REKLAMA
Témata Hledat

Ceny nemovitostí a nájmů

Přehledně v mapě!

HLASUJTE A VYHRAJTE: Fotosoutěž Letní posezení jde do finále

Fotografie na téma Letní posezení mohli naši čtenáři posílat celý červenec a srpen. Nyní můžete až do 22. září vybírat a hlasovat. Každý hlasující má možnost také vyhrát.
HLASUJTE A VYHRAJTE: Fotosoutěž Letní posezení jde do finále

Od 4. září můžete hlasovat v letní fotosoutěži portálů TZB-info a ESTAV.cz LETNÍ POSEZENÍ. Zasílat snímky bylo možné do konce srpna. Všechny soutěžní snímky si můžete prohlédnout a dát jim svůj hlas v tomto článku. Podrobná pravidla soutěže v samostatném článku na ESTAV.cz.

HLASUJTE ZDE.

Každý hlasující, který vyplní kontaktní údaje, bude zařazen do slosování o dárkové předměty věnované firmou Serafin Campestrini a poukázky na nákup výrobků KB-BLOK.

Sdílet / hodnotit tento článek

Související témata

Přečtěte si více k tématu Zahrady, chodníky, ploty a terasy

Zdroj: AdobeStock - bellan

Nový plot v novém stavebním zákoně. Kdy je potřeba povolení na stavbu plotu?

Stavba plotu je často nedílnou součástí realizace stavby samotné, mnohdy však probíhá samostatně a nezávisle na nové výstavbě či rekonstrukci. Zda a kdy stavebník k výstavbě plotu potřebuje povolení ze strany stavebního úřadu, zda může být ve stavbě (zejména vzhledu) omezen a co v této souvislosti přináší nový…

Zdroj: AdobeStock - scharfsinn86

Digitalizací se katastrální mapy ne vždy zpřesnily. Jaká je přesnost katastrální mapy?

Digitální katastrální mapy nejsou to samé jako digitalizované. Katastrální mapy vedené dříve na plastové fólii jsou dnes po digitalizaci vektorovými. Pokud nevznikly na podkladě dostatečně přesného měření, tak digitalizace nepřinesla jejich zpřesnění, jak si mnozí možná myslí, přinesla však nové možnosti práce s daty…

REKLAMA