REKLAMA
Hledat
Mapa cennemovitostí v ČR
estav.tvnový videoportál
Všechna témata

Látkové rolety PURE nadchnou luxusním designem

Současný trh s vnitřní stínící technikou je poměrně rozmanitý, přičemž stále vznikají technologicky vyspělejší řešení, která se zároveň stávají i designovým prvkem interiéru. Ukázkovým příkladem jsou látkové rolety PURE, které spatřily světlo světa na předním světovém veletrhu stínící techniky R+T ve Stuttgartu na přelomu únoru a března loňského roku. Stojí za nimi přední český výrobce stínící techniky Bematech.

Od konkurenčních produktů se látkové rolety PURE liší především tím, že disponují elegantním systémem skrytých konzol, a tím pádem se zařazují mezi vskutku luxusní designové výrobky, které plní nejen ochrannou, ale i estetickou funkci. Bematech myslel i na ekologicky smýšlející jedince, již preferují přírodní vzhled interiérového vybavení, a nabízí dřevěné krytky PURE WOOD.

V posledních několika letech se do popředí prodral minimalismus, a to i do domácností, což Bematech respektuje. Připravil proto i druhou možnost s hliníkovými konzolami INFINITY, přičemž hliník v kombinaci s látkou perfektně naplňuje očekávání i náročných zákazníků.

Roleta Pure

Přednosti rolet

Designové látkové rolety PURE se vyznačují jednoduchostí, ovšem na druhou stranu i perfektní funkčností. Přední výhodou je samozřejmě vzhled, přičemž si můžete vybrat z pestré škály doplňků a tvarů. V neposlední řadě látkové rolety nevyžadují žádnou náročnou montáž. Bematech navíc nabízí nejširší nabídku látek na tuzemském trhu, dokonce si můžete navrhnout design sami, pokud máte specifické požadavky.

Další obrovskou výhodou je, že látkové rolety dokonale ladí i s dalšími interiérovými prvky, jako jsou například dlouhé závěsy. Výjimkou není ani umístění dvou látkových rolet za sebou, kdy první slouží jako temnící a druhá jako stínící. Všechno záleží na tom, jak si výsledek sami představujete, protože látkové rolety PURE se vám dokážou maximálně přizpůsobit.

Rolety v ložnici

Technické specifikace

  • Maximální šířka: až 3 400 mm
  • Maximální výška: až 3 000 mm
  • Pro větší okna nabízíme řadu látkových rolet GIANT šíře až 5000 mm

Látkové rolety PURE, mohou mít buď manuální (klikou či řetízkem), nebo motorické ovládání. Protože jsou v kurzu inteligentní domovní systémy, není problém napojit motorické ovládání i na domovní systém. A vybrat si můžete, zda si je necháte nainstalovat na stěnu, nebo na strop.

Realizace rolety Pure

Motorické ovládání

Pro komfortní ovládání je určen motorek. Jak jsme už výše zmínili, je možné motorické ovládání napojit na inteligentní systém řízení v domě. Stejně tak vás nadchne možnost doplnit systém sluneční automatikou, přičemž daný systém sleduje intenzitu slunečního svitu a na základě toho vydává pokyn pro stažení a vytažení rolet.

Bematech připravil ještě jeden způsob ovládání, a to takzvaným sdružením rolet. Potom bez problémů stáhnete či vytáhnete i tři rolety najednou skrze jeden jediný pohon.

Jednoduchá údržba

Přestože se jedná o látku, nemusíte se obávat složité údržby, protože drobných šmouh a nečistot se zbavíte i navlhčeným hadříkem. Dokonce výrobce uvádí, že se látkové rolety mohou vysávat vysavačem spuštěným na nejnižší stupeň sání.

Rolety den a noc

Rychlá montáž

Látkové rolety PURE se na okna přimontují za pomocí konzol, montážního profilu nebo kazety. Potřebné prvky jsou k dostání jednak ve standardních barevných odstínech, jednak si můžete objednat speciální odstíny RAL, jichž je docíleno lakováním.

Pokud se podíváte na trh s vnitřní stínící technikou, zjistíte, že v celosvětovém měřítku nemají látkové rolety PURE konkurenci. Pyšní se především pestrou paletou barevných odstínů. Značnou část zákazníků si získávají svým konstrukčním řešením a jednoduchým ovládáním. Po celou dobu je vám společnost Bematech nápomocná, abyste společně došli ke kýženému výsledku.

Navržení, montáže a případný servis zajišťuje pro Plzeň a Prahu firma MK Rolety.

Sdílet / hodnotit tento článek

Související témata

Přečtěte si více k tématu Stínění oken

Zdroj: AdobeStock.com - stock56876

Během pandemie se firmy více zaměřily na ovzduší v kancelářích. V zimě se problémy s kvalitou vzduchu mohou vrátit

Podle odborníků se s připravovanou vyhláškou o omezení vytápění může znovu snižovat ochota lidí větrat. Znečištění vnitřního ovzduší je přitom považováno za jedno z pěti největších environmentálních rizik pro veřejné zdraví. Problém špatně větraných staveb, pro které se vžil pojem nemocné či nezdravé budovy není nový.

Zdroj: AdobeStock - vladimirnenezic-1

Není sklo jako sklo. Okenní skla mají technické možnosti, které se vyplatí využívat

Není sklo, jako sklo. Okenní sklo může mít různé vlastnosti. Na domě můžeme využít skla akustická, protipožární, bezpečnostní. Náhledem do budoucnosti je technologie aktivních skel, které se zatemňují či zmatní řízeně. Začneme ale pěkně popořadě. Z čeho se okenní sklo skládá? A proč se nedávají na celý dům stejná skla?

Zdroj: konference-interiery.cz

Konference INTERIÉRY 2021

Ve čtvrtek 4. listopadu 2021 se koná jubilejní 10. ročník konference INTERIÉRY, která je určena interiérovým designérům, architektům, výrobcům nábytku a dalším profesionálům z oboru interiérů.

Zdroj: Gilbert McCarragher

Dům s výkladní skříní do dvora propojuje interiér s nebem

Zatímco většina vlastníků domů si přeje, aby případné rozšíření jejich nemovitosti hladce a takříkajíc bezešvě navázalo na původní stavbu, klienti z Londýna to protentokrát pojali opačně. Z nitra domu nechali směrem do dvora vybublat dočista nový a zřetelně odlišený objem přístavby, která se k existenci hlásí…

Foto: Norbert Wunderling

Rodinný dům v rytmu slunce. Důraz klade na maximální návratnost a flexibilitu bydlení

Nízkoenergetický rodinný dům, vystavěný z recyklovaných materiálů, poháněný obnovitelnými zdroji energie. Zdá se, že v Holandsku už budoucnost architektury chápou. K solidně odvedené práci tu ale nabízí i zajímavý příběh o hudbě a světle. A navrch dodávají ještě myšlenku flexibility prostoru. Přijměte pozvání do…

E-book: Příručky ZDARMA!

Příručka Jak koupit bydlení

Jak koupit bydlení

Pomocník při koupi domu, bytu, pozemku.

Příručka Jak na povolení rodinného domu

Příručka Jak na povolení rodinného domu

Poradíme s vyřízením stavebního povolení

Partner tématu

Nejnovější články

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Akce a slevy

Zdroj: Heluz

Akce HELUZ CIHLY FIRSTMINUTE NA PŘÍŠTÍ ROK je prodloužena!

Akce HELUZ CIHLY FIRSTMINUTE NA PŘÍŠTÍ ROK je prodloužena!

Zdroj: SATJAM

Podzimní akční slevy na krytiny SATJAM

Podzimní akční slevy na krytiny SATJAM

REKLAMA
REKLAMA