REKLAMA
Témata Hledat

Ceny nemovitostí a nájmů

Přehledně v mapě!

CBRE: Komplex Palmovka Open Park sídlem digitální agentury KOFEIN

CBRE, světový lídr v oblasti komerčních realitních služeb, zprostředkovalo pronájem nových kanceláří české digitální agentuře KOFEIN. Společnost se přesune do nedávno dokončeného komplexu Palmovka Open Park v pražské Libni.
CBRE: Komplex Palmovka Open Park sídlem digitální agentury KOFEIN

Čeští specialisté na vytváření a správu webových PPC kampaní se do nových prostor o výměře 579 m2, jejichž součástí je i malebná terasa, přestěhují v polovině srpna. Dříve KOFEIN sídlil v administrativním areálu Agora na Floře.

„Chtěli jsme změnu, něco svěžího, nového, moderního, kde se budeme cítit příjemně. Důležitým kritériem byla i dobrá dopravní dostupnost a dostatečně velké prostory, protože v plánu na další roky je rozšiřování našeho týmu. Hledali jsme místa v Praze 2, 3, 7 a 8 a nakonec zvítězil komplex Palmovka Open Park. Věříme, že jsme zvolili dobře a že naši zaměstnanci tu najdou mnohem větší pohodlí,“ říká zakladatel agentury KOFEIN Robert Štípek.

„Jedná se už o druhého nájemce, kterého jsme do areálu Palmovka Open Park přivedli, tím prvním bylo vývojářské studio Warhorse. Lidem z agentury KOFEIN padla do oka lokalita, živé, a přitom klidné okolí i fakt, že místo je velice dobře dostupné všemi druhy dopravy. Nabízený prostor pak zaujal i menší útulnou terasou, která úspěšné hledání nového sídla završila,“ dodává Lenka Vašíčková, Consultant A&T Office Services společnosti CBRE.

Sdílet / hodnotit tento článek

Související témata

Mohlo by vás zajímat

CBRE: Nákupní centrum Novodvorská Plaza změnilo majitele

CBRE: Nákupní centrum Novodvorská Plaza změnilo majitele

Společnost CBRE, světový lídr v oblasti komerčních realitních služeb, oznámila svou první letošní investiční transakci, akvizici obchodního centra Novodvorská Plaza, při které zastupovala nového majitele společnost Bluehouse.

Zdravá kancelář CBRE Zasedačka roku 2017 Finalista SAP Service

Zdravá kancelář soutěže CBRE Zasedačka roku 2017: Firma SCS Software

V pořadí již 4. ročník prestižní soutěže CBRE Zasedačka roku zná své vítěze. Kategorii Zdravá kancelář, jejímž garantem a odborným hodnotitelem je každoročně Česká rada pro šetrné budovy, letos ovládl český výrobce počítačových her SCS Software. Ten porotce zaujal svými nadstandardně řešenými kancelářemi s výbornou…