REKLAMA
Hledat
Mapa cennemovitostí v ČR
estav.tvnový videoportál
Všechna témata

Stavební veletrh startuje již ve středu

Čekají na vás novinky, praktické ukázky, poradenství, zajímavá témata doprovodného programu, studentské soutěže, ale i soutěže nebo speciální cenové nabídky vystavovatelů připravené přímo pro vás.
Stavební veletrh startuje již ve středu

Od středy 27. 2. do soboty 2. 3. 2019 se odehraje na brněnském výstavišti Stavební veletrh. Přijďte se inspirovat a získat přehled z obou stavebnictví a dřevostaveb ještě před zahájením stavební sezony!

Vstupenku koupíte výhodněji online - již za 100 Kč, od 15 hodiny bude navíc vstup na veletrh zcela zdarma.

Kupte výhodně vstupenku online

Doprovodný program nabídne zajímavá témata nebo studentské soutěže

Každý den veletrhu se zaměří na jedno téma – středa 27. 2. bude věnována hospodaření s vodou, čtvrtek požární ochraně, pátek bezbariérovému bydlení a sobota zdravému bydlení.

A právě zdravé bydlení je velkým tématem, kterému je věnován celý blok přednášek a svoje speciální systémy představí i samotní vystavovatelé. Pavilon Z nabídne studentské mistrovství ČR odborných dovedností stavebních řemesel nebo soutěž Učeň instalatér.

Veletrhy Brno, a.s.

logo
Výstaviště 1
647 00 Brno 2

telefon: 541 151 111
e-mail: info@bvv.cz

web: www.bvv.cz

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Mohlo by vás zajímat

Zdroj: Stavební veletrh Brno 2018

Nové trendy i poradenství v oblasti stavby na Stavebním veletrhu Brno 2019

Novinky, nové trendy i poradenství ke všemu, co souvisí se stavbou a vybavením domu či bytu přinese od 27. února do 2. března 2019 na brněnském výstavišti Stavební veletrh. Otevřeno bude denně od 9 do 18 hodin, v sobotu do 17 hodin. Vstupenku si v online předprodeji zájemci zakoupí již za 100 Kč, navíc od 15 hodiny…