REKLAMA
Témata Hledat

Ceny nemovitostí a nájmů

Přehledně v mapě!

Ochutnávka FOR ARCH 2019: Novinky a trendy ze stavebnictví v Letňanech

Jubilejní 30. ročník nahlédne do budoucnosti a zaostří na chytré bydlení, města i bezpečnost. Vystavovatelé v PVA EXPO PRAHA ve dnech 17. až 21. září představí systémy reagující na zvyšující se požadavky energetických úspor, hospodaření s energií a energetické účinnosti. Generálním partnerem veletrhu je Skupina ČEZ.
Ochutnávka FOR ARCH 2019: Novinky a trendy ze stavebnictví v Letňanech

Strojní zdění velkoformátových dílců

Velkoformátová novinka roku 2019 Silka Tempo se stala hitem společnosti Xella. Prosazuje se u českých firem a má již několik realizací po celé ČR. Silka Tempo pomáhá efektivně vyřešit nedostatek pracovních sil na stavbách a současně stavět s mimořádnou přesností a rychlostí. Přináší úsporu času a je kombinovatelná s dalšími systémovými produkty Ytong a Multipor.

Tepelněizolační parametry jsou klíčové i u cihlářských výrobků Wienerberger

„Při vývoji cihel Porotherm jsou stále jedním z klíčových aspektů tepelněizolační parametry. Trh nyní navíc výrazně ovlivňuje legislativa, která požaduje od roku 2020 i menší rodinný dům v kategorii domů s téměř nulovou spotřebou energie (NZEB),“ říká Pavla Peterková, vedoucí marketingu společnosti Wienerberger.

Na veletrhu FOR ARCH se budou moci zákazníci seznámit s vývojem programu e4 dům. Ten představuje novou generaci zdravých cihlových domů, které mimo jiné vyhoví podmínkám domů s téměř nulovou spotřebou energie.

Stoupá význam vnějšího stínění oken

Vnější stínicí prostředky oken nabývají na významu v souvislosti s přibýváním počtu tropických období v ČR a se zvyšováním jejich četnosti. Letní měsíce posledních let ukazují, že bez ochrany proti nadměrnému přehřívání interiéru lze obtížně dosahovat pohodové teploty v pobytových místnostech.

Podlahové potěry CEMEX nejen pro podlahové vytápění

V bytové výstavbě je vzhledem ke stále menším tepelným ztrátám objektů a snaze o využívání nízkoteplotních zdrojů tepla zvyšující se trend použití podlahových topných systémů.

GOLDBECK reaguje na klesající dostupnost vlastnického a nájemního bydlení

Jedním z aktuálních témat je růst cen a snižování dostupnosti vlastnického a komerčního nájemního bydlení budovaného zejména soukromými developery. Jako trend reagující na dostupnost bydlení popisuje Ing. Zdeněk Blažek z obchodního oddělení společnosti GOLDBECK rozvoj doplňkových forem skupinového dostupného nájemního bydlení iniciovaných podniky, družstvy, obcemi či spolky.

V PVA EXPO PRAHA najdou inspiraci a potřebné informace stavební profesionálové i laici z řad investorů. Vedle stánků výrobců a dodavatelů služeb a systémů ze všech stavebních oborů mohou návštěvníci informace čerpat v poradenských centrech výrobců, státních institucí a jiných organizací sdružujících profesionály v oboru, jako je např. Česká komora autorizovaných inženýrů a techniků. Více podrobností.

ABF, a.s.

logo
Dělnická 12
170 00 Praha 7 - Holešovice

telefon: 222 891 111, 222 891 160, fax: 222 891 197, 222 891 199
e-mail: info@abf.cz

web: abf.cz

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Mohlo by vás zajímat

Veletrh FOR WOOD poradí s nízkoenergetickými i pasivními dřevostavbami

Veletrh FOR WOOD poradí s nízkoenergetickými i pasivními dřevostavbami

Veletrh dřevěných staveb, konstrukcí a materiálů FOR WOOD, který se v prostorách PVA EXPO PRAHA představí ve dnech 6. až 8. února 2020, přinese nejen všechny potřebné informace o dřevostavbách, ale nabídne i poradenské centrum s odborníky. Uskuteční se v souběhu s veletrhem FOR PASIV a s veletrhem FOR THERM.

FOR THERM: Atraktivní novinka souběhu veletrhů FOR PASIV 2020

FOR THERM: Atraktivní novinka souběhu veletrhů FOR PASIV 2020

Populární souběh veletrhů FOR PASIV, který v únoru 2019 zaznamenal rekordní úspěch, rozšíří veletržní nováček rovněž související s nízkoenergetickými stavbami a dotačními tituly – FOR THERM. Nový veletrh představí poprvé široké veřejnosti informace, novinky i trendy z oblasti krbů, kamen a kotlů. Nový koncept souběhu…

Souběh veletrhů FOR PASIV a FOR WOOD v roce 2020 rozšíří FOR THERM

Souběh veletrhů FOR PASIV a FOR WOOD v roce 2020 rozšíří FOR THERM

Po rekordním úspěchu letošních veletrhů For Pasiv a For Wood rozšíří jejich portfolio v následující sezóně třetí akce související s nízkoenergetickými stavbami a dotačními tituly. Veletrh For Therm představí poprvé široké veřejnosti informace, novinky i trendy z oblasti krbů, kamen a kotlů. Nový koncept souběhu se…

E-book: Příručky ZDARMA!

Příručka Jak koupit bydlení

Jak koupit bydlení

Pomocník při koupi domu, bytu, pozemku.

Příručka Jak na povolení rodinného domu

Příručka Jak na povolení rodinného domu

Poradíme s vyřízením stavebního povolení

Partner tématu

Nejnovější články

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Akce a slevy

Zdroj: Hansgrohe

Soutěžte o atraktivní výhry od hansgrohe!

Atraktivní výhry od hansgrohe!

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

REKLAMA