REKLAMA
Témata Hledat

Architektonické inspirace

Mozaika nápadů z celého světa!

Energie ČS: plyn a elektřina jednoduše od spolehlivého dodavatele

Energie ČS nabízí kompletní zajištění dodávek elektrické energie a zemního plynu. Současně se specializuje na výkup elektřiny z obnovitelných zdrojů, kterou dále dodává svým zákazníkům. Je dceřinou společností České spořitelny.
Zdroj: Fotolia.com

Na trhu působí od roku 2012, kdy začala služby nabízet primárně korporátním zákazníkům. V souvislosti se službou Moje zdravé finance se Energie ČS začala také zaměřovat na občany a postupně přináší stále více energetických řešení pro domácnosti.

„Na trhu s energiemi jsme spíše menším dodavatelem, zákazníkům tak můžeme poskytovat osobní servis a přístup. Naše zázemí ve Finanční skupině České spořitelny – člena Erste Group - je garancí síly a stability. Lidé se nemusí bát, že by jejich dodávky energií mohla ohrozit nerovnováha,“ prozrazuje Jan Kovalský, člen představenstva Energie ČS a dodává. „Domácnostem nabízíme řešení, jak optimalizovat rodinné výdaje a posílit jejich energetickou soběstačnost. Nabízíme trvale výhodné ceny, není naším cílem zákazníky přesvědčit jednorázovou akční nabídkou, která bude mít omezené trvání, ale naopak jim poskytovat dlouhodobě ideální podmínky.“

Produkt s názvem On-line Elektřina patří mezi pět nejvýhodnějších nabídek u nás. Cena u tohoto produktu není garantována, ale dlouhodobě i při vlně zdražování patří nabídka Energie ČS stále mezi nejlevnější na trhu. Konkrétní cenu pro vaši domácnost si můžete snadno spočítat na stránkách www.energie-cs.cz

Energie ČS se řídí Etickým kodexem obchodníka v energetických odvětvích, patří mezi iniciátory Deklarace účastníků trhu s elektřinou a s plynem na ochranu spotřebitelů, která vznikla letos na jaře.

V rámci projektu Moje zdravé finance pomáhá Energie ČS klientům České spořitelny sloučit jejich dodávky energií a snížit jejich měsíční platby za energie. Ročně tak mohou ušetřit na energiích až 20 % nákladů.

Ve spolupráci se Stavební spořitelnou ČS pak lze využít projekt Fotovoltaická elektrárna na klíč.

Fotovoltaické elektrárny jsou vhodné pro všechny majitele rodinných domů, kteří chtějí v dlouhodobém horizontu snížit náklady, být energeticky nezávislí, zvýšit hodnotu své nemovitosti nebo se chtějí podílet na snižování koncentrace oxidu uhličitého v ovzduší. Při vhodné optimalizaci výkonu elektrárny a kapacity akumulátorů lze dosáhnout trvalého snížení plateb za energie v rodinných domech všech velikostí.

Ušetřit lze nejenom dlouhodobě na pravidelných výdajích za energie ale také z počátku za pořízení celého řešení. V současné době lze totiž využití státní podpory z dotačního programu Nová zelená úsporám. Podporována je instalace fotovoltaických systémů do dokončených rodinných domů i do novostaveb,  výše podpory může dosáhnout až 155 000 Kč na stavbu. V Moravskoslezském, Ústeckém a Karlovarském kraji pak dokonce 170 000 Kč. Více informací najdete na www.fotovoltaikanaklic.cz.

ENERGIE ČS, a. s.

logo
Budějovická 1518/13a
140 00 Praha 4

telefon: +420 800 888 880
e-mail: info@energie-cs.cz

web: www.energie-cs.cz/cs/domacnosti

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Přečtěte si více k tématu Vytápění domu a zdroje tepla

Ilustrační obrázek, zdroj: fotolia.com

Vyúčtování energií. S reklamací má zkušenost 29 % lidí

S reklamací vyúčtování energií má zkušenost 29 procent Čechů. Nejčastějším důvodem je odečet odhadem distributora. Pozitivním signálem pro zákazníky je to, že ve více než 80 procentech těchto případů dodavatel reklamaci uznal.

Foto zdroj: ZO ČSOP Veronica

Jak se starat o pasivní dům? Zkušenosti z Bílých Karpat

Malebná vesnice na moravském úpatí Bílých Karpat, která je dávána za příklad úspor energií a ekologického stavitelství: Pasivní domy, kořenová čistírna, štěpková výtopna pro domácnosti. Jak se v obci provoz osvědčil?

S Knauf Insulation zateplíte dům kvalitně a efektivně

S Knauf Insulation zateplíte dům kvalitně a efektivně

Společnost Knauf Insulation nabízí široké spektrum produktů pro zateplení. Nejen, že jsou výbornými izolanty, které výrazně snižují náklady na vytápění a tlumí hluk, ale také se pyšní odolností vůči vysokým teplotám, mikroorganismům, snadnou manipulovatelností a dlouhou životností.

Energie, ilustrační obrázek, zdroj: fotolia.com

Jak uniká teplo z vašeho domu? Kladno na to má mapu

Mapa, která ukazuje míru úniků tepla z kladenských budov a technických objektů, je dokončena. Město podle ní bude plánovat opatření pro úsporu energií. Veřejnost si bude moci mapu prohlédnout na portálu města, termín ještě vedení Kladna upřesní. V tiskové zprávě o tom informovala mluvčí radnice Lucie Steinerová.

Elektrárna Počerady, foto: Skupina ČEZ

Elektrárna Počerady vypustila nejvíce oxidu uhličitého ze zdrojů v ČR

Hnědouhelná elektrárna Počerady vypustila loni do atmosféry nejvíce oxidu uhličitého (CO 2 ) z českých zdrojů - více než 4,7 milionu tun. Elektrárnu provozuje ČEZ, od roku 2024 ji má převzít skupina Sev.en Energy finančníka Pavla Tykače. Druhé jsou Tušimice II, další elektrárna ČEZ, se 4,7 milionu tun CO 2 . Na data…

E-book: Příručky ZDARMA!

Příručka Jak koupit bydlení

Jak koupit bydlení

Pomocník při koupi domu, bytu, pozemku.

Příručka Jak na povolení rodinného domu

Příručka Jak na povolení rodinného domu

Poradíme s vyřízením stavebního povolení

Partner tématu

Nejnovější články

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Akce a slevy

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA