REKLAMA
Hledat
Mapa cennemovitostí v ČR
estav.tvnový videoportál
Všechna témata

Elektrické vytápění v novém e-shopu FENIX

V hlavních kategoriích najdete sálavé panely, topné kabely, topné folie, topné rohože, přímotopné konvektory, termostaty, doplňky a sortiment značky ULTRATHERM - topné systémy pro chovatele.

Firma FENIX, založená v roce 1990, se jako výrobce specializuje na systémy elektrického vytápění již dlouhých 29 let. S jejími výrobky jste již mohli setkat pod obchodními značkami ECOFLOOR® - topné kabely, ECOFILM® - topné folie, ECOSUN®- sálavé topné panely a ECOFLEX® - přímotopné konvektory. Po celou dobu své existence je výhradně českou společností, postupně však do svého holdingu začlenila další firmy se sídlem mimo území České republiky – na Slovensku, Velké Británii, Francii, Španělsku, Norsku, Německu a Polsku.

Co na e-shopu FENIX najdete?

  • V kategorii ECOSUN sálavé panely najdete panely pro bytové a nebytové prostory, panely k vytápění průmyslových a zemědělských objektů, ale i prémiové skleněné panely. Rovněž zónové vytápění, terasová topidla, panely pro vyhřívání kostelních lavic a příšlušenství jako závěsy, zápustné rámy, podlahové podpěry, madla a další.
  • V kategorii Ecofloor topné kabely najdete topné okruhy a rohože určené k podlahovému vytápění uvnitř objektů i okruhy a rohože k ochraně venkovních ploch (chodníky, příjezdové komunikace, schody, apod.), nebo okapů, svodů a střech před sněhem a ledem. Rovněž topné kabely a výrobky z topných kabelů pro speciální aplikace: samoregulační kabely, topné kabely pro betonování při teplotách pod bodem mrazu, topné plachty D-MAT apod.
  • V kategorii Ecofilm topné folie je řešení pod plovoucí podlahy, ochrana zrcadel před kondenzací vody - rosení/mlžení, sady pro svépomocnou instalaci a fólie pro stropní vytápění do podhledů. Samozřejmě také příslušenství - připojovací konektory a vodiče, izolační materiály, lisovací kleště a další příslušenství k topným foliím.
  • V samostatné kategorii jsou sálavé a standardní konvektory.
  • Důležitou součástí nabídky jsou termostaty. Jak pro rodinné domy, byty, kanceláře, obchody, školy apod., tak speciální regulace včetně řízení protimrazové ochrany (chodníky, příjezdové cesty, střešní okapy a svody), regulace vytápění dílen, výrobních provozů, skladových hal, atd.
  • V doplňcích je zařazena nabídka podlahových izolací, topné rohože a plachty, např. rohože pro ochranu vstupů a zádveří v zimním období, pryžové rohože W-MAT pro ochranu pracovníků před chladnou podlahou na pracovišti, topné plachty D-MAT pro průmysl a stavebnictví (rozehřívání zeminy výkopů nebo uskladněných sypkých materiálů, zahřívání kabelů na cívkách, temperování části strojů nebo nástrojů apod.).
  • Také topné žebříky, sušáky a osoušeč rukou pro hotely, restaurace, školy, divadla, kina, administrativní budovy, obchodní domy, čerpací stanice apod.

V cenových akcích na novém e-shopu FENIX jsou výrobky nabízené s výraznými slevami, při zachování záručních podmínek v plném rozsahu.

FENIX Trading s.r.o.

logo
Sídlo společnosti
Slezská 535/2
790 01 Jeseník

telefon: 584 495 111
e-mail: fenix@fenixgroup.cz

web: www.fenixgroup.cz/cs

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Mohlo by vás zajímat

Modulové stropní vytápění i svépomocí

Modulové stropní vytápění i svépomocí

Od října 2019 uvádíme v České republice na trh nový stavebnicový systém stropního vytápění s topnou fólií ECOFILM. Systém se vyznačuje nejen velmi snadnou instalací, ale s výjimkou finálního zapojení také nulovými požadavky na kvalifikované elektroinstalační práce.

Čtyři nové barevné provedení keramických sálavých panelů ECOSUN CR

Čtyři nové barevné provedení keramických sálavých panelů ECOSUN CR

Stropní panely ECOSUN využívají principu sálavého vytápění (tzv. infračervené vytápění). Jedinečná povrchová úprava a rovnoměrné rozložení teplot na povrchu panelu zajišťují předání maximálního podílu tepelné energie právě formou sálání, naopak konvekční složka je potlačena na minimum.

E-book: Příručky ZDARMA!

Příručka Jak koupit bydlení

Jak koupit bydlení

Pomocník při koupi domu, bytu, pozemku.

Příručka Jak na povolení rodinného domu

Příručka Jak na povolení rodinného domu

Poradíme s vyřízením stavebního povolení

Partner tématu

Nejnovější články

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Akce a slevy

Zdroj: SATJAM

Podzimní akční slevy na krytiny SATJAM

Podzimní akční slevy na krytiny SATJAM

REKLAMA
REKLAMA