REKLAMA
Témata Hledat

Ceny nemovitostí a nájmů

Přehledně v mapě!

Milánský design week na Křivoklátě

Letos v dubnu se chystáme do Milána na nejprestižnější přehlídku světového designu a rádi bychom Vás při této příležitosti pozvali na neobyčejnou vyhlídku. Pokud v době od 9. do 14. dubna navštívíte náš stánek, zjistíte, že dohlédnete až na Křivoklát!

A pokud se v té době octnete právě v křivoklátských hvozdech, určitě si nenechte ujít příležitost zúčastnit se happeningu Milánský design week na Křivoklátě.

Vloni jsme se rozhodli, že vytvoříme pomocí našeho nábytku posezení na zajímavých místech v přírodě, na místech, která třeba nejsou turisticky známá, ale nabízejí neotřelou vyhlídku a klid. K dnešnímu dni jsme jich postupně vybavili deset. Nábytek na místech zůstává, aby umožnil příjemně posedět komukoliv, kdo se zde ocitne.

A jedenáctou Vyhlídku chystáme právě k příležitosti Fuorisalone, na Křivoklátě. Tentokrát nepůjde „jen” o příjemné posezení; z relaxačních kostek Leva zde výtvarník a hudebník Milan Cais vymyslel instalaci, v níž bude po dobu šesti dnů přebývat náš designér Dan Golík, který se o vybavování všech Vyhlídek nábytkem stará a na vlastních zádech na ně židle a stoly vynáší. Na Křivoklátě tedy vznikne hravá dočasná architektura. Bude možné se zde s Danem setkat a zúčastnit se některé z akcí, které se na dobu trvání Vyhlídky plánují. Bude možné taky zamávat do Milána, neboť tato Vyhlídka bude na Fuorisalone nepřetržitě streamována. Anebo můžete jen tak posedět a kochat se výhledem.

V Miláně se zase budete moci kdykoliv podívat, co se zrovna na křivoklátské Vyhlídce děje, a když budete mít štěstí, zastihnete místní školku na procházce nebo hajného na obchůzce. Můžete taky křivoklátským nebo Danovi napsat vzkaz. Pro aktuální informace sledujte událost na Facebooku.

Sdílet / hodnotit tento článek

Související témata

Přečtěte si více k tématu Architektura

Foto: ONI studio

Bílý dům: Kostka poskytuje bezpečné bydlení pro rodinu. Terasa je středem dění

Co přinese budoucnost je vždy nejisté. Že ale i v neklidných časech oceníte bezpečné zázemí pro vlastní rodinu, bude platit napořád. Tento základní motiv pak rozvedli polští architekti v realizaci kousek od Varšavy. Do jejich návrhu přitom vstoupila pandemie, která ovlivnila celkový návrh.

Zdroj: Metropolis Arkitekter

Malá univerzální dřevostavba na ostrově umožní odpočinek i díky sauně

Rozměry skromný projekt, nenáročně vedený, s důrazem na typologii místně příslušných staveb a jejich historii. Přesto stavba, která dává odpověď na požadavky současnosti, a reaguje i na klima v ne vždy klimaticky pohostinných oblastech Stockholmského souostroví.

Zdroj: konference-interiery.cz

Konference INTERIÉRY 2021

Ve čtvrtek 4. listopadu 2021 se koná jubilejní 10. ročník konference INTERIÉRY, která je určena interiérovým designérům, architektům, výrobcům nábytku a dalším profesionálům z oboru interiérů.

REKLAMA
REKLAMA

REKLAMA