REKLAMA
Témata Hledat

Ceny nemovitostí a nájmů

Přehledně v mapě!

Kärcher je specialista na úklid domácnosti i sečení trávníku

Kärcher myslí nejen na to, aby bylo vše čisté, ale také na to, jak uspořit energii, vodu a čas. Stejné krédo dodržuje i při vývoji nových pomocníků k péči o zahradu a na úklid okolo domu.

Vytírá stále čistou vodou

Jestli jste si mysleli, že máte vytřené podlahy, zkuste se podívat do kbelíku s vodou, kam namáčíte mop. Špinavá voda na konci každého úklidu mluví za vše. Neznamená to, že všechna špína zůstala ve kbelíku, ale že jste část úklidu, i když s dobrým úmyslem, vytírali špinavou vodou. Je to takové uklizené – neuklizené.

Bateriová podlahová myčka Kärcher FC 3 Cordless

Bateriová podlahová myčka Kärcher FC 3 Cordless vytírá stále čistou vodou. K úklidu nepotřebujete nic víc, než jen ji a trochu čisticího prostředku. Zapomeňte na kbelík s min. 5 litry vody, který jste dosud běžně používali. Bateriová podlahová myčka funguje na jednoduchém principu. Rotující válce neustále zvlhčuje čistá voda, zatímco vytřené nečistoty jsou shromažďovány v nádobkách umístěných za válci. Podlahy jsou tak o 20 % čistší, než při použití běžného mopu.

Štíhlá konstrukce myčky FC 3 Cordless byla oceněna i prestižní cenou DESIGN AWARD 2019. Zajišťuje bezproblémovou práci pod nábytkem i její pohodlné uložení bez velkých nároků na místo. Otočný kloub se postará o snadné čištění krajů i rohů. Jelikož myčka vodou neplýtvá, nebudou podlahy příliš mokré a uschnou za pouhé 2 minuty. Myčku můžete používat zcela bez starostí na různé typy tvrdých podlah, dokonce i na parkety a nemusíte se bát ani vytírání v blízkosti podlahových lišt, které mohou být na vlhkost citlivější. Výkonná lithium-iontová baterie poskytuje maximální volnost pohybu, jelikož lze vytírat zcela nezávisle na elektrických zásuvkách. A intuitivní LED kontrolka průběžně informuje o stavu baterie.

Doporučená cena: 7 290 Kč

Umývá a odsává suché i mokré nečistoty i s chlupy

Podlahová myčka Kärcher FC 5 Cordless

Podlahová myčka Kärcher FC 5 Cordless je určena na tvrdé podlahy a umožňuje zároveň stírat a odsávat jak vlhké, tak i suché nečistoty. Dostanete se pod nábytek i do hůře dostupných míst a rohů. Automaticky zvlhčované, rotující válce z mikrovláken spolehlivě pojmou veškerou špínu a zároveň odsávají z válců směs vody a nečistot bez přerušení. Díky šikovné funkci čištění zůstanou válce bez nečistot a připravené k použití. Můžete je snadno vyprat v pračce až při 60oC. Praktická je i nádržka na špinavou vodu, kterou snadno vyprázdníte, aniž byste se dostali do kontaktu s nečistotami.

To ale rozhodně není vše. Podlahová myčka nabízí i další benefity. Ve srovnání s běžnými metodami šetří přístroj až 85 % vody, a přesto nabízí prvotřídní výsledky čištění. S dopředu rotujícími válci se navíc přístroj pohybuje téměř sám, takže uklízíte skoro bez námahy. V pohybu vás neomezuje ani kabel, protože energii pro práci myčky dodává Lion baterie. Myčka vytře na jedno nabití 60 m2. Oceníte také to, že vám nezabere zbytečně mnoho místa. Díky její kompaktní velikosti ji snadno uskladníte.

Doporučená cena: 9 990 Kč

Odstraní nečistoty i bakterie bez chemie

Parní čistič Kärcher SC 2 DELUXE EASYFIX

Kärcher vylepšil jeden z nejprodávanějších parních čističů, aby co nejvíce vyšel vstříc požadavkům na kompaktní a účinné domácí pomocníky. Inovovaný parní čistič Kärcher SC 2 Deluxe EasyFix se nyní může pochlubit menšími rozměry a nižší váhou o 200 g. Doba ohřevu je pouhých 6,5 minuty a na jednu plnou nádržku uklidíte cca 75 m2. Na první pohled se od svého předchůdce liší designem. Nové provedení je moderní a elegantní, výrazným prvkem je praktická rukojeť, díky které se přístroj snadno přenáší. Funkce LED na rukojeti zobrazuje provozní režim, takže snadno poznáte, kdy je s přístrojem možné pracovat a kdy ne. Červené světlo znamená, že se voda ohřívá; zelené, že je parní čistič připraven k použití. Nový design umožňuje estetické ukládání kabelu i příslušenství, které je v základní výbavě. To lze uložit buď do velkého vaku, nebo na dva držáky přímo na stroji. Ve standardní výbavě najdete vše, co potřebujete k úklidu podlah, skleněných ploch, umyvadla, armatury, digestoře, varné desky i obkladových dlaždic.

Doporučená cena: 3 990 Kč

Čistě posekaný trávník bez práce

Robotická sekačka Kärcher RLM 4

Robotická sekačka Kärcher RLM 4 poseká trávník zcela sama a bez vaší pomoci. Zatímco budete odpočívat nebo se věnovat jiné činnosti, zvládne přesný sestřih trávníku díky dvoustraně broušeným tvrzeným nožům, které sekají trávu velmi najemno a podporují mulčování. Poradí si i s členitou plochou se stoupáním až 45 procent. V rámci vymezovacího kabelu se robotická zahradní sekačka naviguje principem náhody po ploše trávníku, aniž by za sebou zanechávala stopy po sekání. Seká až na několik málo centimetrů až do kraje trávníku, takže není nutné manuální dosekávání u krajů a obrubníků. Je vybavena multisenzorovou technologií - při kolizi změní směr, při nadzvednutí sekačky se nože automaticky vypnou a neohrozí ji ani déšť. Je vybavena dešťovým senzorem a zajede do stanice, nebo můžete zvolit sekání i v deštivém počasí. Výšku sečení snadno nastavíte v rozsahu 25 až 55 mm jedním hmatem ruky. Při vybití baterie sekačka sama zajede do nabíjecí stanice a je chráněna i proti nenechavým zlodějům blokováním PIN kódu a funkcí alarmu.

Doporučená cena: 28 790 Kč

Chodníčky bez plevele

Odstraňovač plevelu Kärcher WRE 4 Battery

18V odstraňovač plevelu Kärcher WRE 4 Battery je vhodný pro výkonné odstraňování mechu a plevelu na plochách, ve spárách a na hranách. Poradí si se všemi druhy plevelu, a to i vytrvale prorůstajícími pampeliškami, jitrocelem nebo třeba jetelem. Je neustále připraven k práci, jen jej stačí nabít. Má inovativní kartáčovou hlavu a systém výměny štětin bez použití nářadí. Kartáčová hlava se speciálně nasměrovanými štětinami zabezpečuje v kombinaci s výkonným motorem a vysokými otáčkami kartáče snadné odstraňování plevele a mechu. Nezávislost na zdroji energie umožňuje maximální volnost pohybu i na vzdálených místech zahrady.

Doporučená cena: 6 490 Kč

Ani kapka nazmar

Kärcher představuje úsporné systémy pro maximální využití vody. V létě nás stále častěji sužuje horko a nedostatek vody, proto je třeba snažit se maximálně využít různé alternativy užitkové vody, aby zahrada vzkvétala a dařilo se úrodě. K distribuci vody jsou určena čerpadla – tlaková, ponorná nebo i do sudu. Stačí vybrat to nejlepší pro vaše potřeby.

Odčerpá čistou i špinavou vodu téměř do sucha

Ponorné kalové čerpadlo Kärcher SP 5 DUAL

Robustní ponorné čerpadlo Kärcher SP 5 Dual lze používat jak pro čistou, tak i špinavou vodu. Spolehlivě odčerpá znečištěnou vodu s částicemi nečistot do 20 mm. Variabilní filtrační koš lze přepnout ze sání špinavé vody na ploché a tak vyčerpat vodu téměř do sucha (1 mm). Jeho maximální průtok je 9500 l/h, využijete jej při čerpání ze zatopených sklepů i k odčerpání vody z jezírek nebo bazénů. Keramické kluzné těsnění používané i u profesionálních zařízení se postará o mimořádně dlouhou životnost čerpadla. Plovákový spínač s automatickým spínáním a vypínáním je navíc umístěn na kolejnici a vertikálně nastavitelný pro nízkou spínací hladinu. A díky rychlospojce Quick Connect jde připojení 1 1/4" hadice rychle a nekomplikovaně od ruky.

Doporučená cena: 3 490 Kč

Šetří vodu i energii

Tlakové čerpadlo Kärcher BP 7 Home & Garden

Zahradní čerpadlo Kärcher BP 7 Home & Garden vybavené pětistupňovým pohonem s vysokým výkonem dokáže zásobit vodou z alternativních zdrojů zahradu i dům. Při stejném průtoku potřebuje menší výkon motoru než běžná Jet čerpadla, a tím uspoří energii cca o 30 procent. Čerpadlo je bezúdržbové a má dlouhou životnost. Díky funkci automatického spuštění a zastavení se samostatně zapne a později opět vypne. Je vybaveno pojistkou proti chodu nasucho, integrovaným nožním spínačem a díky 2 výstupům umožňuje současný provoz 2 připojených zařízení.

Doporučená cena: 9 090 Kč

Čerpá vodu ze sudu

Sudové čerpadlo Kärcher BP 1 Barrel Set

Inovativní sudové čerpadlo Kärcher BP 1 Barrel Set je svou konstrukcí uzpůsobeno pro pohodlné zavlažování dešťovou vodou ze sudu. Je vybaveno plovákovým spínačem, který umožňuje snadné a rychlé ovládání. Vestavěný předfiltr chrání čerpadlo před nečistotami, které jej pak nezanáší a čerpadlo déle vydrží. Nezáleží na tom, jaký a jak hluboký sud máte, díky flexibilnímu uchycení a nastavitelné délce hadice můžete využít různé druhy sudů. Čerpadlo je dodáváno v sadě s hadicí PrimoFlex v délce 15 m, se stříkací pistolí, univerzální hadicovou spojkou a univerzální hadicovou spojkou s Aqua stop. Hadice neobsahuje ftaláty, a tak je zdravotně nezávadná a máte jistotu, že k rostlinám přivádíte „zdravou“ vodu.

Doporučená cena: 2 990 Kč 

Šetří vodu a zavlažuje až 15 květníků najednou

Zavlažovací sada Kärcher KRS pro květináče a truhlíky

Bodová nebo také mikrozávlaha je efektivní způsob, jak zajistit potřebnou vláhu rostlinám v truhlících na balkoně nebo terase. Kärcher KRS zavlažovací sada pro květináče a truhlíky využívá hadicový systém a kapénkové manžety, kterými lze zalévat až 15 květináčů nebo truhlíků najednou. K zalévání využívá systém KRS (Kärcher Rain System), který umožňuje individuálně regulovat množství vody na konkrétní manžetě, aby každá rostlinka dostala potřebnou závlahu a zbytečně se neplýtvalo vodou. Velkou výhodou mikrozavlažovacích systémů je jejich variabilita, velká úspora vody a v případě Kärcher i jednoduchá instalace bez použití nářadí.

Doporučená cena: 1 150 Kč 

Čistí účinně, šetrně a nepotřebuje zásuvku

Tlaková myčka Kärcher KHB 5 Battery

K ruční bateriové tlakové myčce Kärcher KHB 5 Battery stačí jen připojit hadici a pustit se do práce. Umožňuje maximální volnost a flexibilitu. Tlaková myčka byla oceněna i prestižní cenou DESIGN AWARD 2019. Je vybavena výměnnou 18 V Kärcher baterií, díky čemuž je připravená kdekoli k použití. Je vhodná pro rychlé průběžné čištění zahradního nábytku, květináčů, jízdních kol a všeho ostatního okolo domu. Plochá tryska pro šetrné čištění a rotační tryska pro silné znečištění jsou součástí příslušenství. Efektivním, ale šetrným paprskem můžete čistit bez problémů i citlivé povrchy. Kromě toho lze kompaktní čistič jednoduše uskladnit.

Doporučená cena: 6 490 Kč

Více informací – www.karcher.cz

Kärcher spol. s r.o.

logo
Modletice 141
251 01 Modletice

telefon: +420 323 606 014
e-mail: info@karcher.cz

web: www.karcher.cz/cz/

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Přečtěte si více k tématu Zahrady, chodníky, ploty a terasy

Zdroj: AdobeStock - bellan

Nový plot v novém stavebním zákoně. Kdy je potřeba povolení na stavbu plotu?

Stavba plotu je často nedílnou součástí realizace stavby samotné, mnohdy však probíhá samostatně a nezávisle na nové výstavbě či rekonstrukci. Zda a kdy stavebník k výstavbě plotu potřebuje povolení ze strany stavebního úřadu, zda může být ve stavbě (zejména vzhledu) omezen a co v této souvislosti přináší nový…

Zdroj: AdobeStock - scharfsinn86

Digitalizací se katastrální mapy ne vždy zpřesnily. Jaká je přesnost katastrální mapy?

Digitální katastrální mapy nejsou to samé jako digitalizované. Katastrální mapy vedené dříve na plastové fólii jsou dnes po digitalizaci vektorovými. Pokud nevznikly na podkladě dostatečně přesného měření, tak digitalizace nepřinesla jejich zpřesnění, jak si mnozí možná myslí, přinesla však nové možnosti práce s daty…

E-book: Příručky ZDARMA!

Příručka Jak koupit bydlení

Jak koupit bydlení

Pomocník při koupi domu, bytu, pozemku.

Příručka Jak na povolení rodinného domu

Příručka Jak na povolení rodinného domu

Poradíme s vyřízením stavebního povolení

Nejnovější články

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA