REKLAMA
Témata Hledat

Ceny nemovitostí a nájmů

Přehledně v mapě!

Fotosoutěž Letní posezení zná své vítěze

Redakce stavebních portálů ESTAV.cz a TZB-info vyhlásila na prázdniny roku 2020 velkou letní fotosoutěž na téma Letní posezení. Předmětem zájmu letošních záběrů se tak staly pergoly, terasy, altány, lavičky i přístřešky. Již známe vítěze.

Na vyhlášení v rámci živého vysílání ve studiu ESTAV.cz a TZB-info 24. září 2020 se můžete podívat.

Léto, pohoda, pergoly, terasy, lavičky – to byly náměty soutěžních fotografií v letošní čtenářské fotosoutěži Letní posezení. Kompletní pravidla fotosoutěže i všech 32 soutěžních snímků jste již mohli vidět. Podívejte se na výsledky!

Kategorie hlasování čtenářů

1. místo
Alena Majetná – Tady si užíváme letní pohodičku

2. místo
Jana Paďouková – A káva by nebyla?

3. místo
Eva Hlaváčová – Moje terasa domku

Co vyhráli autoři vítězných fotografií v kategorii "Hlasování čtenářů"?

Sadu cen pro tvorbu a údržbu vašeho letního zahradního posezení. Ceny věnovaly firmy Balakryl a KB-BLOK.

  1. místo: 6x slevový poukaz na nákup barev Balakryl se slevou 50 % + balíček barev Balakryl + 20% sleva na nákup výrobků KB-BLOK.
  2. místo: 3x slevový poukaz na nákup barev Balakryl se slevou 50 % + balíček barev Balakryl + 20% sleva na nákup výrobků KB-BLOK.
  3. místo: 2x slevový poukaz na nákup barev Balakryl se slevou 50 % + balíček barev Balakryl + 20% sleva na nákup výrobků KB-BLOK.

Výherci v kategorii „Výběr redakce“

Výherci získávají poukaz na slevu pro výrobky PAMA, kterými si zastřešíte třeba i to svoje letní posezení. A zkrášlit si terasu můžete i dekoračními vínovkami od firmy HELUZ nebo vybudovat zahradní zídky či chodníky pomocí výrobků od KB-BLOK. Kategorie "Výběr redakce" nemá rozlišené pořadí, ceny si rozdělí dvě fotografie.

Odměnu 20 ks výrobku HELUZ vínovka včetně dopravy po ČR a SR + 20% sleva na nákup výrobků KB-BLOK získává Tereza Tomášková – Zahradní jezírko s rybkami a lekníny.

Odměnu Poukaz na slevu 5000 Kč na nákup výrobků firmy PAMA + 20% sleva na nákup výrobků KB-BLOK získává Jana Paďouková za fotografii Slunce pod Karlštejnem.

Všem výhercům gratulujeme a budeme je kontaktovat a rozesílat ceny.

Kdo jsou firmy, které dodaly ceny

  • PAMA, a.s. je rodinná česká firma se sídlem v Ostrově nad Oslavou v centru Vysočiny. Byla založena v roce 1993 jako obchodní organizace specializující se na prosvětlovací sklolaminátové a polykarbonátové desky, profily a systémy.
  • Společnost KB-BLOK systém s.r.o. nabízí do soutěže slevové poukázky na nákup svých betonových výrobků, kterými si můžete např. zkrášlit svou zahradu. Poukázky lze uplatnit v jedné z jejich prodejen.
  • Barvami Balakryl můžete natřít třeba právě vaši terasu, pergolu nebo lavičku (nebo cokoliv jiného).
  • HELUZ není jen špičková cihla, ale kompletní stavební systém. Jeho součástí jsou i takové detaily jako právě vínovka, kterou můžete v soutěži vyhrát. Tvarovka, ze které můžete vytvořit dekorativní a praktickou stěnu na vaši terasu či do zahradní kuchyně.
  • Serafin Campestrini s palubkami SECA Borohrádek patří k předním evropským výrobcům hoblovaného dřeva a dále zpracovávaných dřevařských produktů pro fasády, terasy, podlahy. Za pozornost stojí především řada palubek FEELWOOD. Firma bude odměňovat hlasující čtenáře dárkovými předměty.

Sdílet / hodnotit tento článek

Přečtěte si více k tématu Zahrady, chodníky, ploty a terasy

Zdroj: AdobeStock - bellan

Nový plot v novém stavebním zákoně. Kdy je potřeba povolení na stavbu plotu?

Stavba plotu je často nedílnou součástí realizace stavby samotné, mnohdy však probíhá samostatně a nezávisle na nové výstavbě či rekonstrukci. Zda a kdy stavebník k výstavbě plotu potřebuje povolení ze strany stavebního úřadu, zda může být ve stavbě (zejména vzhledu) omezen a co v této souvislosti přináší nový…

Zdroj: AdobeStock - scharfsinn86

Digitalizací se katastrální mapy ne vždy zpřesnily. Jaká je přesnost katastrální mapy?

Digitální katastrální mapy nejsou to samé jako digitalizované. Katastrální mapy vedené dříve na plastové fólii jsou dnes po digitalizaci vektorovými. Pokud nevznikly na podkladě dostatečně přesného měření, tak digitalizace nepřinesla jejich zpřesnění, jak si mnozí možná myslí, přinesla však nové možnosti práce s daty…

E-book: Příručky ZDARMA!

Příručka Jak koupit bydlení

Jak koupit bydlení

Pomocník při koupi domu, bytu, pozemku.

Příručka Jak na povolení rodinného domu

Příručka Jak na povolení rodinného domu

Poradíme s vyřízením stavebního povolení

Nejnovější články

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA