REKLAMA
Témata Hledat

Architektonické inspirace

Mozaika nápadů z celého světa na ESTAV.cz!

Výztužná sklovláknitá tkanina, kterou lze použít i pro vyztužení jezírka

Chtěli byste na stavbě podkladový materiál, který má dobré vlastnosti a navíc vám usnadní práci? Zkuste zavedený výrobek ADFORS Vertex® Grid – typ G120. Standardní použití této sklovláknité tkaniny je výztuž pro suché a samoregulační směsi. Vzhledem k povaze tkaniny ji lze bez problémů použít také k jiným účelům. Kvůli dobré tvarovatelnosti dovede materiál dobře kopírovat tvar povrchu.
Výztužná sklovláknitá tkanina, kterou lze použít i pro vyztužení jezírka

G 120 se teší značné oblibě u stavbařů, protože je lehká, snadno se s ní manipuluje, a dobře se řeže. Tkaninu lze použít jako výztuž pro podklad i nanášení dalších vrstev, jako jsou například prostory kolem jezírek a podlahy kolem bazénů.

Výrobní závod SAINT-GOBAIN ADFORS CZ dodává G120 standardně v 50 metrovém návinu s rozměry oka 4x4 cm v šířce 100 cm. Tkanina má řadu výhod: je alkali rezistentní, lehká, dobře se s ní manipuluje a její řezání není obtížné.

Tkaninu lze použít jako výztuž cementových vrstev do podlah, a k nanášení dalších úrovní  na její povrch. Jedná se zejména o základ při nanášení betonu. Tady G120 střídá a postupně nahrazuje dříve používané železné mřížky. Ty jsou však neforemné, těžké a hůře se s nimi manipuluje. Naši mřížku lze stříhat nůžkami, zatímco železnou výztuž musí člověk řezat kotoučem. Náš výrobek je spolehlivý pomocník na stavbě a významně redukuje čas strávený při pokládání. S jeho užíváním se snižuje riziko poranění,“ prozradil produktový manažer ADFORS Miloš Břicháček.

Podívejte se na naše video, kde najdete srovnání kovové mřížky a naší G120.

SAINT-GOBAIN ADFORS CZ s.r.o.

logo
Sokolovská 106
57021 Litomyšl

telefon: 00420 461 651 110
e-mail: marketing_adfors_cpe@saint-gobain.com

web: eu.adfors.com/cz, vertexgrid.cz

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Související témata

Přečtěte si více k tématu Stavba

Zdroj: AdobeStock - brianjackson

Co dělat, když stavební pozemek není napojen na inženýrské sítě?

Kdo chce stavět dům, chce si také zajistit jeho připojení na inženýrské sítě. Voda, odpady, plyn elektřina, telekomunikace, to vše je zapotřebí pro komfort moderního domu. Ovšem pozor, obce ani provozovatelé nemají povinnost přivést sítě k soukromým pozemkům. Je to věcí dohody mezi nimi a investorem výstavby.

Stavba silnice, ilustrační obrázek, zdroj: fotolia.com

ČKAIT: Práce na stavebním zákoně by vláda neměla přerušit

Pro oživení stavebnictví po ukončení současných opatření proti šíření koronaviru je nutné, aby vláda nepřerušila práce na schvalování nového stavebního zákona. Navíc je možné ho připravit i s využitím poznatků současné krize. Investoři by pro urychlení povolování poté měli využívat hlavně společné územní a stavební ...

Právo, ilustrační obrázek, zdroj: fotolia.com

Právo v době koronaviru: Rady stavebním firmám a podnikatelům

Vyhlášení nouzového stavu je mimořádnou okolností i z hlediska práva. Jeho vyhlášení vyvolalo řadu opatření a jejich následných dopadů na každodenní život lidí i další existenci mnohých firem. Jaké jsou nejčastější otázky lidí na právníky?

E-book: Příručky ZDARMA!

Příručka Jak koupit bydlení

Jak koupit bydlení

Pomocník při koupi domu, bytu, pozemku.

Příručka Jak na povolení rodinného domu

Příručka Jak na povolení rodinného domu

Poradíme s vyřízením stavebního povolení

Partner tématu

Nejnovější články

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Akce a slevy

Výběr čerpací techniky pro dům a zahradu

Výběr čerpací techniky pro dům a zahradu

Výběr čerpací techniky pro dům a zahradu

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA