REKLAMA
Hledat
Mapa cennemovitostí v ČR
estav.tvnový videoportál
Všechna témata

Sháníte cihly? Do konce května je máte. A se slevou!

Už jen do 31. května můžete výrazně ušetřit při nákupu cihel. Získejte slevový poukaz a čerpejte slevy na stavební materiály, a to mimo jiné i na kvalitní a prověřené cihly Porotherm.

Sehnat kvalitní stavební materiál za rozumnou cenu není vůbec jednoduché. Ti, kteří už něco stavěli, by o tom mohli dlouho vykládat. Na Vás se ale usmálo štěstí, ale máte na to už jen pár dní do konce května!

Do akce Stavte výhodně se zapojilo šest prémiových značek na našem trhu – Wienerberger, Tondach, Schiedel, Vekra, PipelifeSiko.

Wienerberger poskytuje vybrané zdivo Porotherm s výraznými slevami, posuďte sami: 

  • Porotherm T Profi
sleva 28 %
  • Porotherm Profi / Profi Dryfix
sleva 28 %
  • Porotherm EKO+ Profi / EKO+ Profi Dryfix
sleva 28 %
  • Porotherm strop
sleva 29 %

Kompletní slevy i na další produkty naleznete zde, slevy platí jen do 31.5.2019.

Ovšem akce Stavte výhodně nekončí jen dodáním materiálu a slevou. Pro každého nového zákazníka je připraven profesionální zákaznický servis. Naši pracovníci udělají pro Vaši stavbu kalkulaci materiálu zdarma a veškerý materiál si pak vyzvednete v husté síti stavebnin.

Na nic nečekejte! Stavte výhodně - chytře, rychle a kvalitně s materiálem špičkové kvality. Stačí k tomu jen málo. Za kontaktování našich pracovníků přece nic nedáte! Veškeré informace a slevový poukaz na celou akci naleznete na stavtevyhodne.cz.

Wienerberger s.r.o.

logo
Plachého 388/28
370 01 České Budějovice 1

zelená linka: 800 240 250
e-mail: info@wienerberger.cz

web: www.wienerberger.cz

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Mohlo by vás zajímat

Stavba prvního vzorového domu e4 startuje!

Stavba prvního vzorového domu e4 startuje!

Společnost Wienerberger, výrobce cihelného systému Porotherm a pálené střešní krytiny Tondach, zahájila stavbu prvního domu z programu Wienerberger e4 dům. Realizace vzorového keramického domu odstartovala dne 12. 4. 2019 na pozemku soukromého investora v Újezdu u Průhonic. Program Wienerberger e4 dům představuje…