REKLAMA
Hledat
Mapa cennemovitostí v ČR
estav.tvnový videoportál
Všechna témata

Sanitární kabinky s nenapodobitelným vzhledem systému LALANDE

Systém LALANDE je kombinací, která využívá prvky všech systémů ALSANIT s cílem přizpůsobit je požadavkům a zájmům investora. Kombinací dostupných, širokých možností, tento systém umožňuje instalaci kabin v místnostech podle individuálního vkusu.
Sanitární kabinky s nenapodobitelným vzhledem systému LALANDE

Kombinace různých hliníkových profilů, libovolného materiálu i barvy desek a příslušenství, usnadňuje realizaci i těch nejnáročnějších požadavků na sanitární příčky. Kabiny mohou být na přání provedeny na celou výšku místnosti. Systém LALANDE doporučujeme těm zákazníkům, kteří nechtějí používat šablonová řešení a požadují, aby každá místnost měla svůj neopakovatelný, těžko napodobitelný styl.

Ze zkušeností víme, jak důležité jsou téměř neomezené možnosti ve variaci výrobků, ale také odolnost a přizpůsobení se požadavkům každé investice. Proto jsme zpracovali a zpřístupnili na stránkách ALSANIT – PRO ARCHITEKTA knihovny našich výrobků. Nákresy byly připraveny v programu CAD. Umožňují vytvářet dvou nebo tří prostorové vizualizace.

Systém LALANDE doporučujeme těm zákazníkům, kteří nechtějí používat šablonová řešení při návrhu a realizaci WC kabin a sanitárních příček.

HAMROZI s.r.o.

logo
Jablunkovská 50
737 01 Český Těšín

telefon: +420 558 746 838
e-mail: alsanit@alsanit.cz

web: www.alsanit.cz

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Mohlo by vás zajímat

Plánujte zahradu se zahradním architektem včas. Na co dát pozor a kdy volat odborníka

Plánujte zahradu se zahradním architektem včas. Na co dát pozor a kdy volat odborníka

Ne nadarmo se říká, že odborník dokáže ušetřit nemalé finanční částky. Jedním z těch odborníků na slovo vzatých je zahradní architekt, který dokáže naplánovat zahradu do nejmenšího detailu a navíc je většinou i schopen doporučit vhodnou realizační firmu, která nabídne i následnou údržbu. Ačkoli se může na první…

Úschovné skříňky a šatní skříně od firmy ALSANIT

Úschovné skříňky a šatní skříně od firmy ALSANIT

Firma ALSANIT nabízí skřínky, které všechny tyto kritéria splňují. V průběhu výroby mohou být libovolně konfigurované a přizpůsobované potřebám zákazníkům, a fungují mezi jinými jako školní nebo sociální skřínky, skřínky pro fitness a pro úschovu, nebo skřínky BHP.

Řešení sanitárních kabinek šitá na míru zákazníkům od firmy Alsanit

Řešení sanitárních kabinek šitá na míru zákazníkům od firmy Alsanit

S využitím technologických možností a znalostí použitých materiálů nabízí Alsanit bohatou škálu řešení pro vybavení sanitárních prostorů. Nabídka je založena na různých systémech kování kombinovaných buď s kompaktními deskami HPL nebo laminovanými dřevotřískovými deskami (DTDL).