REKLAMA
Témata Hledat

Ceny nemovitostí a nájmů

Přehledně v mapě!

Veletrh úspor energií a obnovitelných zdrojů Solar Praha

Elektřina získaná využitím fotovoltaických systémů ze střechy vlastního domu je jedním z hlavních témat veletrhu SOLAR PRAHA, který proběhne 6. – 8. února 2020 na výstavišti v Praze Letňanech.
Veletrh úspor energií a obnovitelných zdrojů Solar Praha

Střecha jako zdroj úspor

Počet solárních instalací rychle roste, stejně tak roste i účinnost solárních panelů. Na střechu se instalují stále výkonnější elektrárny a lze tedy očekávat celkový růst účinnosti fotovoltaických systémů. V ČR díky programu Nová zelená úsporám, v němž lze získat státní podporu, si může dovolit malou domácí solární elektrárnu stále více českých domácností, včetně bateriových úložišť, která umožňují využívat solární elektřinu i v době, kdy nesvítí slunce. Kromě kombinace fotovoltaik s bateriemi jsou státem podporovány i kombinace střešních ftv elektráren s tepelnými čerpadly.

Poradenská centra na veletrhu

Odborníci v těchto centrech budou připraveni odpovědět na otázky spojené s pořízením domácí i firemní střešní fotovoltaické elektrárny, s využíváním baterií z hlediska jejich kvality a bezpečnosti provozu, s důrazem na zvýšení požární ochrany malých solárních elektráren. Objasní výhody a nevýhody fototermických a fotovoltaických systémů. Vysvětlí novou legislativu, aktuální situaci v dotacích, možnosti financování či podmínky připojování nových fotovoltaik. Bezplatná poradenská centra budou k dispozici po celou dobu konání veletrhu.  

Souběžný veletrh STŘECHY PRAHA

Nedílnou součástí veletrhu SOLAR PRAHA je 22. ročník největšího veletrhu pro stavbu a renovaci střech STŘECHY PRAHA. Jedním z jeho nosných témat jsou pochozí ploché střechy - střešní zahrady, terasy, balkony a též úspěšný projekt „Festival dřeva a nářadí“.

Více na www.strechy-praha.cz.

Střechy Praha s.r.o.

logo
Jeremiášova 1422/7b
155 00 Praha 13

telefon: 296 397 305-6
e-mail: strechy@strechy-praha.cz

web: www.strechy-praha.cz

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Mohlo by vás zajímat

Veletrh STŘECHY PRAHA 2020 s množstvím produktových novinek

Veletrh STŘECHY PRAHA 2020 s množstvím produktových novinek

22. ročník veletrhu STŘECHY PRAHA přivítá ve dnech 6. – 8. 2. 2020 v PVA EXPO PRAHA nejvýznamnější výrobce a dodavatele z oboru. Nabídne komplexní řešení pro stavbu a renovace střech včetně řady produktových novinek. V souběhu se konají veletrhy SOLAR PRAHA, ŘEMESLO PRAHA a FESTIVAL dřeva a nářadí.

Střešní zahrady, terasy a balkony na veletrhu Střechy Praha

Střešní zahrady, terasy a balkony na veletrhu Střechy Praha

22. veletrh střech, fasád, dřeva, úspor energií a řemesel Střechy Praha hlásí krátce po první uzávěrce přihlášek účast nejvýznamnějších výrobců a dodavatelů z oboru. Jedním z nosných témat jsou pochozí ploché střechy - střešní zahrady, terasy a balkony. Veletrh proběhne 6.–8. 2. 2020 v PVA EXPO PRAHA.