním období hýbaly ceny? Co je spotový trh? Jak se budou vyvíjet ceny energií? Co analytik doporučuje koncovým odběratelům energií? Je výhodné měnit dodavatele? A jak na to?

REKLAMA