REKLAMA
Témata Hledat

Ceny nemovitostí a nájmů

Přehledně v mapě!

HLASUJTE A VYHRAJTE: Fotosoutěž Letní posezení jde do finále

Fotografie na téma Letní posezení mohli naši čtenáři posílat celý červenec a srpen. Nyní můžete až do 22. září vybírat a hlasovat. Každý hlasující má možnost také vyhrát.
HLASUJTE A VYHRAJTE: Fotosoutěž Letní posezení jde do finále

Od 4. září můžete hlasovat v letní fotosoutěži portálů TZB-info a ESTAV.cz LETNÍ POSEZENÍ. Zasílat snímky bylo možné do konce srpna. Všechny soutěžní snímky si můžete prohlédnout a dát jim svůj hlas v tomto článku. Podrobná pravidla soutěže v samostatném článku na ESTAV.cz.

HLASUJTE ZDE.

Každý hlasující, který vyplní kontaktní údaje, bude zařazen do slosování o dárkové předměty věnované firmou Serafin Campestrini a poukázky na nákup výrobků KB-BLOK.

Sdílet / hodnotit tento článek

Související témata

Přečtěte si více k tématu Zahrady, chodníky, ploty a terasy

Fotosoutěž Letní posezení zná své vítěze

Fotosoutěž Letní posezení zná své vítěze

Redakce stavebních portálů ESTAV.cz a TZB-info vyhlásila na prázdniny roku 2020 velkou letní fotosoutěž na téma Letní posezení. Předmětem zájmu letošních záběrů se tak staly pergoly, terasy, altány, lavičky i přístřešky. Již známe vítěze.

Foto: Ing. Lucie Peukertová

Dešťová voda nad zlato. Jak s tímto bohatstvím hospodařit efektivně?

Ještě před několika lety by nikomu úbytek vody zřejmě vrásky na čele nedělal, ale v současné době je to už opravdu aktuální téma. I když je to letos s úhrnem srážek již mnohem lepší, i tak je jisté, že se budeme s poklesem hladiny podzemní vody i s půdním suchem potýkat i následující roky. Je tedy důležité se na…

REKLAMA