REKLAMA
Témata Hledat

Ceny nemovitostí a nájmů

Přehledně v mapě!

Grundfos akce 2020

Pro nadcházející sezónu jsme pro Vás vybrali zajímavou nabídku výrobků za zvýhodněné ceny. Podobně jako v předcházejících letech, jsme i nyní do této kampaně vybrali čerpadla určená především pro dům a zahradu.

V letáku Grundfos akce 2020 představujeme i nová čerpadla v oblasti dodávky pitné vody:

Domácí vodárna SCALA1
Kompaktní plně automatická samonasávací domácí vodárna s integrovanou řídící jednotkou. Díky této jednotce čerpadlo pracuje zcela autonomně (automaticky zapne při poklesu tlaku a vypíná po skončení průtoku). Čerpadlo je rovněž vybaveno řadou pokročilých funkcí např. ochranou chodu nasucho nebo funkcí přerušení nechtěného odběru.

Ponorná čerpadla SB HF
Nová řada čerpadel SB HF rozšiřuje současné výrobkové portfolio 5“ ponorných čerpadel o varianty s jmenovitým průtokem 5 m3/h. Tato čerpadla jsou tou správnou volbou pro zásobování větších objektů pitnou vodou z kopaných studní a dále pro zahrady nebo závlahové systémy.

Více informací o akci naleznete na našem webu.

Grundfos Sales Czechia and Slovakia s.r.o.

logo
Čajkovského 21
779 00 Olomouc

telefon: 585 716 111
e-mail: gcz@grundfos.com

web: www.grundfos.com/cz, www.grundfos.com/sk

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Mohlo by vás zajímat

Potřebujete zazimovat domácí vodárnu?

Potřebujete zazimovat domácí vodárnu?

Podívejte se na záznam z webináře "Zásady správného použití čerpadel Grundfos", kde najdete spoustu užitečných informací k instalaci našich čerpadel. Mimo jiné i o tom, jak správně zazimovat domácí vodárnu.

Grundfos AKCE 2020 ještě neskončila

Grundfos AKCE 2020 ještě neskončila

Stále máte možnost využít naší zvýhodněné nabídky čerpadel pro čerpání studené vody, domácích vodáren nebo čerpadel pro aplikace s odpadní vodou v rodinných domech, domácnostech a zahradách.

REKLAMA