REKLAMA
Témata Hledat

Ceny nemovitostí a nájmů

Přehledně v mapě!

Nová špaletová okna obstojí u památkářů a pomohou ušetřit za energie

Současné modely špaletových oken dokážou zachovat historický ráz budovy, stejně tak jako ušetřit náklady za vytápění. Jsou řešením pro domy v památkových zónách, kde je nutné dodržet nároky památkářů.

Špaletová okna Historic vychází přímo z požadavků památkářů. Před jejich výměnou v památkových zónách a památkových rezervacích konzultujeme konkrétní provedení oken s Národním památkovým ústavem a místními odbory památkové péče. Pomůžeme jak s vypracováním projektu pro památkáře, přípravou výkresové dokumentace i s další komunikací s příslušným úřadem za účelem získání závazného stanoviska pro výměnu historických oken.

Díky svému konstrukčnímu řešení umožňují špaletová okna Historic osazení standardním jednoduchým sklem, ale také izolačním dvojsklem. Koeficient prostup tepla celým oknem Uw = 0,98 W/(m2K) při zasklení dvojsklem 4/12/4 ve vnějším křídle a 4 mm sklem ve vnitřním křídle doložen certifikátem ze zkušebny.

Špaletová okna

CREATIVE okna & dveře – Showroom Praha 3

Rádi vás přivítáme v našem showroomu na adrese: Roháčova 146/11, Praha 3, kde si můžete prohlédnout naši nabídku oken, která kromě špaletových oken zahrnuje také hliníková, dřevěná a dřevohliníková, případně i plastová okna. Ať už v pražském showroomu, telefonicky nebo e-mailem vám současně rádi poradíme s výběrem oken, tak aby odrážela styl domu, nároky na izolační vlastnosti a splňovala i další požadavky.

CREATIVE okna-dveře s.r.o.

logo
Roháčova 146/11
130 00 Praha 3

telefon: +420 777 874 899
e-mail: info@oknacreative.cz

web: oknacreative.cz

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Související témata

Mohlo by vás zajímat

Proč chtít hliníková okna

Proč chtít hliníková okna

Výrobní technologie se ve světě oken a dveří neustále zdokonalují, přičemž stále větší důvěra je vkládána do hliníku. Právě hliníková okna vynikají vysokou odolností, dlouhou životností a snadnou údržbou.

REKLAMA