REKLAMA
Témata Hledat

Ceny nemovitostí a nájmů

Přehledně v mapě!

Topte chytře a šetřete energiemi! Termostat RDS110 vám s tím pomůže

Mít možnost zapnout si na dálku vytápění přes mobilní telefon, není vůbec špatná funkce. Můžete argumentovat tím, že na termostatu si můžete nastavit cykly, kdy se bude topit a kdy bude topení ztlumeno. Víte však vždy na 100%, kdy se domů vrátíte?

S chytrým termostatem stačí pár hodin před příjezdem zmáčknout tlačítko v aplikaci a máte jistotu, že přijedete do vyhřátého bytu nebo domu. Úspora energie je v tu chvíli značná, jelikož topíte pouze ve chvíli, kdy je to potřeba. Je pouze na vás, zda zvolíte nastavení pomocí časových cyklů nebo zapnutí termostatu třeba z pohodlí kanceláře či během cesty domů.

Minimalistický design

Moderní minimalistický a elegantní design se dokonale hodí do každého interiéru, dotykový display a mobilní aplikace pro vzdálené ovládání (iOS, Android) byly vytvořeny se zvláštním zřetelem na potřeby koncového uživatele a montážních firem. Jednou z nejdůležitějších vlastností termostatu RDS110, která jej odlišuje od konkurenčních produktů, je zobrazování jen podstatných údajů. V kombinaci s intuitivním menu usnadňuje pochopení a ovládání základních funkcí během pár minut. Automatické aktualizace firmwaru zajistí, že chytrý termostat využívá ty nejnovější funkce.

Zdravé vnitřní prostředí

Chytrý termostat zobrazuje informace o relativní vlhkosti a kvalitě vzduchu pro minimalizaci zdravotních rizik. Pomocí integrovaného senzoru chytrý termostat zobrazuje a umožňuje udržovat vlhkost ve správné míře a tím zamezuje šíření nemocí. Je všeobecně známé, že suchý vzduch během topné sezóny může vést k respiračním onemocněním, proto je v tomto období velmi důležité neřešit pouze teplotu v místnosti, ale zároveň míru vlhkosti vzduchu. S tím vším vám může chytrý termostat pomoci. 

Dokonalá prostorová teplota za méně než jeden den

Když je místnost obsazena, nastaví termostat díky vestavěnému detektoru přítomnosti osob, který můžete kdykoli z různých důvodů deaktivovat, a speciálnímu regulačnímu algoritmu ideální prostorovou teplotu. Optimální okamžik, kdy začít topit, se naučí během jednoho dne namísto obvyklých dnů nebo týdnů. Přínosy jsou přesvědčivé: úspora energie a nákladů, stejně jako vyšší komfort.

Smart Termostat RDS110

Snížení nákladů na energie

Chytrý termostat zajišťuje energeticky účinný provoz a splňuje požadavky na zařazení do nejvyšších tříd energetické účinnosti. Díky funkci zeleného lístečku můžete jednoduše ovládát vaši domácnost a snížit tak spotřebu energií.  Aplikace Smart Thermostat je vaším společníkem pro dosažení měřitelných úspor - jednoduše pomocí vzdáleného přístupu.

Více informací naleznete zde nebo kontaktujte michal.bassy@siemens.com.

Siemens, s.r.o.

logo
Siemensova 1
155 00 Praha 13

telefon: 233 033 402, fax: 233 033 640
e-mail: michal.bassy@siemens.com

web: www.siemens.cz/chytry-termostat

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Mohlo by vás zajímat

Siemens - Bezobslužné parkování jízdních kol na železničních stanicích v Nizozemsku

Bezobslužná parkoviště u nádraží pro cyklisty v Nizozemsku

Nové řešení nabízí cyklistům otevřený a průhledný vstup na parkoviště prosklenými branami a možnost pohodlně a rychle zaparkovat kolo. Centrum podpory zákazníků společnosti Siemens nová parkovací zařízení nepřetržitě monitoruje a průběžně informuje o případném nebezpečí vzniku poruch, a to v dostatečném předstihu.

eHighway je plnohodnotnou alternativou k tradiční kamionové přepravě.

Elektrifikovaná dálnice v Německu

Po Švédsku, které vybudovalo elektrifikovanou dálnici, tzv. eHighway, jako první na světě, přichází s podobným projektem i Německo.

E-book: Příručky ZDARMA!

Příručka Jak koupit bydlení

Jak koupit bydlení

Pomocník při koupi domu, bytu, pozemku.

Příručka Jak na povolení rodinného domu

Příručka Jak na povolení rodinného domu

Poradíme s vyřízením stavebního povolení

Partner tématu

Nejnovější články

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Akce a slevy

Soutěž „Vyhraj tuhle káru“

Soutěž „Vyhraj tuhle káru“

SOUTĚŽ "VYHRAJ TUHLE KÁRU"

Vyfoť domov. HELUZ ocení vítěznou fotku tabletem Apple iPad

Vyfoť domov. HELUZ ocení vítěznou fotku tabletem Apple iPad

Společnost HELUZ opět vyhlásila tradiční fotografickou soutěž! Své snímky…

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA