REKLAMA
Témata Hledat

Ceny nemovitostí a nájmů

Přehledně v mapě!

HELUZ opět hledá fotku, která zastíní všechny ostatní. Vyfoťte stín a vyhrajte!

Společnost HELUZ opět hledá fotku, která „zastíní všechny ostatní.“ Ke Dni stínicí techniky (16. května) vyhlásila soutěž „Vyfoť stín“, tentokrát o chladicí box Fresh Compact. HELUZ letos představil už druhou generaci nosných žaluziových a roletových překladů: PŘEKLAD HELUZ FAMILY 3in1 nosný má vnitřní schránku s integrovanou tepelnou izolací, kterou lze postupně vyjímat a do schránky umístit libovolnou venkovní stínicí techniku.
HELUZ opět hledá fotku, která zastíní všechny ostatní. Vyfoťte stín a vyhrajte!

HELUZ se loni stal prvním výrobcem stavebních systémů u nás, který byl přijat za člena Svazu podnikatelů ve stínicí technice (SPST).

Soutěž vyfoť stín 2020 o chladicí box

Objektivy soutěže chtivých fotografů by se měly zaměřit na „stín“ v jeho mnoha podobách. Kreativitě se meze nekladou, jen je třeba se na stránkách soutěže zaregistrovat a fotku zaslat prostřednictvím formuláře do 15. června 2020. Odborná porota vybere nejlepší dílko, které bude oceněno chladicím boxem Fresh Compact.

Překlad HELUZ FAMILY 3in1 nosný je univerzálním řešením

Nový překlad HELUZ FAMILY 3in1 nosný je určen pro umístění venkovních žaluzií, rolet či screenů. Vnitřní prostor překladu je variabilní – integrovaná tepelná izolace je po dílech vyjímatelná podle zvoleného typu venkovního stínění, anebo může prostor zůstat z výroby vyplněný izolantem. PŘEKLAD HELUZ FAMILY 3in1 nosný je tedy univerzálním řešením a stavebník si nemusí předem lámat hlavu, zda bude chtít instalovat stínění či nikoli. PŘEKLAD HELUZ FAMILY 3in1 nosný dodržuje jednotný modulový systém hrubé stavby z broušených cihel HELUZ a je určen pro jednovrstvé konstrukce. Je plně skrytý pod omítkou, přizpůsoben pro elektrické ovládání a lze ho instalovat i pro vyšší okna až do rozměru 2,5 m, tedy třeba i pro balkonové dveře.

Variabilita vnitřního prostoru je jednou z uživatelsky nejzajímavějších výhod nového PŘEKLADU HELUZ FAMILY 3in1 nosný. Zatímco rolety jsou srolované a kazeta s nimi potřebuje prostor víceméně čtvercového průřezu, žaluzie jsou lamely na sebe poskládané a schránka na ně má obvykle menší obdélníkový průřez. Proto je důležité, že lze izolant vytahovat po dílech v závislosti na zvolené variantě stínění.

 

 

 

HELUZ cihlářský průmysl, v.o.s.

logo
U Cihelny 295
373 65 Dolní Bukovsko

zelená linka: 800 212 213
e-mail: info@heluz.cz

web: www.heluz.cz

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Související témata

Mohlo by vás zajímat

Webinář: Nový roletový a žaluziový překlad HELUZ. Nechme tropická vedra za okny

Webinář: Nový roletový a žaluziový překlad HELUZ. Nechme tropická vedra za okny

Téma stínění oken s podtitulem „Nová generace roletového a žaluziového překladu HELUZ: Nechme tropická vedra za okny“ bude obsahem dalšího webináře, kterým vás provede produktový manažer společnosti HELUZ Ing. Pavel Heinrich a můžete jej sledovat z pohodlí svého počítače v kanceláři či doma.

Zdroj: Heluz

Zdění s maltou HELUZ SIDI je rychlejší a úspornější

K dosavadním klasickým metodám zdění (tenkovrstvé malty/lepidla, PUR pěna nebo cementové malty) nově přibyla speciální systémová malta pro tenkou spáru HELUZ SIDI, určená pro zdění vnitřních i vnějších nosných stěn z broušených cihel HELUZ. Malta HELUZ SIDI se nanáší rychle a úsporně pomocí válečku, jako při…

Společnost HELUZ pomáhá stavebníkům v současné obtížné situaci

Společnost HELUZ pomáhá stavebníkům v současné obtížné situaci

Současná nelehká situace vyvolaná pandemií koronaviru, konkrétně omezení pohybu osob, odchod zahraničních dělníků a zpomalení administrativy související se stavebním řízením se negativně projevila i u řady stavebníků rodinných domů, kteří své stavby již zahájili, nebo kteří se v těchto týdnech chystali svou stavbu…

Revoluční způsob zdění na hotovou maltovou směs Heluz SIDI

Revoluční způsob zdění na hotovou maltovou směs Heluz SIDI

Ke zdění s novou silikátovo-disperzní maltou Heluz SIDI stačí balení s hotovou směsí a váleček. Tak jednoduché bude díky revoluční novince, tekuté, předem připravené maltě Heluz SIDI zdění z broušených cihel Heluz

REKLAMA