Hledat

Fotosoutěž Otevřená Praha Pořádá ESTAV.cz a Open House Praha.

estav.tvnový videoportál
Všechna témata

Konečně koberce pro všechny interiéry! Znáte už kolekci Beltia?

Lino, plovoucí podlaha, parkety. V moderních interiérech to vypadá, že lidé dávno zapomněli na koberce. Ty se přitom ale vracejí do domácností i komerčních interiérů: dělají totiž místnost útulnější a příjemnější. Na velký návrat koberců reagovali i designéři, kteří pro V-podlahy vytvořili kolekci koberců Beltia.

Když designéři navrhují nový svět koberců

Beltia opravdu netroškaří: má variantu pro každého. Koberce s přídomkem „Queen of the carpet“ zahrnují nejen řadu Home pro domácnosti, ale i řadu Project pro komerční interiéry. K nim patří hotely, kanceláře i obchody. Designéři si s koberci Beltia vyhráli a navrhli tolik vzorů, barev a typů koberců, že mezi nimi najdete ten pravý pro každý interiér. Jsou tu koberce v zemitých tónech, jemně smetanové i zářivé barvy. Liší se i možnou zátěží nebo výškou vlasu.

Vydrží léta v obýváku i perné dny v kanceláři

Další výzvou byla výdrž a snadná údržba – ta je nutná nejen v kancelářích a hotelových pokojích, ale i doma v obýváku, natož pak dětském pokoji. Proto Beltia využívá materiály a způsoby zpracování, které zajišťují odolnost a usnadňují čištění. Koberce se netřepí a zvládnou i každodenní nápor v podobě stovek hostů nebo přejíždění kancelářskými židlemi. Každý koberec má jasně udanou výdrž – dopředu víte, kam se hodí a kolik zvládne.

Katalog pro projektanty a architekty

Chcete si nové koberce Beltia prohlédnout? Řekněte si o katalog! Na webu Beltia.cz zjistíte všechny podrobnosti a můžete si napsat o elektronický, ale i papírový katalog. Proč? Protože tak velkou škálu kvalitních koberců se hodí mít po ruce pokaždé, když navrhujete nový interiér.

Sdílet / hodnotit tento článek

Přečtěte si více k tématu Koberec jako podlahová krytina

Zdroj: konference-interiery.cz

Konference INTERIÉRY 2021

Ve čtvrtek 4. listopadu 2021 se koná jubilejní 10. ročník konference INTERIÉRY, která je určena interiérovým designérům, architektům, výrobcům nábytku a dalším profesionálům z oboru interiérů.

ROZHOVOR: Profesionální čištění koberců a péče o koberce

ROZHOVOR: Profesionální čištění koberců a péče o koberce

Koberec je podlahová krytina sice teplá, tichá, levná, nicméně ne každý si ví rady s její údržbou. Jistě není dobré podceňovat pravidelné běžné čištění vysavači nebo prevenci v podobě impregnace. Jednou za čas je nutné zvláště v kancelářích či komerčních interiérech povolat profesionální firmu na vyčištění koberce.

Zdroj: Fotolia.com - Andrey Popov

Čištění koberce: Jaké znečištění hrozí kobercům? Jak se starat o koberec?

Každý ho známe, mnozí jej máme doma. Koberec – tichá, teplá a příjemná podlahová krytina oblíbená hlavně v dětských pokojích, školkách, obývacích pokojích ale i ložnicích. Zachytává poletující prach a tím filtruje vzduch. Jak ale zachycené nečistoty dostat z koberce. A co když se na koberec něco vylije nebo rozsype?…

Foto: Ing. arch. Jana Vodičková, AVarchitekti

Moderní bydlení v panelovém bytě: Výsledek rekonstrukce a detaily realizace (2. díl)

Byt oslovil nové majitele především svým umístěním v blízkosti lesa s krásným výhledem. Samotný byt již sice prošel v minulosti dílčí rekonstrukcí, ta ale neodpovídala představám jeho budoucích uživatelů, došlo tak k nové rozsáhlé modernizaci. V  předchozím článku jsme se zaměřili převážně na stavební úpravy, nyní…

Pokládka koberce na podložku. Metoda napínání do obvodových lišt

Pokládka koberce na podložku. Metoda napínání do obvodových lišt

Položit koberec na podložku je pro něj šetrnější metoda než pokládka na tvrdý podklad, navíc kobercová podlaha s podložkou je měkká příjemná na došlap a perfektně tlumí hluk. Nepotřebuje ani tak dokonale rovný podklad jako při pokládce koberce bez podložky. Jaký je správný postup pokládky na podložku? Máme dvě…

REKLAMA