REKLAMA
Témata Hledat

Architektonické inspirace

Mozaika nápadů z celého světa!

Šikovní řemeslníci si zaslouží odměnu – jak získat profi nářadí a oblečení zdarma?

Ne náhodou se u nás vžilo pořekadlo „zlaté české ručičky“. Řemeslníci totiž ušetří mnoha lidem trápení se stavbou nebo rekonstrukcí, se kterou by si sami nedokázali poradit. I proto si firma Sika CZ řekla, že je na čase jejich poctivou práci odměnit. Zjistěte, jak se zapojit a získat skvělé ceny.
Šikovní řemeslníci si zaslouží odměnu – jak získat profi nářadí a oblečení zdarma?

Ke kvalitně odvedené práci přispívá i zvolený materiál

Sika CZ, s.r.o. vyrábí a vyvíjí širokou škálu produktů a systémů pro stavebnictví. Součástí jsou značky SCHÖNOX (systémy pro podlahy a obklady), KVK (suché omítkové a maltové směsi) a KVK Parabit (asfaltové pásy a expandovaný polystyren). S materiálem se dobře pracuje a nakoupíte ho ve stovkách prodejen po celé České republice.

Kde všude využijete materiál Sika?

S produkty Sika zvládnete stavbu nebo rekonstrukci domu od sklepa až po střechu a zajistíte si řešení, které vydrží celý život. V portfoliu najdete řešení pro:

  • Ploché střechy – fólie na bázi PVC nebo FPO, asfaltové pásy i nátěrové systémy.
  • Balkony a terasy – izolace pod finální povrch, pochozí hydroizolace i lepidla a spárovací hmoty.
  • Stěny – zdicí malty a interiérové omítky.
  • Bazény a wellness – vše pro hydroizolaci.
  • Podlahy – polyuretanové a epoxy-cementové stěrky a epoxidové nátěry.
  • Spodní stavbu – hydroizolace základů, sklepů a suterénů.
  • Sanaci vlhkého zdiva – injektáže a sanační omítky.
  • Fasádu – zateplovací systém ETICS.
  • Koupelny a sprchy – hydroizolace podlah a stěn i finální vrstvy.

Nakupujte výrobky skupiny Sika a získejte každý měsíc až 5 výher podle vlastního výběru

Na stránkách mojesika.cz probíhá až do 30. 11. 2019 akce určená pro řemeslníky a stavební firmy. Za nákup produktů Sika, SCHÖNOX, KVK nebo KVK Parabit u vybraných partnerů můžete získat profi nářadí a další hodnotné ceny. Stačí nahrávat doklady za zakoupené zboží a pak si jen vybrat zaslouženou odměnu. Za nákup nad 30 000 Kč na vás čeká například set obsahující bundu, tašku a sekeru. Nakoupíte-li nad 60 000 Kč, můžete zvolit vrtací kladivo Hilti a v kategorii nad 120 000 Kč získáte třeba akumulátorové nářadí Janser. Nabídka je rozšířena také o zajímavé ceny pro izolatéry. Navíc se každý měsíc část odměn mění a doklady se sčítají.

Na registrované stavebníky čekají další výhody

Díky registraci ušetříte čas s vyplňováním osobních údajů, získáte širší výběr cen a možnost přenášet nevyužité částky do dalších měsíců. Každý, kdo provede registraci a nahraje první doklad v minimální hodnotě 1 000 Kč, získá navíc jako dárek švýcarský nůž Victorinox.

Odměna vás nemine ani za doporučení dalšího řemeslníka

Chcete další důvod, proč do toho jít? Za nově přivedeného řemeslníka získáte sadu oblečení Sika. Stačí, aby nový řemeslník použil při doporučení vaše IČ, se kterým jste registrovaný, a odměna je vaše. Podívejte se na mojesika.cz a zjistěte všechny informace.

Sdílet / hodnotit tento článek

Přečtěte si více k tématu Stavba

Zdroj: Fotolia.com - eleonore-h

Základy pro rodinný dům: Hloubka, výška a šířka základového pasu (1.)

Stavba základů rodinného domu. První krok k vysněnému bydlení. Nejběžnější založení jednoduché stavby, jakou rodinný dům je, se provádí na betonových základových pasech. Smyslem základů je roznést zatížení ze stavby do zeminy tak, aby nebyla překročena únosnost zeminy. Přihlédnout se musí i k nezámrzné hloubce. Proto ...

Ilustrační obrázek, zdroj: fotolia.com

Nový stavební zákon vyvolává rozpory. Dle podnikatelů vše zhorší, MMR nesouhlasí

Podnikatelům se nelíbí současný návrh nového stavebního zákona. Podle nich se po zapracování připomínek odklonil od původní podoby a situaci ve stavebnictví místo zjednodušení naopak výrazně zhorší. Na dnešní tiskové konferenci to uvedli zástupci podnikatelských komor a svazů. Podle ministerstva pro místní rozvoj ...

Václavské náměstí, ilustrační obrázek, zdroj: fotolia.com

Rekonstrukci Václavského náměstí zkomplikovala námitka

Zahájenou rekonstrukci spodní části Václavského náměstí zkomplikovala námitka tzv. systémové podjatosti, kterou podalo občanské sdružení. Týká se kácení stromů. Informaci přinesl server Pražský patriot a ČTK ji potvrdil mluvčí magistrátu Vít Hofman. Komplikace podle něj zřejmě budou znamenat vyšší náklady, které by ...

Právo, ilustrační obrázek, zdroj: fotolia.com

Právníci radí nejen stavebním firmám a podnikatelům v době koronaviru

Vyhlášení nouzového stavu je mimořádnou okolností i z hlediska práva. Jeho vyhlášení vyvolalo řadu opatření a jejich následných dopadů na každodenní život lidí i další existenci mnohých firem. Jaké jsou nejčastější otázky lidí na právníky?

E-book: Příručky ZDARMA!

Příručka Jak koupit bydlení

Jak koupit bydlení

Pomocník při koupi domu, bytu, pozemku.

Příručka Jak na povolení rodinného domu

Příručka Jak na povolení rodinného domu

Poradíme s vyřízením stavebního povolení

Partner tématu

Nejnovější články

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Akce a slevy

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA