REKLAMA
Témata Hledat

Ceny nemovitostí a nájmů

Přehledně v mapě!

Alternativní využití průmyslových parků se u nás i v zahraničí těší čím dál větší oblibě

Parkour, gymnastika, sportovní lezení nebo ninja dráhy. Moderní džungli pro malé i velké naleznete v P3 Prague Letňany. Vznikla v opuštěném průmyslovém areálu.

Boulderová stěna, trampolínové ninja dráhy, e-shop, kavárna nebo bistro místo tiskárny

Průmyslový park nemusí mít vždy průmyslového nájemce a pro park P3 Prague Letňany to od května platí dvojnásob. O 6 000 m2 se zde nově dělí trampolínové centrum JumpPark s lezeckým centrem Jungle Sport park. Pro sportovce a vyznavače aktivního životního stylu je v pražských Letňanech připravena nejen dvoupatrová boulderová stěna a trampolínové ninja dráhy, ale také výdejna outdoorového e-shopu, kavárna nebo bistro.

Budova dříve sloužila jako tiskárna, a P3 proto hledala vhodné využití, které by bylo přínosné i pro místní obyvatele. Pro přestavbu na sportovní centrum tak společnost získala velkou podporu místních obyvatel i úřadů. Z bývalého truckyardu zmizely kamiony a vzniklo parkoviště, které vystačí pro všechny návštěvníky sportovního centra.

„Dlouho jsem měl v hlavě myšlenku na stavbu velkého sportovního centra, které bude spojovat lezení a další sporty. Nebylo ale jednoduché najít prostor, který by splňoval všechny požadavky, jako je dostatečně velká plocha a výška, přírodní denní světlo a dostupné parkování. Hala v Letňanech prošla výběrovým sítem. Následovalo dlouhé období tvorby nákresů, vizualizací a budování. Teď už zbývá doladit poslední detaily a na konci června otvíráme! V krásném moderním prostoru na návštěvníky čeká lezení s lanem, bouldering, gymnastika, parkour, workout a jóga,“ říká Jiří Oliva z Jungle Sport parku.

"Na děti i dospělé čeká v největším trampolínovém parku v České republice 17 různých atrakcí, jako je interaktivní vybíjená, pěnové jámy, bláznivý zametač, ninja dráhy s časomírou a mnoho dalšího. Jsme připraveni na oslavy narozenin, teambuildingy, a na léto pro děti chystáme i příměstský tábor," říká Mário Kobida, jednatel společnosti JumpPark.

Alternativní využití průmyslových parků se u nás i v zahraničí těší čím dál větší oblibě

V P3 Prague Horní Počernice sídlí centrum virtuální reality Virtuplex, jehož srdcem je rozsáhlý klimatizovaný prostor bez jakýchkoliv překážek. U našich východních sousedů můžeme najít příklad v parku P3 Bratislava Airport, kde v někdejší průmyslové budově vzniklo muzeum s expozicí historických automobilů.

Pro vášnivé sportovce v pražských kancelářích má společnost P3 neopakovatelnou nabídku. V budově je stále k dispozici 1 000 m2 volných kancelářských ploch k pronájmu. Kdo chce mít možnost si z práce odskočit rovnou do lezeckého a trampolínového centra, by neměl váhat. Ostatním je centrum dostupné díky autobusové zastávce přímo před budovou nebo ze stanice metra Letňany, která leží pouhých 10 minut chůze od centra.

Sdílet / hodnotit tento článek

Související témata

Přečtěte si více k tématu Stavba

Bydlení, ilustrační obrázek, zdroj: fotolia.com

ČNB naznačila, že se dalšího růstu cen nemovitostí nebojí, tvrdí experti

Česká národní banka pátečním rozhodnutím ponechat limity pro hypotéky naznačila, že se dalšího růstu cen nemovitostí nebojí. Shodli se na tom oslovení experti. Na hypoteční trh, který letos směřuje k rekordnímu roku, podle nich rozhodnutí vliv mít nebude. Vývoj v příštím roce bude záležet na situaci ekonomiky a…

Zdroj: Hornbach

Příprava terénu, výběr plotu a stavební povolení na plot

Řekne-li se plot či zídka, vybavíme si většinou bariéru, která chrání naše soukromí a zabraňuje vstupu nežádoucích osob. Základní charakteristika vymezování soukromí se po staletí nemění, mění se ovšem technologie, materiály a možnosti investorů. Na co nezapomenout při stavbě plotu?

Liberec, ilustrační obrázek, zdroj: fotolia.com

Koronavirus přibrzdil letos bytovou výstavbu v Libereckém kraji

Koronavirus přibrzdil letos bytovou výstavbu v Libereckém kraji. Do konce září začala v kraji výstavba 902 nových bytů, což je zhruba o třetinu méně než ve stejném období loňského roku. Podle předběžných údajů z Českého statistického úřadu (ČSÚ) bylo méně i těch dokončených. Za prvních devět měsíců letošního roku…

E-book: Příručky ZDARMA!

Příručka Jak koupit bydlení

Jak koupit bydlení

Pomocník při koupi domu, bytu, pozemku.

Příručka Jak na povolení rodinného domu

Příručka Jak na povolení rodinného domu

Poradíme s vyřízením stavebního povolení

Partner tématu

Nejnovější články

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Akce a slevy

Soutěž „Vyhraj tuhle káru“

Soutěž „Vyhraj tuhle káru“

SOUTĚŽ "VYHRAJ TUHLE KÁRU"

Vyfoť domov. HELUZ ocení vítěznou fotku tabletem Apple iPad

Vyfoť domov. HELUZ ocení vítěznou fotku tabletem Apple iPad

Společnost HELUZ opět vyhlásila tradiční fotografickou soutěž! Své snímky…

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA