REKLAMA
Témata Hledat

Ceny nemovitostí a nájmů

Přehledně v mapě!

Mramorová koupelna jako pro princeznu

Trendy v bydlení udávají už několik let nestárnoucí a neochvějně krásné materiály: dřevo, beton a mramor. Všechny nadčasové materiály se dobře kombinují s různými barvami i styly a sluší jim bílá sanitární technika. Ovšem jenom mramor v sobě nese ušlechtilou krásu, noblesu a dokáže vytvořit koupelnu jako z pohádky.

Keramická imitace mramoru má oproti originálu řadu výhod – je cenově nepoměrně dostupnější, lépe se udržuje a v koupelně působí pocitově tepleji. Od přírodního mramoru jsou obklady a dlažby s dekorem mramoru k nerozeznání, navíc jsou daleko méně nasákavé než původní materiál. 

Pro prémiové řešení koupelny jistě oceníte i luxusní mramorové dlažby, v nichž je dlouholetou jedničkou na evropském trhu s obklady a dlažbami – italský výrobce Atlas Concorde. Jeho mramorové kolekce Marvel Edge, Marvel Pro a Marvel Dream vynikají velkou variabilitou, dají se skvěle vzájemně kombinovat a díky barevné rafinovanosti můžete prvky z koupelny zopakovat i v hale či obývacím pokoji. 

Série Marvel Edge nabízí celou řadu nevšedních kombinací, mezi precizně navržené barevné odstíny patří imperiální bílá vzpomínající na staré časy nebo luxusní onyxově zlatá. Dojem jedinečnosti vyvolá odstín červený luxus a aristokratickou sérii doplňuje královská Calacatta. Ze série Marvel Pro je velmi oblíbená řada Travertino Alabastrino, jež je věrnou imitací travertinu. Nestárnoucí imitace přírodního kamene v sobě nese velkou autenticitu a příjemná teplá barva koupelnu zahřeje a rozsvítí.

Mramoru nejvíce sluší velký formát dlažeb, takže pokud neřešíte vyloženě malou koupelnu a můžete si trochu velkorysosti dovolit, určitě zvažte větší rozměr než standard. Dovolí-li to vaše koupelna, přemýšlejte o rozměrech 120 x 240 cm nebo 120 x 120 cm.

Návrh a realizaci své mramorové koupelny svěřte odborníkům. Navštivte naše koupelnové studio Keraservis v Praze, Brně a Ostravě, kde vám rádi poradíme. Společně si popovídáme o vašich potřebách, představíme vám jednotlivé materiály a připravíme návrh koupelny, ve které se budete chtít sprchovat už zítra.

Keraservis

logo
Kaštanová 515/125a
620 00 Brno

telefon: 606 068 759
e-mail: brno@keraservis.cz

web: www.keraservis.cz

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Přečtěte si více k tématu Interiér

Průmyslový design posouvá naši ekonomiku. Na podporu českého designu vznikla asociace

Průmyslový design posouvá naši ekonomiku. Na podporu českého designu vznikla asociace

České firmy, které se dlouhodobě věnují oblasti průmyslového designu, založily v polovině minulého roku Asociaci českého průmyslového designu. Měla by navázat na tradici a úspěchy tuzemských firem a dát jim větší prostor i v mezinárodním kontextu. Design učí estetice, zvyšuje úroveň povědomí o vizuální komunikaci a…

Virtuální realita poskytuje nekonečné možnosti, zdroj: Virtuplex.cz

Budoucnost architektury. Virtuální hala umožňuje procházet projekt ve skutečné velikosti

Chcete se po svém vysněném domě projít dříve, než bude postavený? Nemyslíme tím, že si prohlédnete vizualizaci na počítači, skutečně se projdete, nakloníte se z okna, posunete pohovku. Neladí vám barva výmalby k oblíbenému obrazu? Stačí dát pokyn a v mžiku se změní. Možnosti Virtuplexu jsou takřka nekonečné. Redakce…

Zdroj: Mooden

Design koupelen s duchem římských lázní

Očista bývá v mnoha kulturách součástí těla i ducha, přičemž místo rekonvalescence nemusí být pevně určeno. Koupelna může být stejně tak očistnou svatyní, jako běžným místem denní potřeby. Koupelny se dokonce stávají součástí obývacích pokojů, běžněji ložnic.

REKLAMA