REKLAMA
Hledat
Mapa cennemovitostí v ČR
estav.tvnový videoportál
Všechna témata

Nová síť sklenářských firem pod značkou Glastetik vstoupila na český trh

K 1. listopadu 2018 byla na trh uvedena nová obchodní značka Glastetik, která sdružuje několik českých sklenářských firem zabývajících se instalacemi designových skel v interiéru po celé České republice. Síť Glastetik nabízí komplexní služby v oblasti (nejen) interiérových skel, od zaměření po instalaci. Specializací sklenářských firem v síti Glastetik jsou skleněné obklady, dveře, dělicí příčky, zrcadla, rámování obrazů a další sklenářské práce jako například přesklívání oken.

Sklo se jako praktický, funkční, odolný, bezpečný, variabilní a designový materiál stalo nedílnou součástí architektury a stále častěji se objevuje v oblasti interiérového designu. Je často používáno ve složitých a náročných aplikacích, s čímž jsou spojené stále vyšší nároky architektů, projektantů a investorů na kvalitu montáže a především samotného výrobku. S tímto vědomím pracují zkušení sklenáři v síti Glastetik výhradně se skly ze skláren AGC. Společnost AGC Glass Europe je jednou z nejvýznamnějších skláren v Evropě. Inovativní skla AGC, která se vyrábí i v 5 českých závodech, jsou zárukou vysoké kvality. Na jejich vývoji a neustálém zdokonalování pracuje na 250 výzkumníků a inženýrů v belgickém výzkumném středisku AGC Technovation Centre. Glastetik nabízí širokou škálu skel, jejichž výroba probíhá průmyslově, pomocí nejmodernějších sklářských technologií. Projekt je založen na úzké spolupráci s interiérovými designéry a návrháři.

Planibel Linea Azzurra, foto AGC Glass EuropePlanibel Linea Azzurra, foto AGC Glass Europe

Komplexní sklenářské práce

V současné době je díky požadavkům na dokonalé provedení interiérů a inovacím v technologii výroby možné vyrábět nepřeberné množství druhů, tvarů a grafických úprav skel. Mezi sklenářské služby sítě Glastetik tak automaticky patří široké možnosti opracování skel na míru - řezání, broušení, vrtání a další.

Smluvními partnery sítě Glastetik jsou sklenářství po celé České republice, která usilují o vysokou kvalitu služeb a k požadavkům svých zákazníků přistupují individuálně. 

Interiérová skla na míru od zaměření po instalaci

Do nabídky sítě Glastetik patří různé typy čirých, barevných, lakovaných, matovaných nebo vzorovaných skel, zrcadla, skla s potiskem nebo skla bezpečnostní a protihluková. Všechna tato skla jsou vhodná jak do rezidenčních, tak komerčních staveb a je možné je použít například v kuchyních, koupelnách, na dveře, příčky, schodiště či zábradlí, jako magnetické popisovací tabule nebo například jako výplň vestavěných skříní. Glastetik je navíc certifikovaným dodavatelem originálních skel Lacobel a Matelac ze skláren AGC. 

Matelac T Moka a Lacobel T White Oyster, foto AGC Glass EuropeMatelac T Moka a Lacobel T White Oyster, foto AGC Glass Europe

Projekt odstartoval z Pařížské

Glastetik spatřil světlo světa 1. listopadu 2018 v luxusně a stylově zařízeném showroomovém bytě Pařížská 5. Součástí programu tiskové konference nebylo jen představení a slavnostní uvedení projektu na trh, ale také komentovaná prohlídka bytu s ukázkami realizací skel AGC v podobě velkoformátové multifunkční tabule z bílého matného skla v pracovně, černého zrcadla v šatně a bronzových matných lakovaných skel a bronzových zrcadel v kuchyni a příjemně posezení s hosty u občerstvení z exkluzivní bio cateringové dílny Šafrán.

Navštivte stánku www.glastetik.cz

Podrobnější informace jsou k dispozici na zbrusu nových webových stránkách www.glastetik.cz. Najdete zde jak informace o všech nabízených sklech a možnostech jejich použití, tak řadu referenčních fotografií, první případové studie i kontakty na Glastetik partnery.

AGC Flat Glass Czech a.s., člen AGC Group

logo
Sklářská 450
416 74 Teplice, Řetenice

telefon: 417 50 11 11
e-mail: czech@eu.agc.com

web: www.agc-glass.eu/cs

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Mohlo by vás zajímat

Nové vzorky skel Imagin navrhli studenti

Nové vzorky skel Imagin navrhli studenti

AGC se obrátilo na mladé odborníky a ve spolupráci se Střední uměleckoprůmyslovou školou sklářskou v Železném Brodě vyhlásilo studentskou soutěž o nový vzor, určený pro výrobu ornamentního skla v čiré a matné verzi. Aby se zajistilo, že nové vzory budou svou podstatou vycházet ze současných bestsellerů, posloužily…

E-book: Příručky ZDARMA!

Příručka Jak koupit bydlení

Jak koupit bydlení

Pomocník při koupi domu, bytu, pozemku.

Příručka Jak na povolení rodinného domu

Příručka Jak na povolení rodinného domu

Poradíme s vyřízením stavebního povolení

Nejnovější články

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Akce a slevy

Zdroj: Heluz

Akce HELUZ CIHLY FIRSTMINUTE NA PŘÍŠTÍ ROK je prodloužena!

Akce HELUZ CIHLY FIRSTMINUTE NA PŘÍŠTÍ ROK je prodloužena!

Zdroj: SATJAM

Podzimní akční slevy na krytiny SATJAM

Podzimní akční slevy na krytiny SATJAM

REKLAMA
REKLAMA