REKLAMA
Hledat
Mapa cennemovitostí v ČR
estav.tvnový videoportál
Všechna témata

Rekuperační jednotka Futura na Dnech pasivních domů 2018

Dobře navržený pasivní dům potřebuje, kromě jiného, i správný systém řízeného větrání s rekuperací. Do letošního ročníku akce Dny pasivních domů 2018 se přihlásili i majitelé domů s rekuperační jednotkou Jablotron Futura.

Ve dnech 9. - 11. 11. se otevřou dveře pasivních domů nejen v České republice, ale napříč celým světem, a to v rámci akce Dny pasivních domů 2018. Budoucí majitelé a stavitelé pasivních domů mají skvělou příležitost získat informace z první ruky, zeptat se obyvatelů pasivních domů, jak se jim v nich žije, jaké jsou jejich zkušenosti a postřehy.

Rekuperační jednotka Jablotron Futura je inovativní jako celek a řadou vlastností se odlišuje od jiných rekuperačních jednotek - ať už je to fungování bez předehřevu až do teploty -19 ºC a s tím spojená nízká spotřeba energie, navracení vlhkosti díky řízenému entalpickému výměníku, nebo vzdálená správa přes cloudové služby Jablotron. Co však dělá Futuru opravdu atraktivní, je fakt, že je součástí kompletního portfolia zajišťujícího bezpečí a pohodlí v domácnostech.

Pokud chcete přihlášený pasivní dům navštívit, kontaktujte nás, rádi tuto návštěvu zprostředkujeme.

A pokud byste náhodou měli v nejbližších dnech naplánovanou cestu do USA, zavítejte do Colorada. V Masonville u Andrewa Michlera naleznete první pasivní dům v USA, kde se o čerstvý vzduch stará také naše rekuperační jednotka. Andrew Michler je se svým pasivním domem do akce také zapojen (Passive House Day Participation 2018, ID stavby: 4497).

Více informací naleznete na stránkách Centra pasivního domu nebo passivhausprojekte.de.

JABLOTRON LIVING TECHNOLOGY CZ s.r.o.

logo
Holešovská 1692
769 01 Holešov

telefon: 775 587 595
e-mail: info@jablotronlt.com

web: www.jablotronlt.com

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Mohlo by vás zajímat

Chcete komfort i během horkého léta? Využijte modul CoolBreeze

Chcete komfort i během horkého léta? Využijte modul CoolBreeze

Modul CoolBreeze představuje zařízení, jehož hlavní funkcí je eliminace tepelných zisků větráním. Je určen především pro pasivní domy, u kterých je “problematickým obdobím” z hlediska komfortu především léto, nikoliv zima.