REKLAMA
Témata Hledat

Ceny nemovitostí a nájmů

Přehledně v mapě!

Ytong a vápenopískové tvárnice Silka v praxi na developerském projektu v Mukařově

Developerská výstavba klade důraz na rychlost a efektivitu, zároveň u nadstandardních bytů dbá na kvalitu použitých materiálů. V případě výstavby v Mukařově jako optimální řešení developeři zvolili produkty společnosti Xella.

Bytový dům o třech jednotkách v Mukařově je pro klienty atraktivní ojedinělou kombinací výhod bydlení v bytě a zároveň ve venkovském klidu s možností vlastní zahrady. Lokalita je dobře dostupná do Prahy i nedalekých Říčan. Pozemek se nachází v klidné ulici, rozloha každého bytu je 117 m2 a ke každému náleží zahrada 500 m2. Systém Ytong investoři zvolili kvůli předchozím dobrým zkušenostem s rychlostí a kvalitou výstavby – plynulost dodávek a jednoduchost zdění umožnila rychlý postup prací a tím i rychlejší návratnost investicí.

Obvodové zdivo je z Lambda YQ 450, které dosahuje parametrů energetické třídy B i bez dodatečného zateplení. Pro developery je tento postup výhodný z hlediska úspory dalších prací se zateplováním, pro majitele je přínosem zdravé vnitřní klima a do budoucna nemusí plánovat společné investice na výměnu zateplovacích systémů, které mají kratší životnost než zdivo.

Ze stejného systému je použit strop Ekonom, který je rovněž montážně nenáročný a svou masivitou přispívá k dobrým tepelně akumulačním vlastnostem objektu. Použitím materiálů stejných vlastností se také eliminuje riziko praskání a je kvalitně vyřešená hrubá stavba jako celek.

Použité masivní schodiště od Ytongu výrobce dodal připravené podle projektové dokumentace a díky tomu, že je okamžitě pochozí, urychlilo další postup prací v patře. Z hlediska budoucích uživatelů investor považoval pro celkový nadstandardní komfort za důležité, aby byty byly chráněny před hlukem. Proto mezibytové i bytové stěny postavili z vápenopískových tvárnic Silka od téhož výrobce a dosáhli maximálního útlumu.

Xella CZ, s.r.o.

logo
Vodní 550
664 62 Hrušovany u Brna

telefon: 547 102 104, zákaznická info linka 800 828 828
e-mail: obchod.cz@xella.com

web: www.ytong.cz

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Přečtěte si více k tématu Stavba

Bydlení, ilustrační obrázek, zdroj: fotolia.com

Dostálová: Prezidentův expertní tým podpořil stavební zákon

Expertní tým prezidenta Miloše Zemana dnes podpořil návrh nového stavebního zákona. Po jednání v Lánech to řekla novinářům ministryně pro místní rozvoj Klára Dostálová (za ANO). Vláda zákon, který má výrazně zrychlit a zjednodušit stavební řízení, schválila na konci srpna. Za přípravu normy odpovídá právě MMR.…

Salon dřevostaveb 2020 bude. Ilustrační obrázek Salon dřevostaveb

Salon dřevostaveb bude i s omezením

Vibrace společnosti na toto výjimečné seskupení architektů, urbanistů, realizačních a dodavatelských firem a investorů byly cítit. Nevzdáváme to!

Praktický dřevěný přístřešek pro auto si postavíte sami

Praktický dřevěný přístřešek pro auto si postavíte sami

Problémy se sháněním garáže, lze vyřešit poměrně jednoduše. Téměř dokonalou ochranu před nepřízní počasí, před prudkým deštěm a kroupami i před UV zářením nabízejí jednoduché dřevěné konstrukce. Stavba takového přístřešku je rychlá, snadná a poměrně levná, obyčejně to lidé zvládnou i bez odborné pomoci.

E-book: Příručky ZDARMA!

Příručka Jak koupit bydlení

Jak koupit bydlení

Pomocník při koupi domu, bytu, pozemku.

Příručka Jak na povolení rodinného domu

Příručka Jak na povolení rodinného domu

Poradíme s vyřízením stavebního povolení

Partner tématu

Nejnovější články

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Akce a slevy

Soutěž „Vyhraj tuhle káru“

Soutěž „Vyhraj tuhle káru“

SOUTĚŽ "VYHRAJ TUHLE KÁRU"

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA