REKLAMA
Hledat
Mapa cennemovitostí v ČR
estav.tvnový videoportál
Všechna témata

Perspektivy střešní fotovoltaiky na veletrhu úspor energií SOLAR PRAHA 2019

Zájem o fotovoltaické elektrárny na střechy rodinných domů i veřejných budov neustále roste, rozvoji pomáhají dotační politika i úpravy legislativy. Existuje však řada otázek spojených s instalací tohoto zdroje energie.

Jednou z častých otázek je například: „Co se bude dít s nespotřebovanou elektřinou?“

Odpovědi získáte na veletrhu SOLAR PRAHA, který oslaví v únoru 2019 své 15. jubileum. Veletrh se věnuje efektivnímu využívání obnovitelných zdrojů a uskuteční se souběžně s největším veletrhem v oboru staveb a renovací střech STŘECHY PRAHA ve dnech 7. – 9. 2. 2019 v PVA EXPO PRAHA Letňany. Uplynulý ročník přilákal 22 000 návštěvníků se zájmem o střechy, rekonstrukce a úsporné bydlení.

Program veletrhu zahrne aktuální trendy a odpoví na nejčastější dotazy: jaké jsou perspektivy střešní fotovoltaiky v ČR, jaké jsou cenové a technické možnosti výstavby fotovoltaických střešních elektráren, jaká je doporučená kapacita, jaké jsou možnosti financování a jak využít aktuální dotační programy, jak skladovat energii z obnovitelných zdrojů a jaká jsou řešení pro energetickou soběstačnost. Česká fotovoltaická asociace připravila seminář pro širokou veřejnost s názvem Výhody spojení akumulátorů a fotovoltaické elektrárny, kde bude velký prostor pro diskusi na témata z oblasti akumulace energie.

Poradenství ZDARMA po celou dobu veletrhu

Odborníci ve Stavebním poradenském centru poradí ve všech oblastech výstavby. V Centru pro obnovitelné zdroje energie společnosti EkoWATT poradí, jak využít dotační programy. Komplexní poradenství v oboru fotovoltaiky a OZE bude doménou České fotovoltaické asociace.

Střechy Praha s.r.o.

logo
Office Park Nové Dvory
Durychova 101/66
142 00 Praha 4 - Lhotka

telefon: 250 250 321
e-mail: strechy@strechy-praha.cz

web: www.strechy-praha.cz

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Mohlo by vás zajímat

Produktové novinky na veletrhu STŘECHY PRAHA 2019

Produktové novinky na veletrhu STŘECHY PRAHA 2019

Navštivte největší veletrh pro střechy, fasády, izolace, dřevo, řemeslo a úspory energií STŘECHY PRAHA a souběžné akce v PVA EXPO PRAHA Letňany ve dnech 7. – 9. 2. 2019. Naleznete zde komplexní řešení a veškeré služby pro stavbu a renovace střech, rekonstrukce a úsporné bydlení.

STŘECHY PRAHA ve výborné kondici

STŘECHY PRAHA ve výborné kondici

Veletrh STŘECHY PRAHA , který proběhne 7. – 9. 2. 2019 v PVA EXPO PRAHA, hlásí významný meziroční nárůst výstavní plochy i počtu vystavovatelů. Součástí veletrhu bude nově Festival dřeva a nářadí.

Veletrh STŘECHY PRAHA vstupuje do třetího desetiletí

Veletrh STŘECHY PRAHA vstupuje do třetího desetiletí

Největší veletrh pro střechy, řemeslo, dřevo a úspory energií STŘECHY PRAHA, který každoročně přiláká přes 20 tisíc návštěvníků, vstupuje do třetího desetiletí své existence. Jeho 21. ročník proběhne v PVA EXPO PRAHA 7. – 9. 2. 2019 a přinese mnoho pozitivních změn, nová témata a nové projekty.