REKLAMA
Témata Hledat

Architektonické inspirace

Mozaika nápadů z celého světa!

Dokončení výstavby projektu Kotelna Park fáze II v Pražských Radlicích

v Pražských Radlicích vzniká další „office hub“. Radlické údolí o moderní budovu, kterou máme před-certifikovanou dle standardů BREEAM. Za budovou plánujeme velký privátní park.

Kotelna Park fáze II

Red Group s.r.o.v  současné době dokončuje výstavbu velmi zajímavého projektu KOTELNA PARK FÁZE II v Pražských Radlicích. V této části Prahy vzniká další „office hub“, díky kterému se Smíchov a jeho okolí dynamicky mění. V našem případě doplníme Radlické údolí o moderní budovu, kterou máme před-certifikovanou dle standardů BREEAM jako „Velmi dobrou“. Bude disponovat kancelářemi třídy „A“, otevíratelnými okny, chladícími trámy, sprinklery v celé budově apod.

Na návrhu projektu jsme pracovali spolu s renomovanými architekty Chapman Taylor a věříme, že po jejím dokončení v Q1/2020 se stane jednou z nejpůsobivějších moderních administrativních budov na Praze 5. K nastěhování budou prostory k dispozici od Q2/2020 a nyní jsou za zaváděcí ceny.

KOTELNA PARK FÁZE II v Pražských Radlicích

Nejen kanceláře

Za budovou plánujeme velký privátní park (3300 m2), kde bude umístěno volejbalové hřiště, venkovní fitness, piknik zóna, lavičky atd. K dispozici bude pro naše nájemce také kantýna, kolárna, sprchy, podzemní parkoviště apod.

V docházkové vzdálenosti jsou další restaurace (Perfect Canteen, Sushi Time, Green Restaurant, Puzzle Salads, Fruitisimo aj.), obchody (např. Billa, Dr. Max, Teta Drogerie, pošta, Optika, obchod s vínem a tabákem, květinářství atd.) a další služby jako bankomaty, kadeřnictví, prádelna, bazén, fitness a wellness centrum aj.

Sdílet / hodnotit tento článek

Související témata

Přečtěte si více k tématu Reality

Praha, ilustrační obrázek © fotolia.com

O podporu družstevního bydlení mají zájem městské části

Plán podpory družstevního bydlení pomocí poskytnutí městských pozemků, který se kvůli odporu Pirátů a Prahy Sobě nepodařilo prosadit pražské radní Haně Marvanové (za STAN), by mohl fungovat na městských částech. Marvanová to dnes řekla novinářům. Praha 8 a Praha 11 podle ní už podobné projekty rozjíždějí a ona s nimi…

Zákon, ilustrační obrázek, zdroj: fotolia.com

Airbnb se nachází v zóně nevymahatelného práva

U krátkodobých pronájmů typu Airbnb je třeba zajistit vymahatelnost současného práva než vydávat nové regulace. Na jednání k tématu sdíleného ubytování se na tom shodli zástupci ministerstva pro místní rozvoj, hlavního města a podnikatelů v tomto odvětví. Řekla to ministryně pro místní rozvoj Klára Dostálová (za ANO).

Brno, Ilustrační obrázek © fotolia.com

Lidé podali přes 5000 připomínek k brněnskému územnímu plánu

Lidé v Brně podali během tří měsíců přes 5000 připomínek k návrhu nového územního plánu města. Shromažďoval je Odbor územního plánování a rozvoje magistrátu. Připomínkovací proces skončil v poslední červnový den, uvedli dnes radní na setkání s novináři.

Foto: TZ Galerie Jaroslava Fragnera

Do veřejného prostoru se vrátil život díky Landscape festival. Prožijte ho podle sebe!

Na čtyři desítky výtvarných či architektonických děl, soch, instalací a nejrůznějších kulturních akcí láká na pražském Žižkově osmý ročník Landscape festivalu. Jeho cílem je zpestřit během letních měsíců městské prostředí, upozornit na široký potenciál metropolí a ukázat možnosti zlepšování kvality života lidí, a to…

Ostrava, ilustrační obrázek, zdroj: fotolia.com

Ostrava chce trumfnout Brno. Chystá se tam nejvyšší budova v ČR

Ostrava by v budoucnu mohla mít nejvyšší budovu v České republice. Městští zastupitelé dnes rozhodli o prodeji pozemku v centru města, na němž chce ostravská společnost RT Torax vybudovat obchodně administrativní centrum s hotelem a byty v objektu s 60 patry a výškou 238 metrů. Stavba by podle předpokladů měla stát…

E-book: Příručky ZDARMA!

Příručka Jak koupit bydlení

Jak koupit bydlení

Pomocník při koupi domu, bytu, pozemku.

Příručka Jak na povolení rodinného domu

Příručka Jak na povolení rodinného domu

Poradíme s vyřízením stavebního povolení

Nejnovější články

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Akce a slevy

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA