Hledat
Mapa cennemovitostí v ČR
estav.tvnový videoportál
Všechna témata

Topte chytře a šetřete energiemi! Termostat RDS110 vám s tím pomůže

Mít možnost zapnout si na dálku vytápění přes mobilní telefon, není vůbec špatná funkce. Můžete argumentovat tím, že na termostatu si můžete nastavit cykly, kdy se bude topit a kdy bude topení ztlumeno. Víte však vždy na 100%, kdy se domů vrátíte?

S chytrým termostatem stačí pár hodin před příjezdem zmáčknout tlačítko v aplikaci a máte jistotu, že přijedete do vyhřátého bytu nebo domu. Úspora energie je v tu chvíli značná, jelikož topíte pouze ve chvíli, kdy je to potřeba. Je pouze na vás, zda zvolíte nastavení pomocí časových cyklů nebo zapnutí termostatu třeba z pohodlí kanceláře či během cesty domů.

Minimalistický design

Moderní minimalistický a elegantní design se dokonale hodí do každého interiéru, dotykový display a mobilní aplikace pro vzdálené ovládání (iOS, Android) byly vytvořeny se zvláštním zřetelem na potřeby koncového uživatele a montážních firem. Jednou z nejdůležitějších vlastností termostatu RDS110, která jej odlišuje od konkurenčních produktů, je zobrazování jen podstatných údajů. V kombinaci s intuitivním menu usnadňuje pochopení a ovládání základních funkcí během pár minut. Automatické aktualizace firmwaru zajistí, že chytrý termostat využívá ty nejnovější funkce.

Zdravé vnitřní prostředí

Chytrý termostat zobrazuje informace o relativní vlhkosti a kvalitě vzduchu pro minimalizaci zdravotních rizik. Pomocí integrovaného senzoru chytrý termostat zobrazuje a umožňuje udržovat vlhkost ve správné míře a tím zamezuje šíření nemocí. Je všeobecně známé, že suchý vzduch během topné sezóny může vést k respiračním onemocněním, proto je v tomto období velmi důležité neřešit pouze teplotu v místnosti, ale zároveň míru vlhkosti vzduchu. S tím vším vám může chytrý termostat pomoci. 

Dokonalá prostorová teplota za méně než jeden den

Když je místnost obsazena, nastaví termostat díky vestavěnému detektoru přítomnosti osob, který můžete kdykoli z různých důvodů deaktivovat, a speciálnímu regulačnímu algoritmu ideální prostorovou teplotu. Optimální okamžik, kdy začít topit, se naučí během jednoho dne namísto obvyklých dnů nebo týdnů. Přínosy jsou přesvědčivé: úspora energie a nákladů, stejně jako vyšší komfort.

Smart Termostat RDS110

Snížení nákladů na energie

Chytrý termostat zajišťuje energeticky účinný provoz a splňuje požadavky na zařazení do nejvyšších tříd energetické účinnosti. Díky funkci zeleného lístečku můžete jednoduše ovládát vaši domácnost a snížit tak spotřebu energií.  Aplikace Smart Thermostat je vaším společníkem pro dosažení měřitelných úspor - jednoduše pomocí vzdáleného přístupu.

Více informací naleznete zde nebo kontaktujte michal.bassy@siemens.com.

Siemens, s.r.o.

logo
Siemensova 1
155 00 Praha 13

telefon: 233 033 402, fax: 233 033 640
e-mail: michal.bassy@siemens.com

web: www.siemens.cz/hvac

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Mohlo by vás zajímat

Siemens - Bezobslužné parkování jízdních kol na železničních stanicích v Nizozemsku

Bezobslužná parkoviště u nádraží pro cyklisty v Nizozemsku

Nové řešení nabízí cyklistům otevřený a průhledný vstup na parkoviště prosklenými branami a možnost pohodlně a rychle zaparkovat kolo. Centrum podpory zákazníků společnosti Siemens nová parkovací zařízení nepřetržitě monitoruje a průběžně informuje o případném nebezpečí vzniku poruch, a to v dostatečném předstihu.

eHighway je plnohodnotnou alternativou k tradiční kamionové přepravě.

Elektrifikovaná dálnice v Německu

Po Švédsku, které vybudovalo elektrifikovanou dálnici, tzv. eHighway, jako první na světě, přichází s podobným projektem i Německo.