Témata Hledat

Architektonické inspirace

Mozaika nápadů z celého světa na ESTAV.cz!

Šikovní řemeslníci si zaslouží odměnu – jak získat profi nářadí a oblečení zdarma?

Ne náhodou se u nás vžilo pořekadlo „zlaté české ručičky“. Řemeslníci totiž ušetří mnoha lidem trápení se stavbou nebo rekonstrukcí, se kterou by si sami nedokázali poradit. I proto si firma Sika CZ řekla, že je na čase jejich poctivou práci odměnit. Zjistěte, jak se zapojit a získat skvělé ceny.
Šikovní řemeslníci si zaslouží odměnu – jak získat profi nářadí a oblečení zdarma?

Ke kvalitně odvedené práci přispívá i zvolený materiál

Sika CZ, s.r.o. vyrábí a vyvíjí širokou škálu produktů a systémů pro stavebnictví. Součástí jsou značky SCHÖNOX (systémy pro podlahy a obklady), KVK (suché omítkové a maltové směsi) a KVK Parabit (asfaltové pásy a expandovaný polystyren). S materiálem se dobře pracuje a nakoupíte ho ve stovkách prodejen po celé České republice.

Kde všude využijete materiál Sika?

S produkty Sika zvládnete stavbu nebo rekonstrukci domu od sklepa až po střechu a zajistíte si řešení, které vydrží celý život. V portfoliu najdete řešení pro:

  • Ploché střechy – fólie na bázi PVC nebo FPO, asfaltové pásy i nátěrové systémy.
  • Balkony a terasy – izolace pod finální povrch, pochozí hydroizolace i lepidla a spárovací hmoty.
  • Stěny – zdicí malty a interiérové omítky.
  • Bazény a wellness – vše pro hydroizolaci.
  • Podlahy – polyuretanové a epoxy-cementové stěrky a epoxidové nátěry.
  • Spodní stavbu – hydroizolace základů, sklepů a suterénů.
  • Sanaci vlhkého zdiva – injektáže a sanační omítky.
  • Fasádu – zateplovací systém ETICS.
  • Koupelny a sprchy – hydroizolace podlah a stěn i finální vrstvy.

Nakupujte výrobky skupiny Sika a získejte každý měsíc až 5 výher podle vlastního výběru

Na stránkách mojesika.cz probíhá až do 30. 11. 2019 akce určená pro řemeslníky a stavební firmy. Za nákup produktů Sika, SCHÖNOX, KVK nebo KVK Parabit u vybraných partnerů můžete získat profi nářadí a další hodnotné ceny. Stačí nahrávat doklady za zakoupené zboží a pak si jen vybrat zaslouženou odměnu. Za nákup nad 30 000 Kč na vás čeká například set obsahující bundu, tašku a sekeru. Nakoupíte-li nad 60 000 Kč, můžete zvolit vrtací kladivo Hilti a v kategorii nad 120 000 Kč získáte třeba akumulátorové nářadí Janser. Nabídka je rozšířena také o zajímavé ceny pro izolatéry. Navíc se každý měsíc část odměn mění a doklady se sčítají.

Na registrované stavebníky čekají další výhody

Díky registraci ušetříte čas s vyplňováním osobních údajů, získáte širší výběr cen a možnost přenášet nevyužité částky do dalších měsíců. Každý, kdo provede registraci a nahraje první doklad v minimální hodnotě 1 000 Kč, získá navíc jako dárek švýcarský nůž Victorinox.

Odměna vás nemine ani za doporučení dalšího řemeslníka

Chcete další důvod, proč do toho jít? Za nově přivedeného řemeslníka získáte sadu oblečení Sika. Stačí, aby nový řemeslník použil při doporučení vaše IČ, se kterým jste registrovaný, a odměna je vaše. Podívejte se na mojesika.cz a zjistěte všechny informace.

Sdílet / hodnotit tento článek

Přečtěte si více k tématu Stavba

Zdroj: Fotolia.com

Nový stavební zákon má urychlit stavební proces. Developeři jsou přesto skeptičtí

Obrovské průtahy, které často trvají i více než třičtvrtě roku. To byl hlavní problém a zároveň argument stavebních a developerských firem, který směřovaly na úřad vlády. Nový stavební zákon, jenž si Babišova vláda dala do svého programu jako jeden z hlavních cílů, má stavební proces výrazně urychlit. Jaké změny nový ...

Stavba rodinného domu, ilustrační obrázek, fotolia.com

Zájem o půjčky na bydlení mladým klesá, proti loňsku je třetinový

Zájem o půjčky na bydlení pro mladé lidi nadále klesá. Průměrný měsíční objem žádostí letos do konce září proti loňskému roku klesl na necelou třetinu. Loni byl 148 milionů korun, letos 45 milionů. Vyplývá to z údajů Státního fondu rozvoje bydlení (SFRB), které má ČTK k dispozici. Podle ministerstva pro místní rozvoj ...

Zdroj: AdobeStock-Roman Milert

Vnitřní kanalizace: druhy a charakteristika potrubí

Kanalizace – neviditelná, v ideálním případě i neslyšitelná. Systém vnitřní kanalizace je soustava několika potrubí, každé má své požadavky na průměr tvarovky i na její materiál či sklon. Abychom si ve stavařině rozuměli, je potřeba mluvit stejným jazykem. Víte co je připojovací potrubí, svodné potrubí a k čemu je v ...

Pasivní slaměný dům v Zářecké Lhotě postavili svépomocí

Pasivní slaměný dům v Zářecké Lhotě postavili svépomocí

Slaměný dům v Zářecké Lhotě u Chocně byl navržen do nové obytné zástavby. Hlavní obytná budova je dvoupodlažní se sedlovou střechou, orientovaná delší stranou k jihu. Směrem k silnici by měla časem vzniknout kolmo na dům hospodářská část s parkováním a sklad. Celkový tvar tak vytvoří uzavřený obytný dvůr. Do dvora ...

JAK KOUPIT BYDLENÍ

Příručka Jak koupit bydlení

E-book: Příručka ZDARMA!

Pomocník při koupi domu, bytu, pozemku.

Partner tématu

Nejnovější články

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Akce a slevy

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA