Témata Hledat

Architektonické inspirace

Mozaika nápadů z celého světa!

Nový elektrický radiátor Zehnder Deseo Verso do koupelny

Nové topné těleso zaujme špičkovým a funkčním designem, vysokým výkonem i snadným ovládáním. Díky využití technologie infrazáření poskytuje příjemné sálavé teplo s téměř okamžitým náběhem.

Výhody elektrického vytápění

Elektrické vytápění se ukazuje jakožto technologie mimořádně vhodná zejména do místností, kde potřebujeme příjemné teplo i v přechodových obdobích – převážně na jaře a na podzim. V mnoha domech se v této době vypíná centrální topení a při náhlém zhoršení počasí dochází ke snížení tepelného komfortu v interiéru. Moderní elektrické radiátory proto představují téměř ideální řešení pro tyto místnosti – lze je zapojovat bez ohledu na topnou sezónu a díky vysokému podílu sálavé složky nevíří prach a pomáhají udržet v koupelně zdravé prostředí.

Výhody elektrických radiátorů Zehnder

  • Nízké náklady na vytápění: Snížení nákladů na vytápěni díky možnosti ovládání vytápění dle aktuální potřeby. Navíc domy s elektrickým vytápěním využívají dvoutarifové sazby, které snižují náklady na odebíranou elektřinu.
  • Příjemný pocit bezpečí: pro konečné zákazníky díky výrobkům, které prokazatelně splňuji ty nejvyšší standardy a také pro prodejce a realizační firmy, neboť dodávají elektrické radiátory splňující platné nařízení EcoDesign.
  • Maximální komfort: v příjemně vyhřáté koupelně nebo jiném bytovém prostoru nastavením si teploty pomocí individuálně nastaveného časového programu vytápění.

Specifika Deseo Verso

Minimalistický designový radiátor Zehnder Deseo Verso, který se díky mimořádnému provedení hodí do jakékoli koupelny tvoří skleněný infrapanel s jedním či dvěma výsuvnými rameny na ručníky, které zůstávají skryty za vlastním tělesem radiátoru. Díky tomu lze ručníky sušit či předehřát při teplotě 55° bez toho, aby zasahovaly do prostoru koupelny a koupelna vypadá vždy uklizeně.

Radiátory Zehnder Deseo Verso je možné ovládat pomocí intuitivních skrytých tlačítek umístěných na přední straně topného panelu. Jejich design je stejně minimalistický jako celého tělesa a dokonale ladí s puristickým laděním radiátoru. Základní ovládání umožňuje vybrat jeden ze tří předvolených stupňů vytápění (45°, 55°a 65°), dětskou pojistku a přepnutí do úsporného módu stand-by. Doplňkové dálkové ovládání umožňuje například ochranu proti mrazu či nastavení denního, potažmo týdenního programu.

Koupelnový radiátor Zehnder Deseo Verso je v nabídce ve dvou výškách (1500 a 1750 mm) o hloubce 475 mm. Výkon menšího radiátoru je 600, většího 750 W. Zákazník si mlže vybrat mezi třemi povrchovými úpravami: lesklá bílá, lesklá černá a zrcadlová. Větší formát umožňuje instalaci dvou výsuvných ramen na ručníky, menší jednoho, každé o maximální nosnosti 4 kg. Doporučený rozměr ručníku je pak 100 x 40 cm pro horní a 100 x 70 cm pro spodní rameno/sušák.

Správná volba

Elektrické radiátory Zehnder v sobě snoubí krásu s inteligencí. Představují atraktivní řešení vytápění interiéru pro novostavby i rekonstrukce. Perfektně doplňují nebo nahrazují stávající systém vytápění, např. u staveb s nízkou spotřebou energie. Elektrické radiátory Zehnder pomáhají vytvářet zdravé a komfortní vnitřní klima a zároveň šetří energii a pořizovací i provozní náklady. Tradičně kvalitní zpracování od švýcarského výrobce Zehnder zaručuje radiátoru Deseo Verso, stejně jako ostatním výrobkům značky, dlouhou životnost a spolehlivou funkčnost. Zehnder Deseo Verso je radiátor promyšlený do posledního detailu.

Více informací na www.zehnder.cz.

Zehnder Group Czech Republic s.r.o.

logo
Pionýrů 641
391 02 Sezimovo Ústí II

telefon: +420 383 136 222, +420 731 414 443
e-mail: info@zehnder.cz

web: www.zehnder.cz

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Související témata

Přečtěte si více k tématu Vytápění domu a zdroje tepla

Ilustrační obrázek, zdroj: fotolia.com

Vyúčtování energií. S reklamací má zkušenost 29 % lidí

S reklamací vyúčtování energií má zkušenost 29 procent Čechů. Nejčastějším důvodem je odečet odhadem distributora. Pozitivním signálem pro zákazníky je to, že ve více než 80 procentech těchto případů dodavatel reklamaci uznal.

Foto zdroj: ZO ČSOP Veronica

Jak se starat o pasivní dům? Zkušenosti z Bílých Karpat

Malebná vesnice na moravském úpatí Bílých Karpat, která je dávána za příklad úspor energií a ekologického stavitelství: Pasivní domy, kořenová čistírna, štěpková výtopna pro domácnosti. Jak se v obci provoz osvědčil?

S Knauf Insulation zateplíte dům kvalitně a efektivně

S Knauf Insulation zateplíte dům kvalitně a efektivně

Společnost Knauf Insulation nabízí široké spektrum produktů pro zateplení. Nejen, že jsou výbornými izolanty, které výrazně snižují náklady na vytápění a tlumí hluk, ale také se pyšní odolností vůči vysokým teplotám, mikroorganismům, snadnou manipulovatelností a dlouhou životností.

Energie, ilustrační obrázek, zdroj: fotolia.com

Jak uniká teplo z vašeho domu? Kladno na to má mapu

Mapa, která ukazuje míru úniků tepla z kladenských budov a technických objektů, je dokončena. Město podle ní bude plánovat opatření pro úsporu energií. Veřejnost si bude moci mapu prohlédnout na portálu města, termín ještě vedení Kladna upřesní. V tiskové zprávě o tom informovala mluvčí radnice Lucie Steinerová.

Elektrárna Počerady, foto: Skupina ČEZ

Elektrárna Počerady vypustila nejvíce oxidu uhličitého ze zdrojů v ČR

Hnědouhelná elektrárna Počerady vypustila loni do atmosféry nejvíce oxidu uhličitého (CO 2 ) z českých zdrojů - více než 4,7 milionu tun. Elektrárnu provozuje ČEZ, od roku 2024 ji má převzít skupina Sev.en Energy finančníka Pavla Tykače. Druhé jsou Tušimice II, další elektrárna ČEZ, se 4,7 milionu tun CO 2 . Na data…

REKLAMA