REKLAMA
Témata Hledat

Ceny nemovitostí a nájmů

Přehledně v mapě!

Proč uvažovat o nové koupelně?

Obnova koupelny je jednou za čas potřebná. Jak renovovat koupelnu tak, aby nás konečný výsledek potěšil? Je jedno, zda se rozhodnete pro vanu nebo sprchový kout. V koupelně se musíte cítit dobře.

Renovace koupelny je pro obyvatele vždy velkým problémem. Když renovujeme pokoje, můžeme s postupem práce přestupovat z jednoho do druhého, ale nemusíme se pohybovat. To nemusí být pohodlné, ale obvykle je možné přežít. Pokud chceme nebo potřebujeme přerozdělit instalace a vyměnit nebo nainstalovat další sanitární zařízení, měli bychom si být vědomi skutečnosti, že nemohou být používána alespoň několik dní.

Co vám přinese nová koupelna

Estetický dojem

Ve starém domě je koupelna často stísněná a nefunkční. Při její obnově můžete zařízení vyměnit a vylepšit jejich uspořádání, obnovit stěny, podlahy, změnit způsob a kvalitu osvětlení, pořídit koupelnové doplňky a dát interiéru moderní a módní vzhled.

Komfort

Díky zlepšení vadných instalací (voda, kanalizace, větrání), jakož i výměně nebo instalaci dalších zařízení, která ohřívají vodu nebo vytápí místnost, bude používání koupelny pohodlnější.

Úspory

Moderní baterie vybavené různými typy úsporných systémů pomohou snížit spotřebu vody a množství vytvořené odpadní vody, zatímco energeticky úsporné ohřívače vody, osvětlení, pračka nebo sušička mají nižší spotřebu energie.

K dispozici je na trhu stále modernější, funkčnější a estetičtější zařízení jako je sprchový box, odolné obklady pro podlahy a stěny, jakož i zařízení na úsporu vody a energie (baterie, nádrže, ohřívače vody, pračky, radiátory). Pokud nepotřebujete modernizovat sanitární zařízení, zlepšovat nebo instalovat vytápění, zlepšovat ventilaci, můžete se soustředit na výměnu vybavení, natírání stěn nebo pokládku nových obkladů, instalaci moderních, úsporných světelných zdrojů. Třeba obyčejné posuvné dveře zcela změní vzhled koupelny.

Sdílet / hodnotit tento článek

Mohlo by vás zajímat

Palisandrové dřevo - Zdroj: Luxorio.cz

Dřevěný nábytek: klasický a moderní dřevěný nábytek do obývacího pokoje

Dřevěný nábytek potěší svou pevností, univerzálností a přirozeností. Není divu, že se v interiérech používá po staletí. V dnešní době prochází dřevěný nábytek do obývacího pokoje a dalších místností jakousi renesancí. Komody, skříňky, police, postele, jídelní stoly, stále je z čeho vybírat. Podívejte se, jak úspěšně…

E-book: Příručky ZDARMA!

Příručka Jak koupit bydlení

Jak koupit bydlení

Pomocník při koupi domu, bytu, pozemku.

Příručka Jak na povolení rodinného domu

Příručka Jak na povolení rodinného domu

Poradíme s vyřízením stavebního povolení

Partner tématu

Nejnovější články

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Akce a slevy

Zdroj: Geberit

Spokojený zákazník důvěřuje originálu Geberit

Výherní akce Nabídka 2021 až do listopadu 2021

REKLAMA
REKLAMA